Goa parimad hütid, bungalod-soovitage!

Hotelli puhkus ei paku pinget, huts'e aga ei leidu bron süsteemidest eriti. Kes käinud võiks soovitada häid majutusi. Eelmine aasta olime Vagatori ozran heights- ja meeldis väga! Viisakad bungalod, aga rand oli jama ja samas samasse kohta ei soovi ka tagasi minna. Oleme neljakesi:)

Pane paariks ööks mõni hotell kinni ja vali hütt kohapeal.

Olime viimati Palolemis Neptune Pointis. Neil on olemas ka netis bronni võimalus aga see oluliselt kallim. Meie võtsime 6 ööd ja saime 3600 ruupia eest. Staff oli tõeliselt kihvt ja restos söök väga hea. Peab ainult vaatama, et ei saaks tuba teisel korrusel köögi kohal(hakkavad keset ööd oma plekknõusid pesema, kõva kolin 1,5 tundi). Nemad korraldasid ka Silent Diskot, huvitav kogemus.

Mina soovitaks samuti Palolem beach´i. Üks mu lemmikuid randasid Goas. Rahulikum kui Põhja Goa rannad, aga samas piisavalt baare ja restorane meele lahutamiseks. Ja kindlasti mitte netis broneerida, vaid kohapeal hinna üle kaubelda. Kohapeal on võimalus ka ise hütid ja tingimused üle vaadata. Teine rand, mis mulle väga meeldis oli Agonda beach, mis on rohkem vaiksem ja privaatsem. Ja päevane tripp Cola beach´ile oli äge! Cola beach on väga väike aga armas. Kahjuks olid aga ligipääsu teed natuke kehvad, võib olla sellest ka turiste vähem.

Jokker- kas 3600 Tuba 1 öö? Agoda andis hinnaks 10 ööd 15000.
Aga jah, tasub siis piirkond välja valida, sinna 1-2 päevaks hotell votta, ja siis asjalikumal taksojuhil lasta ringi sõidutada ja otsida head bungalot.

Ma olen mitu aastat järjest Palolemis rannal asuvas Neptune Pointis peatunud. Seal on tegelikult teine Neptune ka olemas-asub ranna otsas kaljude peal. Igastahes ranna-Neptunis on väga vinge stuff, tore omanik ja enamus töötajaidki mitmendat aastat samad. Restoranis neil päris head toidud. Bungalow hinnad umbes 500-600 kohalikku, oleneb kauaks jääd ja kuidas kaupled :)

Kas booking.com-is on mõtet ette broneerida beach hut? Kellel kogemusi on? Kohapeal, näiteks Palolem Beachil on võimalik leida normaalne hut rannal ja soodsama hinnaga nagu siin eelnevalt mainiti?

Sain just eelmine nadal 500 kohalikuga vaga korraliku hyti.jargmine nadala lopp ilmselt tagasi.minu soovitus, et uuri ise hyttide vahel, kellel pakkuda,nii on kovasti odavam.jaavad igast vahendajad ara.

loll küsimus,aga kas need hütid on kliimaga?Või ainult ventlaator laes?

poegkaru- neid on igasuguseid;) pead ise järgi uurima- ise olen vaid kliimaga hüttides olnud.
Endal plaan osta üheks ööks hotellis tuba ja võtta päevaks (pooleks( taksojuhi, kellega käime siis läbi erinevad rannad ja hotellid ning valime välja parima. Siis madal hooaeg ka (aprillis), saab koha peal kindlasti kaubelda ja ei pea vahendajatele tasuma.

Üks halb uudis ka! Ruupia ja euro suhe on aastaga väga palju muutunud 2014 jaanuaris oli 80-84 nüüd on 67-70 ja tuttav kohalik ütleb, et märtsiks on 60- eks paistab. Nii et kui jaanuaris sai 100kohalikuga joogi 1,25eur eest, siis nüüd kevadel 1,67:) Hotellid, lennupiletid ja kõik muu tänu sellele oluliselt kallimad. India areneb;)
Ostsime siselennud Raipur-Goa-Raipur 34440.-Rup, arvestasime 4le 400eur (vana kursi järgi), aga tuli hoopis 500eur:) Eestist Indiasse ja tagasi saime 760euriga neljale:)

Hüttides konditsioneeri ei ole, kuna tegemist kergehitustega, igast seinapraost käib õhk sisse-välja. Ventilaator on olemas. Öösiti võib isegi nii jahedaks minna, et vaja tekki või fliisi.
Lisaks Palolemi rannale, leiab ka põhjapool Morjimi rannas hütte aga mitte niipalju, kui Palolemil.
Palolemil on üks hütikompleks, mis on pisut parema kvaliteediga ja ka hinnatase kõrgem, sinna on vaja ette bronnida, sest see on enamasti täis alati, ja hinnas nad ei kauple aga ülejäänud hüttides ikka leiab midagi ja kohapeal lihtsam, saab oma silmaga üle vaadata ja hinnas kaubelda.

