Horvaatia

Tere.Minek Horvaatiasse 15 augusti õhtul.Kas on veel samal ajal minejaid.Stardime Pärnust.

0
0
1
23

15.- 16. stardime Tallinnast, aga matkaautoga ja st. tempo on kahjuks aeglasem.

0
0

Stardime 17.august Tartust

0
0

Me 6.sept. Horvaatia

0
0

Stardin matkakaga 5-6 septembril Horvaatiasse.

0
0

27 aug Tallinnast :)

0
0

Tere, tundub et liigun ise ka sinnapoole ( Makarska ) Täpsustamisel on kas 15 õhtu või 16 hommikul Lõunaeestist.

0
0

Tere,

stardime Tallinnast 15.augusti õhtul ( algselt oli plaanitud 16.aug hommik ,kuid selleks et saada esimesele kõige pikemale vahemaale pisut edu hakkame juba õhtul sõitma), suund Lublin, Budabest ja sealt edasi Horvaatia poole. Sõiduvahendiks Audi ja haagissuvila. Läheme esimest korda Horvaatiat (enne pisut ka Ungarit) avastama.

0
0

23 aug Tartust :)

Enda plaan: Tartu-krakow(auschwitz ja soolakaevandused)-pula-veneetsia(laevaga pulast)-makarsksa(üritaks nädalaks paikseks jääda). kaheks nädalaks

0
0

Naabrimees käis just autoga ungaris ja ei soovitanud läbi Lublini sõita sinna, pigem läbi warsawa katowice/krakow vms. Vähemalt tagasi teel nad vältisid lublini kanti, teed kitsad ja keskmine kiirus meeletult aeglane.

Me ise stardime Jürist laupäeva st 16.08 varahommikul Horvaatia suunas (esimene öö ilmselt kusagil teispool warsawit, see järel külastame soola kaevandust, edasi kulgeme järel tsehhi (öö ilmselt enne austria piiri tsehhimaal), võibolla tahaks käia ja teha päevase läbipõike Viinis, aga hetkel lahtine, kuna 19.08 pealelõunaks tahaks olla juba Spliti/Trogiri kandis ja otsida öömaja.

0
0

Stardime homme, s.o. 12. aug. varahommikul Rakverest Horvaatia poole liikuma, kuid jõuame seekord ainult poolele teele. Reisi sihtpunkt Poolas Wieliczka, Zakopane ja Krakowi ümbruse vaatamisväärsused. Paari päeva pärast saan kommenteerida Poola teeolusid (remonte, ummikuid) marsuudil:

Augustow, Lomza, Ostrow-Mazowiecka, Warszawa, Czestochowa, Katowice.... sealt minu marsuut juba Krakow'-i poole.

Lähen ettenägelikult Lomza kaudu, kuna esimene ööbimine bronnitud sinna.

1
0

Tere. Nagu lubatud, veidi marsuudi-infot, kes lähiajal plaanivad läbi Poola lõuna suunas (Horvaatia) edasi sõita. Kuni Leedu lõpuni ei juhtunud midagi. Riia ringteel enne veehoidla poole pööramist lühiajaline liiklusseisak silla remondi tõttu. Max. 10 minutit sõiduaja pikenemist. Sealt edasi kuni Leedu viimase Statoili jaamani (87. kilomeetripost) kulges praktiliselt ühtlase kiirusega. Alustasime Statoilist kl. 16.45 ja jõudsime Lomza'-sse (Motell Amadeus - hea!!!) 20.15 - Sõiduaeg 3,5 tundi. Teekond ise vaid ca'175 km kokku aga: probleemid (liiklusseisakud) algasid ca'10 kilomeetrit enne Augustow'-i. Nimelt Augustow'i esimesed 3 valgusfoori ja sellele järgnev ringristmik ei suutnud autosid piisava kiirusega läbi lasta ja seetõttu saigi edasi liigutud 500-800 meetriste lõikudena. Vastavalt siis sellele, kuidas foorid seal kauguses toimetasid. Lisa sõiduaeg - 1 tund! Augustow'-ist edasi Lomzani probleemideta. Olgugi, et rekkasid oli palju olid nad saavutanud koos sõiduautodega ühtlase liikumiskiiruse. Piisavalt suure. Kokkuvõte. Läbi Lomza Warssawi suunas liikumine igati OK ja kiire. Probleemid tekivad hoopis varem, ka nendele, kes otsustavad Bialystocki kaudu minna.

0
0

16.08 hommikul minek , 17.08 õhtuks Opatija , 18.08-29.08 Trogir

0
0

Nüüd ma saan aru, miks Waze on viimasel ajal pakkunud teekonda läbi Elki, kui Lomza suunas tahad sõita. Sõiduajaks pakub ca 2h 58m. Bialystoki suunda pakub ka varinti läheneda ringteele ringiga ja hoopis lõuna poolt.

@ kolaja, teil Trogiris majutus olemas ja kust start on?

0
0

Tere. Meil minek 28.08 hommikul Tartust.

R.

0
0

Tekkis küsimus kui horvaatias võtta kodumajutus siis tuleb minna ennast politseisse registreerima? Kuidas kogemused sellega?

Välismaalased peavad oma viibimise Horvaatias registreerima. Registreerida tuleb end 48 tunni jooksul riiki saabumisest, Zagrebis saab registreerida politsei välismaalaste osakonnas aadressil Petrinjska 30. Väljaspool Zagrebi saab registreerida end lähimas politseijaoskonnas või turismiinfopunktis. Registreerimise nõue ei kehti juhul, kui te peatute hotellis või mõnes muus turistide majutuspaigas.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased