Hotelli bronn internetist

Tere.
Kas keegi on broneerinud Egiptuse hootelle booking firmade kaudu. Kui turvaline see on? Bronnin (maksan) hotelli eest, saabun hotelli ja retseptsioonis öeldakse sorri tuba põle.
:)

Ei ole tõenäoline, kellel on raha netilehe kokkupaneku jaoks, sel on ikka huvi kliente teenindada ja nende majutamise eest teenida. Mis kasu oleks hotellile sellest tillukesest bronni summast, millest oma osa saab netivahendaja ? Sina maksad ju oma ööbimise eest kohapeal peale majutuse lõppemist. Kohtade puudust ei tohiks mitte üheski Egiptuse hotellis olla, need pole iialgi üleasustatud, sest neid on väga palju. Ilusat puhkust. Ainult ilusaid pilte ei tasu uskuda. Odav koht on seal eestlase jaoks vaese olekuga. Ilusat puhkust.

Loll on loll olla. Booking firmad küsivad ju kogu summa või broneeritakse see summa krediitkaardil.

Kannuke, milliselt netilehelt kavatsed bronnida?
Mul on selline silma jäänud http://www.hotelscombined.com/City/Sharm_el_Sheikh.htm , aga siiani reisi algus ja lõpp lahtine ja pole veel oma broneeringut teinud.

Hotelli broneerimine Egiptuses käib nii nagu ikka, ei midagi hullu, kõik toimib.

Kas kõik "Booking Site"d on võrdväärselt usaldatavad? Hindade vahe on siiski väga suur;))
Mis need "Taxes & Fees" on? Mõnel saidil nad on, mõnel mitte.
Ja lõpuks. Kust saada sellise hinnaga lennukipileteid (otselend), et kõik see mässamine end ära tasuks?

Sellel hooajal otselennud võeti maha Air Balticul, lennud mis läksid Riia lennujaamast väljumisega. Ka mul oli ostetud juba varem liinilend, aga eelmine nädal tühistati kõik liinilennud Hurgaadasse ja Sharmi sellel hooajal , aga minu lend asendati charter lennuga. Võibolla leedukatel toimub otselende.

Muidugi saab ise bronnida. Võite isegi hotelliga otse ühendust võtta, kuid on paar aga.

  1. Kui hotell saab täis, siis teile lihtsalt kohapeal öeldakse, et kohti ei ole ning kõik teie eelnevad broneeringud saadetakse prügikasti.
    Eelisjärjekorras on siin turismifirmad, kes ostavad välja terved hotellid. Kui nendest jääb midagi üle (st mõned numbritoad jäävad tühjaks), siis saate endale toa. Kui ei jää, siis...

  2. Eraldi broneerimisel hind teie jaoks tuleb ikka mitu korda suurem, kuna turismifirmad kui hulgiostjad saavad väääääääääga suure hinnaalanduse ning selle hinnaalandusega hotelle müüvadki.

Mul võetud 2 loteriimajutust a 4990 EEK + Royal Grand Sharm tuba kahele 7200 EEK.
Noval sama hotell soodushinnaga 11000 EEK näkku. Nii et pole väääga kallis.
AI ei võtnud, sest ega ma sinna meeletult sööma ja jooma ei lähe.

Bronnisid öömaja, aga kust ja millega kohale saad? Minu teada tuleb lennusõit eraldi osta. Kui keegi teab, kust saab odavalt lennupileteid Hurgadasse võiks teada anda.

Turismireisi korral on kõige odavam osta tšarter. Möödunud aastal Tallinnast maksis see 8000 krooni. Kuid seda saab juhul kui reisikorraldajal on lennukis vabu kohti.

Väääga kallis tuleb see sellepärast, et peale hotelli peate te ostma lennukipileti. Kui mingi kuuma pakkumise saab 6000-7000 (hotell+transfeer+lennuk), siis eraldi ostes maksate selle summa ainult lennuki eest.

Pileteid saab vaadata lendama.ee-st

Kas keegi on broneerinud ja kohe maksnud ka hotelli eest booking*i lehel? Hind tundub väga atraktiivne! Aga kardan et tulen kohale ja öeldakse "sorry, sellist bronni meil ei ole", aga raha ju makstud.
:)

Mina olen, kuid veel käimata. Tegelikult ei tasu see jant eriti ära. See tasub kallimate hotellide puhul, mida meil pakutakse vähe ja millele ei teha soodukaid. Kui on võimalus paari nädala jooksul töölt vabaks saada tunduvad viimase hetke pakkumised mõistlikumad.