Ok, aga me olime Goas Ozran Heightis (Vagator beach), see oli AC-ga (aga oli ka korralikum nö hütt), ja Havelockil olime Barefootis Tented Gottages- ja samuti nii AC, soojapuhur, kui ka fan oli olemas.

Nimelt ma aasta tagasi käisin Goa kandis ja nägin palju hütte,milledel nn valge kast seina.Ja siis tekkiski küsimus,kas see hind AC ga hütt?Et siis eriti odav....ise ööbisin mereäärses hotellis ja kogemus hüttidega puudus,kuigi oleks tahtnud

Jaa...ega ma ei vaidlegi, lihtsalt minule ei ole jäänud ette hütti, kus oleks AC ja ausalt öeldes, kas ma seda sooviksingi? tõenäoliselt mitte...hütt kui selline on ju pigem eksootika, mida tahaks kogeda. Kui see sarnaneb juba hotellile, siis milleks üldse seda võtta.

Hüva hütti ;)!!!

Palolemis minu mäletamist mööda 2-3 bungalo gruppi, kus olid korralikud klaasist aknad ees ja kont sees. Neptunil ongi kahes kohas bungalod. Mäe otsas olevate bungalote taga tehti ka diskot. Tervitused Amitile ;-)

Kohaliku soovitusel ealsime 11 päeva Cressida Cyrus hütis. Hütid asuvad 30m rannast palmide all, vohava taimestiku vahel. Seega on seal päikest vähe ja varjus on hütt jahedam. Hüttides on laevent, suur voodi, riiulid, laud, baldahiin, vannituba wc-poti, kraanikausi ja dushiga. Sooja veet ei ole aga see külm vesi on seal pigem leige ja vaid veidike jahutav peale randa. Hüti hind on 700 ruupiat öö. Hüti terrassil on toolid, võrkkiik, ja rippuv kiiktool. Sitikaid-satikaid ei kohanud. Paari kolme sääske nägin. Vältimatu on vaid see, et kahel hommikul kukkus kookos hüti vineerkatusele korraliku jumakaga. Paugu peale äratus oli päris hirmutav. Tundus nagu oleks kusagil kõrval miskit õhku lennanud.
Uks käib tabaga kinni, öösel on territooriumil valvur. Turvaline ja vaikne koht kus saab öösel rahulikult magada. Hüttide vahel on suur külmik ühiskasutamiseks. Tasuta Wifi mis töötab nii kuidas teenusepakkuja tööd Indias teeb. Keskmiselt üle päeva. Rannarestodes on alati Wifi olemas ja töötab päris hästi. Väga toredad ja abivalmid peremees Anthony ja perenaine Sofia.
Koduleht http://www.cressidacyrus.com/

Viibisin veebruari lõpp-märtsi algus Palolemis. Ise hüttides ei ööbinud, kuid huvipärast käisin nii mõndagi hütti peremehe lahkel loal seestpoolt uudistamas ja küsisin ka hindasid.
Hinnad varieeruvad. Kui soovid saada korralikku hütti, mis ei ole nii õhuline ja lip-lipi, lap-lapipeal, siis sellistel hüttidel oli hinnaks 3000-5000 ruupiat öö. Sellise hinnatasemega hütis oli sees kaasaegne sisustus, hütt oli puhas, voodipesu oli puhas, soe vesi 24/7 olemas, tušš olemas, kliimaseade olemas aga sees eriti päevavalgust ei olnud.
Oli ka hütte, mille hinnatase oli 1000-2000 ruupiat öö, kuid arvan, et need hütid ei olnud oma hinda väärt. Hütis sees seistes oli tunne, et kohe kukun põrandast läbi, sooja vett ei olnud, hütid olid sees suhteliselt pimedad ja tumedates toonides. Ei tekkinud isu sinna ööbima jääda.
Samas, tuttavad, kes ööbisid ühes hütis, siis nende õnnetuseks tuli öösel korralik äikesevihm. Hommikul ärgates nende kohver sisuliselt ujus keset tuba ja kohvri sisu oli läbimärg :)