Filipiinidele lennupileti hind

Tere!

Oskab keegi öelda kas 480€ edasi-tagasi Filipiinidele on hea hind või peaks ootama ja lootma mingi lennufirma kampaaniale?

Tänud ette!

Kõik alla 500 eurot hind on hea.

Kust lend on ja kas otse ja kas vahepeatusega. Soodushinnaga igaljuhul tegu ei ole!

HEL-DOH-MAN on lennu teekond.

kui ümberistumised ka normaalse ajaga, siis tundub mulle küll hea hind. Kust said sellise pakkumise... äkki oleks isegi huvitatud kuna sihtkoha valik hetkel just käsil ja Filipiinid võiks olla hea valik.

Qatariga hea hind, kuid on ka paremaid nähtud. Kui 10 inimest, võib veel oodata, 10x80€ on juba sääst, kuid kahekesi minnes on säästmise kohti muidki.

Teemaks on pandud aastalõpureis, kui selline hind on piletitele ajavahemikus 15.12.-12.01. siis miskit kampaaniat küll oodata ei tasu.

Lend toimuks oktoobri keskpaigas.

qatarairways-is on selline lennuhind.

Sirvisin pisut ringi ja hetkel oktoobris paistab mulle läbi momondo HEL-MNL Qatariga ca. 440€ ning samas on saada ka TLL-MNL ca. 520€

Üks küsimus. Miks peab Manilasse edasi-tagasi pileti ostma. Meie tulime tagasi Cebult Hong Kongi. Ostsime edasi-tagasi piletid Tallinn- Hong Kong- Tallinn. Kohalikud lennud ostsime Cebu Pacificu lehelt. Nad pakuvad päris tihti soodukaid.

480.- on ok hind. see 50-80.- säästu tõmblemiselt odavamate piletite nimel läheb ul lõpuks söögirahaks vahemaandumistel. Filipiinidele väga odavamalt ei saagi kui mugavalt tahad.