Florida ringreis noortele

Tere!

Oleme kaks noort inimest, kes lähevad Floridat avastama 18.01-03.02.2015 (maandume Miamis ja tagasilend FL-ist). Foorumit lugedes leidsime palju infot teemaparkide ja Orlando kohta - et kindlasti peaks Orlandos veetma vähemalt 5 päeva. Kui meid aga teemapargid väga ei huvita ja lõbustuspargis läheb kohe süda pahaks, siis kas ja mida on Orlandos veel teha?

Praegusel hetkel on meil broneeritud auto kogu tripiks ja pigem on tegemist tagasihoidliku eelarvega. Kindlasti tahaksime näha Sanibeli merekarbisaart, Evergladesi rahvusparki ja Key Westi. Meid huvitaks pigem ilus loodus ja huvitavad vaatamisväärsused (mitte niivõrd muuseumid).

Palun soovitage milline reisimarsruut võiks olla kõige parem, nii et võimalikult vähe aega peaks järjest sõitmisele kulutama. Millistes linnades pikemalt peatuda? Kas valida 2-3 linna ja veeta seal 4-5 päeva kohapeal või pigem 2-3 päeva kaupa erinevate sihtpunktidega tutvuda?

Ööbimise plaanime leida airbnb.com kaudu, et võimalikult mõistliku hinnaga majutust leida. Kas on äkki paremat alternatiivi? Kuidas parkimisega lood on ja millega peaks arvestama?

Igasuguse uue ja huvitava info eest oleme väga tänulikud!

Kas Kennedy Space Center'it olete kaalunud?
Ida kalda kohta ei oska öelda, aga Atlandi ääres tasub sõita A1A-l.

No mina armusin oma Florida tripil Clear Water Beachi see oli köige ilusam rand terve reisi ajal meile meedlis seal kohe nii väga et me alguses pidime peatuma seal 2 ööd aga ostime ühe öö veel juurde. Muide kõige vähem meeldis mulle üldse terve tripi ajal Orlandos aga meil oli seal üks jama hotelliga vöibolla ka sellepärast. Ja mina isiklikult oleks tahtnud rohkem aega veeta ka Miamis. Ja linnadest oli veel väga mõnud Naples. Ja osa ajast viibisime meie üldse Bahama kruiisil mis oli eriti mõnus:)

Ikka Miamis võimalikult pikalt aega veeta-ise ka sealkandis alates 21.01

Kui noor on noor? Alla 25 on auto rentimine raskem, alla 21 ei saa ühtegi kõrtsi sisse ja alkoholi ei müüda ei poes, ei restoranis.

Noored on üle 25 siiski. Kruiisi kaalusime ka, kuid ei leidnud midagi väga soodsat. Wiha - turismi eesmärgil või elama? Majutust ei ole veel lukku pannud, kuna ei suuda otsustada kas olla kogu aja Miamis ja teha day-trippe läänerannikule ja põhja või võtta mõned ööd ka mujal linnas.

Soovitaks teil mõned päevad pühendada Key West le, majutus on seal soovitav kindlasti ette bookida. Everglades kohapeal läheb ka ca 3-4 tundi. Key-West st tagasi teel saab kenasti ka läänerannikule (Florida läänerannikule siis). Ise soovitaks olla paar kolm päeva kohapeal nendes kohtades mis välja valite, need day-tripid jäävad tänu vahemaadele suht punktist A punkti B autosõiduks, kuigi ka selline roadtrip on omaette lahe.

Ikka turismieesmärgil-meie olemegi umbes nädala Miamis ja siis kruiisile edasi sealt 10 päevaks.

Me lähme täpselt samal ajal. Ma võin pakkuda, et Te olete ka sinna BA-ga minemas? :) Me lähme tripime ka mööda Floridat ringi: Miami-Key West-West Palm Beach-Orlando-Tampa-FL . Programm on tihe, aga loodame, et ka lõbus ;)

Tyeisha, kui teil majutust veel võetud pole siis peate küll väga kiirustama! Key Westi on juba näiteks ülikallid majutus hinnad.Meil ka samad reisi ajad:)