Goas ööbimine

Olen plaanimas Indiasse Goasse reisimist ja tahaks ööbida rannamajakeses. Kas keegi oskab öelda mis see maksab- pidi odav olema?

Oojaaa..seal tõesti odavad...aga on ka kallimaid rannamajakesi. nt ise elasin muidu Galangute beach´is aga mingiaeg liikusime edasi paar randa (hetkel nimi ei tule meelde) anjunast u.kaks randa edasi ja seal maxis ööbimine 200 kohalikku... aga noh seal peale tiiviku laes ja voodi ei olnud ka midagi. aga lahe kogemus. yx rand eespool seda aga olid viisakamad hytid ka ja seal maxis öö 1000 raha, seal oli siis wc ja dušš ka toas:)

Paleolemis oli minu mäletamist mööda üks ööpäev kuskil 300 rp. Väga lahedad palmivartest ja lehtedest hütid, täielik romantika. WC ja dush olid eraldi majas kuid see ei häirinud üldse.

ja võin enda poolt öelda et tegu oli vähemalt novembris küll täielise paradiisiga. soe ookeanivesi, päike iga päev, vähe ravast, odavad hinnad, liiva rand, palmivõsa, pambushütid, väga head toidud (vähemalt selles peasissekäigu juurdes olevas restos).. sääski polnud.. lehmad olid ;) koerad ka.. :D

...Palolemile, kuid jutud k2ivad et hindu on tabanud hyperinflatsioon. Majutushinnad mis LPs v6i Rough Guide's kirjas on v6ib julgelt kahe-kolmega korrutada, kuna n6udlus on paisunud. Aga eks kui 2ra olen k2inud saan t2psemalt kirjutada, kas kuulujutud ka t6ele vastavad.

saabusime üle-eile Indiast ja osa ajast veetsime ka Palolemis. meie hüttidel oli lisaks voodile, tiivikule ja sääsevõrgule veel ka nö san.sõlm olemas, mis tegi ta pisut kallimaks. maksime 500 rp ööpäeva eest, kuid seal oli ka kauplemise ruumi. kui võtta hütt pikemaks ajaks kui 2-3 päeva, saab ka 400-450-ga kaubale. san.sõlm koosnes täiesti toimivast potist, kraanikausist ja vaevu nirisevast duššist, aga see kõik oli täiesti piisav, et ennast väga hästi tunda. selle hüttidekogumi koondnimi oli Flavia Paradise. siit lingilt saab näha ka perenaise pilti. http://www.hobotraveler.com/133palolem01_01.shtml julgen soovitada. väärtuslikud asjad sai jätta perenaise majja tugevast puidust kappi, sai tellida hommikusööki ja ka õlut (mis oli algselt 20 rp odavam, kui ümbruskonna restoranides. nõudluse kasvades hind tõusis 10rp) samas kompleksis on ka ilma san.sõlmeta hütid ja ühiskasutuses olev WC ning dušš. kahjuks ei oska nende hüttide hinda öelda.

tõesti paradiis. esimest ettejuhtuvat pole mõtet võtta. oleneb mis kell jõuad sinna. pimedas jah ei ole eriti variante kaubelda hüti üle ja hommikul alles näed kas sai ka norm maja. me võtsime algul kanajalgadel ilma wc-ta. 200rs aga kuna see redel oli vedel siis kolisime alla 300 rs. kuhu jäime nädalaks.

see pole kindlasti india lääneranniku kõige odavam pleiss aga mõnus oli seal küll, parajalt pikk rand jalutamiseks ja majakesi ning söögikohti igale matsile ja maitsele, me võtsime 800 rs eest korraliku WC ja dussiga hüti ranna põhjaosas, kus vähem melu ja laugem rand, hea lapsel sulistada ja hoovis liiva peal mõnus palmidest päevavari varesed käisid küll vahest närvidele, varganäod ja lärmakad pealekauba:))) tervitus kõigile kaasmaalastele kellega kohapeal kokku juhtusime, teeks veel kevadel kerala tuuri? viisa ju kehtib ja lastminute piletid saadaval pidevalt...

Jätkuvalt to tomazo: 6 x koma, 1 x küsimärk + mõned moodsad vidinad lisaks - ära üle pinguta.

Kas aastavahetusel (25.dets - 10. jaan) minnes on ka hotelle kohapeal vabalt saada? Mõtlen **, mitte Intercontinentali. Hotell peab siiski puhas olema, mitte asuma prügimäel ja WC-duššiga. Hea kui keegi saaks aidata.

Ja kes rannahütis siiski peatuda ei soovi ja on Morgijmi kandis vöib ka kodumajutust proovida. Paar seltskonda on käinud ja rahule jäänud. :)

Meribel

Tere. Olen Goas 13.08-17.08. Kui moni eestlane siin ka on (olen Calangute's)voiks yhendust votta. +919867089749

voi +372 50 44 682 daniel9182@hotmail.com www.maailmaturnee.ee

Ma olen oma ymbermaailmareisil ning edasi liigun lounasse Karelasse ja siis Delhisse. Indias olen 3.septembrini.

Tere Barccol. Olen Indias käinud, kuid teisel ajal veebruar-märts. Kuidas seal praegu ilmad on, kas sajab koguaeg? Kas guest housed on praegu avatud ja ega ööbimis koha leidmisega probleeme või tekkida? Hooaeg peaks minuteada dets algul alles hakkama. Mõnusat reisi:)