Horvaatia

Tere. Plaan sõita autoga Horvaatiasse. Küsimus kas keegi on seal viimasel ajal käinud. Põhi teema kus ööbida. Meid kokku 3 suurt  ja 4 last. Otsingumootoritest väga raske ööbimist leida normaalse hinnaga. Huvitav mis toimub? Iga nõuanne on teretulnud.

0
2
123
4

MIna olen Horvaatias kolm korda käinud, iga kord uude kohta.

Esimest korda olin Spliti kandis, teine kord Istrias ja kolmas kord Zadari kandis.

Loodus on küll väga ilus, rannad on kivised, aga päris ok.

Zadari kandis olin eelmisel suvel. Kahekesi kogu reis nädaks läks maksma umbes 1300 eurot. Majutus oli Zadari vanalinnas, võtsime autot kolmeks päevaks. Arvan, et hinnad ei olnud liiga kõrged

0
0

Trippi kirjeldus tekitas tõsise nostalgia. Toona oligi nii.

Nüüd pole juba ammu Horvaatiasse sattunud.

1
0

Lisan siia ühe Poslovni Dnevniku artikli, mis kirjeldab selle aasta majutuste olukorda Horvaatias. Artikli lõpus on väike näpunäide kuidas leida odavamaid majutusi. Reaalselt see ka toimib, sest olen ise järele proovinud. Samuti eeldab see väga suurt eeltööd ja viimasele minutile seda jätta ei saa.

https://www.total-croatia-news.com/news/66704-croatian-summer-holidays?fbclid=IwAR3XAKfqWQLIxIfmE1npfJ6ShdsGtIikTydiZcmxNnZnlrfnyiXDwVAkef8

Olen käinud Horvaatias üheksa korda ja minu enda kogemuste põhjal ei ole Horvaatia kunagi odav maa olnud aga Itaalia ja Prantsusmaa on veelgi kallimad.

0
1

Selle viimase väite kohta ülteks küll, et see Itaalia on hullem jutt ei päde. Mine näiteks Sitsiiliasse ja näed, et on tunduvlt odavam kui Horvaatia. Aga eks kõik olene ka piirkonnast eri riikides ja mis ajal minna.

1
0

Ütleks ka, et Itaalia on odavam kui Horvaatia. Sama raha eest saab Itaalias tunduvalt parema ööbimise kui Horvaatias. Samuti on väljas söömine odavam.

0
0

Käidud nii Horvaatias(terve ranniku äär,rohkem kui 12 suve) puhkamas kui ka värskelt sügisel Itaalias,siis kallim puhkus oli igaljuhul Itaalias.Hotellid ja väljas söömine odavam ikka Horvaatias.

Sügisel Itaalias käisime Rooma,Napoli,Sorrento ja terve Amalfi ranniku läbi ja lugu seal ikka suht kallis arvestades samaväärseid hotelle/majutusi Horvaatias.Varasematel aastatel ka Garda järve ääres käidud ning ka seal sama lugu Horvaatiaga võrreldes.

Märkimisväärselt odavam kui elu Eestis ei ole Horvaatia muidugi kunagi ka olnud,ei tea kust selline arvamus üldse tulnud on.

0
0
123
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased