Half Board vs All Incl

Kas siin on inimesi, kellel on kogemus mõlema toitlustusvariandiga? Nt Kreetal. Kas HB kokkuvõttes ikka tuleb soodsam või maksad hotellis lõunasöögi, snäkkide ja jookide eest vaata et rohkem? HB puhul on ju õhtusöögi ajal joogid lisatasu eest. Ma ei pea silmas neid kulutusi söögile ja joogile, mis lisanduvad nagunii liikudes ringi väljaspool hotelli. Tarbimine on otse loomulikult individuaalne, sellest saan ka aru. Samas on ju suvel palav ja juba ainuüksi karastusjooke/mahlasid ikka kulub. Jätame alkoholi hetkel teemast välja.

Olen igasuguste kogemuslugude jagamise eest tänulik!

Kogemust mõlema variandiga. Üht üldist vastust siin ei saa anda, väga palju sõltub hotelli tasemest, asukohast, reisiseltskonnast, päevaplaanist, hinnast.

Kui heal tasemel köögiga hotell, ent asub kusagil pärapõrgus, reisiseltskond suur ja erinevate maitseeelistustega, plaani ringi sõita suurt ei ole ning HB/AI hinnavahe väike, siis pigem AI, vastupidises olukorras (odavam hotell, restoranid ümberringi, plaan ringi tuuritada, HB/AI hinnavahe nädala peale üle 100€) jällegi HB.

6
0

Buldooza räägib üldiselt õieti. Veel tuleb kindlasti arvestada, kas Hotell on mereääres või mitte. Kui oma rand, ehk siis oma territooriumil ja rannas on täiendav toitlustus pluss joogid, siis AL on igatahes mõistlik. Kui hotell on rannast kaugemal ja tahaks seal ka olla, siis spetsiaalselt lõuna söögiks sinna venitada erilist huvi ei paku ja loomulikult õhtusöögi juurde jookide võtmine teeb HB odava hinna tasa AL kallimaga.

2
0

Hispaanias näiteks on paljudes hotellides nende kodulehelt ostes boonuseks lõuna ja/või õhtusöökide kõrvale pudel vett või kokat+ õlu või klaas/pudel veini. Meie oleme niimoodi HB paketika hotelle ostnud. Sama võite uurida Kreeta hotellide kohta.

0
0

Töökaaslane Gran Canarial iga aasta käinud ja eelmise aasta kohta ütles, et enam ei võta. Valik on kesine, joogid mis tasuta on ainult nende oma toodang, mitte Bud Light (transvestiidid joovad ka seda nüüd)
Kui teile on oluline maitseelamus ja ei soovi riskida sellega, et igapäev sama lobi ees on, siis ma jätaks selle valimata.

0
0

Lisafaktor on muidugi Al kasuks ka see, kui on lapsed kaasas. Nemad pidevalt tahavad midagi süüa - juua ja kuidas seletada siis, et meil on HB ning jäätist ei saa võtta( samas kui teised söövad)?

Seda enam, et palavaga tahad ikka midagi juua.

0
4

Mul pole vist kunagi AI-ga eriti vedanud. Veega lahjendatud õlu, mahl jne. Kesine valik ja nii kui tahad midagi paremat tuleb raha eest osta. Jäätist ja jooke saab ju ka toas külmikus hoida. Aga veelkord nagu ka eelpool mainitud kõik oleneb hotelli tasemest. Isiklikult olen HB viimasel ajal võtnud kui hotellis selline võimalus.

0
0

HB puhul on jah suuremasti õtul joogid tasulised , isegi vesi vahest.

AI puhul on tihti peale müüakse AI soft kus on teatud tingimused ( ala alko )

Seega esmalt AI tingimused lugeda ja siis teha otsus :)

Veel 1 suur AI eelis on ajakulu - päris palju aega saab sellega säästa ja lihtsalt puhata :)

0
1

Minu kunagine ja ainuke AI kogemus (Gran Canarial) oli, et see oli liiga külluslik...Jah, lapsed olid siis väiksed ja AI oli selles mõttes hea et sai vajadusel kogu aeg süüa või snäkke, aga AI olemasolu tähendab et reeglina kuskile omal käel sööma ja söögikohti avastama väga ei lähe, sest kõik ju hinnas...Isegi dringid basseini ääres või baar õhtuse hotelli meelelahtusprogrammmi juures oli tookord AI osa. Nii et raske oli leida motivatsiooni kuhugi mujale välja minna. Ja kuna ka buffet laud oli väga külluslik, siis kippusid söönisega liiga tegema jne.

Ühesõnaga - eks see AI Lääne-Euroopa keskmise paketituristi jaoks disainitud ole. Kui soovid päris kohapealset elu tunnetada ja selle üheks osaks kohapealse kulinaariaga ning söögi-joogikohtadega tutvumine, siis parem loobuda. Aga kui väiksed lapsed, kes enamiku ajast basseini ääres olla tahavad, siis tasub kaaluda küll.

3
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased