Filipiinid 2013

Kas keegi Järsku tahab 22-23 jaanuaril 2013 liituda meie 4 kärsalise seltskonnaga privaatpaadiga Sabangist El Nidosse? Tegemist oleks 2 päevalise ja 1 öölise kruiisiga, kus sees on ööbimine ja söögid ja kalapüük ka. Igatahes, kui on soovijaid, siis palun kirjutage [email protected]!

This video is private.

0
0

Vabandust, nüüd peaks youtube link avalik olema.http://www.youtube.com/watch?v=E-N9y17nj8o

0
0

Kas keegi on Negrose saarel ka käinud? Olen mujalt foorumitest lugenud positiivseid kommentaare, Tripist leidsin kahjuks ainult ühe postituse. Millised rannad seal on?

0
0

Käisin Negrosel, aga teatud põhjustel viibisin enamuse ajast Bacolodis. Aga Negrosel on samuti häid randu, nii et soovitan küll sinna minna. Mulle jäi mulje, et see pole ka väga turistikas. Palawan on seda aga üha enam.

0
0

Sooviks ka nõu natuke.Meil lend Hong Kongi ja sealt siis edasi kuhugi. Mõtlesime Boracayle minna seal 3 ööd siis edasi Panglaole ja seal 4 ööd.Kuidas seal on?Või mõtekas üldse kuhugi mujale? Olen kuulnud veel et müüakse päris pärlitest ehteid,kas need tegelikult ka õiged ja kuidas kontrollida saab?

0
0

Kui osta Airasia pilet Kalibo-Manila (07,00-08,00) ja sealt edasi Philippines Airlin pilet Manila-Singapur (10,05-13,50) on see reaalne, et jõuan ühelt teisele? Kui näiteks Airasia mingil põhjusel hilineb, nt 0,5 tundi, kas siis tundub ka reaalne, et jõuan teisele lennule?

0
0

Tere Plaan ikkagi veebruaris 2014 minna perega filipiinidele...kõigepealt el nido ja siis läbi cebu camiguini saarele. Keegi siin kirjutas, et Camiguinis kõik ok...seda on tore kuulda. Kas keegi oskab öelda, missugune seis on el nidos peale haiyani möllu. Kas puudelt on lehed lahkunud? Kas väiksed laevakesed on olemas ja teevad erinevaid island hoppinguid? Kas hinnad on samad, või on kallimaks läinud? Ja kas teed el nidosse toimivad?

Kas keegi veel plaanib 2014 sõitu filipiinidele? Me lähme 4 veeb ja tuleme 4 märts:)

0
0

jeah, mina stardin 1 veebruar ja siis otse palawanile.. el nideo... ma tripin üksi, seljaoti reis :)

0
0

Sa tripid koos loendamatute Hiina uusaastalistega...

0
0

El Nidot väldiksin küll Hiina uusaasta tähistamise perioodil- turiste on meeletult ning öömaja on väga raske leida. Nii et kui lähed, siis soovitan ette ära broneerida.

0
0

hmmm... for real? nii hull on seis sellel ajal? no ma mõtlesin puerto princesas 1ks ööks bronnida ööbimise öra aga plaan oli jah kohapeal otsida... hmmm.. krt, se neti teel bronnimine on ka siuke.. tahaks enne oma silma ja käega katsuda üle, kui pika'emaks ajaks jään kuskile ööbima...

kas muidu keegi oskab häid kohti soovitada palawanil, kus peatuda?

0
0

Kindlasti pole üksi või kahekesi öömajaga probleemi. Neid väikseid ilma kondita pangaloid ja n.ö hotelle on piisavalt kohapeal mida netis bronnida ei saagi.Üleüldse netis on pakkumisi palju vähem kui kohapeal Tuki mehed leiavad sulle kindlasti ööbimise.Paremad ööbimised on siiski jah välja müüdud.Ise jõuan 28,01 ja ööbin ilmselt Island Front Cottages El Nidos. Tulen merd mööda Coronist Busuangalt.

0
0

cool, kui seal oled veel sellel ajal, teeme dringid :))

ma tripin üksi jah.. proovin ära, paljud tuttavad kiitnud :))

ma jõuan puertosse 2 veeb. ja elnidosse 3.02 v 4.02 :)

0
0

Viibin Palawanil 7-8 veebruarini ja minu teada on sel ajal seal vähemalt 5 Eestlast

0
0

oo cool :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased