Finnair ja käsipagas

Finnairi kodulehel info, et käsipagasi mõõdud: 56x45x25. Tahaks teada kuidas seljakotiga reisijad hakkama on saanud? Tüüpiline seljakott on vähekene kõrgem - nii 61-62cm samas muud mõõdud jälle väiksemad. Samas tahaks just käsipagasiga minna - ümberistumisteks ei ole aega üleliia varutud. Kas need kastid mis turvakontrollis on on täpselt nende käsipagasi mõõtudega? Et kui kasti ei mahu siis käsipagasiks ei sobi?

1
2

Kui seljakotti kõrini täis ei topi, siis saab seda ju mahutada (kokku pressida) väiksematesse mõõtudesse ja probleem kaob.

0
0

Keeran seljakoti siis rulli? Kõva seljaosaga kott - seda väga raske rulli keerata:) Kui check-in on tehtud ja turvakontrollist ei lähe selline käsipagas läbi - mis siis saab? Saab veel koti suurde pagasisse saata - ei saa ju küll?

0
0

Mul on enamasti tavaline seljakott lennukis kaasas ja ei ole kunagi suurusega probleeme olnud (vahest on see kott ikka vägagi punnis olnud). Aga kui ise kahtled, siis pigem juba kohe anda üldpagasisse ära.

0
0

Turvakontroll mõõte ei kontrolli. Kui pardale minnes kellelgi kahtlus tekib, mõõtma hakatakse ja leitakse, et liiga suur, siis saadetakse lihtsalt alla.

Ise olen läinud Finnairiga sama suure kotiga kui sul on, mingit probleemi ei olnud.

Kas sa istud siis mõne teise lennufirma lennuki peale ümber ja pagasit siit kohe lõpuni ei checkita?

0
0

Jah sõidan Finnairiga Bangkoki ja sealt kohe edasi Krabile - lendude vahe kuivas peale AirAsia muudatusi ka väiksemaks.

0
0

Selge :) Siis tuleb teil vist isegi lennujaama vahetada. Pigem voib muide Air Asia pagasit kontrollida (mul on seda tehtud).

0
0

Suure hirmuga kontrollisin üle - ikka mõlemad lennud on Suvarnabhumi International Airport - loodan, et samanimelisi Bangkokis mitu ei ole. Mis ma siis targemaks sain? Võtan vist püksirihma kaasa ja probleemi korral tõmban rihmaga koti kokku:)

0
0

Samast lennujaamast, erinevad terminalid. Air Asial oli vist lausa oma.

0
0

Kas oskab keegi öelda registreeritava pagasi hinda Finnairil? Ei suuda kodukalt seda leida.

0
0

Hinnas on üks kuni 23 kg kaaluv pagasiühik. Kui see kaalub üle 23 kg või tahad võtta kaasa rohkem kui ühe pagasiühiku, siis hinnad on siin - http://www.finnair.com/finnaircom/wps/portal/Excessweight/et_EE

0
0

Et siis lisaks käsipagasile üks pagas kaaluga 23kg? Tegelikult ma seda osa lugesin, kuid tundub vist kuidagi uskumatu mulle :D Seepärast seda tasulist osa otsisingi :D

0
0

Jah Finnairil on peale käsipagasi üks kott tasuta. Bangkokis ei ole mitu Suvarnabumi lennujaama ning lõviosa lende läheb sealt (kas üldse midagi enam Dong Muangist läheb??). Bangkoki lennujaamas on üks suuur terminal mis on jägatud kaheks (domestic ja internatsional - kodumaa ja rahvusvahelised lennud). Mõlemale poole sissepääs on Check-in korruselt (viimane korrus lennujaamas). Domestic asub vasakus ääres ning internatsional keskel ja paremas ääres. Samal korrusel on ka pagasihoid, mis maksab 100baht päev ning on lahti 24h.

Airasial on Kuala Lumpuris oma terminal, kuid mitte Bangkokis. Aega tasub Bangkokis varuda, sest tihti on nii Visa on arivalis kui ka passikontrollis palju inimesi (passikontrolle on mitu - kui esimeses on palju inimesi mine järgmisse - mul oli kord esimeses 100 igas järgjekorras ning järgmises 1-5inimest). Viimati ootasin üle tunni järjekorras oma Visa on Arivalit (kott ootas juba õnnetult lindi kõrval).

0
0

Aga vaatan nüüd, et mu piletil kirjas vaid üks (käsi)pagas max 8kg. Kas see lisapagas kehtib vaid puhkusereisidele? (Lendan Euroopasiseselt).

0
0

Liinlendudel.

0
0

Hinnas üks käsipagas kaaluga kuni 8 kg ja üks registreeritatav pagas kaaluga kuni 23 kg. Finnair ei ole odavlennu firma. 20-23 kg tasuta pagasit on tavalistel lennufirmadel reegliks ;) Finnairi puhkuselendudel on vist veidi väiksemad tasuta pagasi määrad.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased