Filipiinid 2013

Kas keegi Järsku tahab 22-23 jaanuaril 2013 liituda meie 4 kärsalise seltskonnaga privaatpaadiga Sabangist El Nidosse? Tegemist oleks 2 päevalise ja 1 öölise kruiisiga, kus sees on ööbimine ja söögid ja kalapüük ka. Igatahes, kui on soovijaid, siis palun kirjutage [email protected]!

El Nidos on Hiina uusaasta aeg mõistilk ööbimine ette bronnida kindlasti. Eelmisel aastal magas meil üks rootslaste perekond koridoris - polnud kuhugi mujale minna. Aga hiinlasi oli seal küll minimaalselt. Ilmselt lihtsalt hooaja tipp. Rahavast oli seal minuarust parasjagu palju. Vähema rahavaga kohad on mujal. Seal lihtsalt ei olegi suuri hotelle, jms.

0
0

tegin oma plaanid juba ümber.. olen kuni 9nda veebruarini cacnipa saarel port bartoni lähedal... on seal keegi käinud? kuidas muljed?

0
0

Kas keegi oskab ilma kohta midagi seal (bohol el nido) öelda? Imateade näitab ainult äikest ja vihma ja pilvi. Oskab keegi kommenteerida jan lõpp veeb 7s http://www.accuweather.com/en/ph/el-nido/265237/january-weather/265237

0
0

Nonii...me tegime ka oma plaanid natuke ümber...kõigepealt oleme 4 päeva hong kongis, siis 8 veebruar oleme cebus, 9 veebruar camiguini saarele ja sealt siis 16 veebruar puerto princessasse, seal vb paar päeva ning sealt el nidosse. 2 märts lendame läbi manila hong kongi ja sealt siis koju tagasi.

0
0

Milliseid vaktsiine teete? Ja kas keegi on mõne kõhuviiruse, malaaria või dengue palaviku filipiinidest saanud?

0
0

Oleme 2x korda Filipiinidel käinud ja ilma vaktsineerimata, õnneks pole ükski haigus seal külge hakanud.

1
0

hepatiit a ja malaaria tabletid (palawanil malaaria )

0
0

mis tüüpi el pistikuid nad seal kasutavad? Tasub vahejupp kaasa võtta?

0
0

Kas 680 euri Tallinn-Manila-Tallinn on hea hind või mitte?

0
0

olen olnud Boholil 3 nädalat, peamiselt Andas,kus valge turist(americano, nagu siin meid kõiki üldistavalt nimetatakse)on vähe esindatud liik.Kohaliku eluga olen nüüd väga kursis. Ilm paraku on olnud vihmane, mingi tsüklon on siin kimbutanud Visaya kanti. Santo Nino pidustused toimusid vihmasajus. Aga meri on soe,õhk samuti soe ja niiske, mis ju nahale hea, eksole?Hetkel on ilm juba paranemas, päike paistab ja ei saja. Chocolate Hills Lobocis on väga chill koht. Veebruari algul jõuan minagi Palawanile, nagu vist kõik americanod-backpackerid-turistid.Ennem seda liigun Boholilt Negrosele laevaga.Sealt vbolla Boracay, kuigi mind on hoiatatud vene turistide hordide eest.Aga oma silm on kuningas

0
0

räägi pistikutest ka. kas on vaja vahejupp kaasa võtta või saab ilma selleta ka?

0
0

pistikutega on väga hästi, siiamaani olen kõik kenasti seina torganud.Tais pole ka probleemi, ent Malaisias adapter vajalik.

0
0

Ei ole Malaisias ka vaja, vajalik lihtsalt mingi tikk voi midagi, mis lukata sinna kolmandasse auku koigepealt.

0
0

No minul oli küll Manila hotellis vahejuppi vaja. Võib olla saartel on siis teised pistikud?

0
0

vit nii,Boholil ei olnud adapterit vaja, aga täna Negrosel Dumaguete linnas on vaja küll.hotellist laenati adapter ka.kuskil vist müüakse neid selles muhedas linnakeses, aga ma veel ei tea kus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased