Hotell Amnissos

Küsimus teile, kes seal olnud. Tutvustuses on kirjas, et seal on toad ja bungalod. Kui olete selle hotelli broneerinud, siis kummas olete ööbinud, kas toas või bungalos. Ja mida see tuba endast kujutab _ kas suuremas majas lihtsalt palju tube?

Kaalusin ka seda hotelli suvepuhkuseks, sest hind on soodne, aga siit leidsin väga laitvad kommentaarid ja mõtlesin ümber.

Ma ka lugesin siit kommentaare, aga see mind ei kõiguta. Ka 4* hotelle on palju laidetud. Lihtsalt hea ju laimata. Ma nägin laitvate kommentaaride vahel ka rahulolevaid kommentaare ja usun, et ise kuulun ka nende hulka, kes jääb rahule.
Aga siiski ootan vastust küsimusele, mis sai püstitatud teema alguses.

käidud eelmine aasta, tuba oli kohe peaukse kõrval, ühel voodil oli madrats läbi kulunud, nii et vedru oli tunda, WC-s vesi alla ei läinud ja rätikuid jäi ka iga päevaga vähemaks, sest uusi juurde ei toodud, vaid viidi need ära, mis põrandale olid jäetud. Aga ei virise, ongi mida meenutada. Hommikul saab süüa hästi, õhtusöögiga on nii, et mida varem lähed seda parem ja mahlad on tasulised õhtul, aga kui päevtsa ringi sõita ja magamiseks kasutada, pole viga. Niisama vedeleda ei ole seal mõtet, siis minna juba üle tee lux hotelli basseinide äärde, sest ega seal keegi ei kontrolli kui sa rannast nende basseinidesse tuled. Auto rendid ja söögikohad kohe Hotelli kõrval. Hotelli rand on üle tänava, aga see ei ole parim koht ujumiseks, kivine ja suure lainega suht ohtlik, parem sõita linna suunas 10km ja on super rannad. Hotellis passida pole seal mõtet, kindlalt auto võtta ja ringi sõita.
Kui oleks targem olnud, poleks üldse igapäev ööbinudgi hotellis, sest tüütu on kihutada ööseks jälle ainult magama.

l2hen 27.septembril kreetale ka amnissose hottelli!
Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?

Ma ei kujta hästi ette kus kohal sa seal Amnissose juures ATVga sõitma hakkad. See ei ole Egiptus kus astud hotelliuksest välja üle tee ja oled kõrbes. Aga kindlasti on Kreetal kusagil olemas ka ATV safari võimalus. Algatuseks soovitan sisestada otsingusse sõna Amnissos või lugeda kogu Kreeta teema läbi siin foorumis-see on küll sadu lehekülgi aga üldiselt siiski hariv.

Tulime sealt just eelmisel nädalal ja ei ütleks ühtegi halba sõna, kui hästi punnitada siis ehk see, et esimesel ööl ei olnud meil voodilina mida peale tõmmata, aga tegelikult ega seda vaja ei läinudki eriti terve kahe nädala jooksul. Muidugi oli meie vannituba veidi koledat värvi, kuid see oli lihtsalt naljakas ja asi mille üle pole isegi suure tahtmise juures mõtet viriseda :).
Varem mainitud (mitte selles postis) hiiri ei näinud me ühtegi ja sipelgaid leidsime toast alles viimastel päevadel ning neid ka mõne üksiku, kuid see ei häirinud absoluudselt.
Positiivset veel nii palju, et meil nägi rõdult ilusti merd ja rõdu oli umbes sama suur kui tuba.
Suuri laineid oli mõnel päeval aga ka mitte kogu aeg ja ka lainetes, kividest ees pool, sai vägagi edukalt hullata. See oli kohati lõbusamgi kui niisama ujuda.
Olen viibinud väga erinevates hotellides alates kahest võtmest kuni heatasemelise viie tärnini ning Amnissos jättis üdiselt väga hea mulje vastates piltidele ja kirjeldustele (va trip.ee vinguvad kommentaarid).

Mitmendal korrusel olite ja millises toas? Meil ka sinna minek 27-ndal septembril. Ja veel,kas teil oli pakett "kõik hinnas"? Kuidas söögid olid?

Kas keegi ei tahaks seda Amnissose teemat selle teise mitmeleheküljelise Amnissose teemaga kokku tõsta?

Olime teisel korrusel ja meil oli ka kõik hinnas. Toidud olid kohalikud ning tihtipeale suhteliselt värvitud :D aga ostetud kokaraamatutest selgus et sellised nad ongi, kuid maitsel polnud viga. Hommikusöök oli kuidas ta oli, igal hommikul sai, siniseks keedetud munad, vorst, juust, tomat, kurk. Lõuna ja õhtusöök olid päris korralikud ning kindlasti käige ära eelviimase supermarketi ees olevas söögikohas, mis asub põhimõtteliselt tänaval, kuid seal saab sellist ehedat head kohalikku liha ja seal on päris odav ka. Neljakesi sõime suured gyrose taldrikud ja jõime õlut ja kokku läks kuskil 35 eurot.

Tervitage noort baarikutti kindlasti Carmeni ja Kristiina poolt :D.

Aitäh vastuse eest! Kindlasti tervitame teie poolt!

Käisime juulikuus. Täitsa normaalne, meil oli küll kõik puhas ja linad all, tuba koristati iga päev, elasime bungalos. Ärge virisege, nagu teie rahvale nii ka nemad teile. Personal oli meiega väga sõbralik. Saadeti isegi bussi peale ja kallistati. Söök andis natuke soovida aga muidu ok.

Ei ole sellel kohal häda midagi. Tärne ta muidugi välja ei anna mingeid, aga bungalos on täitsa tore olla. See asi jah muidugi, et vesi läheb selleks ajaks alla kui järgmist korda dushi alla lähed ja rätikuid kipub lõpuks puudu tulema.
ATV ga ei ole seal vist midagi peale hakata-kaljude peale ei lähe ju.
Aga paarisaja meetri kaugusel on autorent-ärge võtke sealt kust grupijuht soovitab, saate paarikümne euroga suhkami-kus saab igas keeles suhelda.
Käige terve saare veekeskused läbi ja okeanaarium ka.
Aga siiski on see selline koht, kus pead olemise ise huvitavaks tegema. Midagi seal eriti ei ole.

Sai ka siis Kreetal 2009 aasta sügisel käidud samuti amnissose hottellis. Hind oli hottelil soodne ja ega ma hotelli pärast sinna läinud tarvis vaid ööbimiseks see. Hotelli koha siis nii palju et väga palju sealt loota pole ning kui kysimus oli et kummas ööbimine kas bungalos v6i toas. Siis oleneb kui täis on hotell. Mina ööbisin toas. Eraldi kuskil 7-8 maja seal ja siis yhes majas 6-7 tuba kui ma ei eksi. Paarsada meetrit yle tee merepoole minna siis seal on ka baar ning meri. Käisime ka siis korra seal aga kuna reisisime nii hooaja lõpul siis oli baar juba kinni pandud ning haudvaikus rannas. Vaatamisväärsustest: Kreetal on avastada palju. Sai siis renditud 3-ks päevaks 325 bmw vanema vennaga ning sellega mägede vahel ringi lustida oli ikka väga l6bus. Reisijuhi käest saab samuti palju infot ning kindlasti soovitan ka ära käia valgete liivade rannal väga 5 koht. Tohutult kenasi kalu ja merealust vaatamist. Ning tegelikult seiklejatele on se hotell ka väga sobilik sest syya antakse seal normaalselt ja kas teisipäev v6i kolmapäev karaoke 6htu paaris mis kujunes väga lõbusaks. Ainuke pisike juhtum mis hotellis juhtus et yks rott pani meie toas ringi 66sel ja näris yhtedele pykstele augu sisse:D Midagi hullu ei olnud ning hotell maksis kahju. Kindlasti kui satute sinna hotelli minema siis tervitage ka baarmen georgi(joshi)kes oli väga löbus tyyp!

Mina ise mäletan et, söök oli suurepärane. Muidu hotell kõige põnevam ei olnud, seal polnud midagi teha, aga poed ligidal.