trip-krainetrip-ukraine-dark
Iga hinna eest Itaaliasse :)

Oleme ühed neist, kes sattusid Aaria Reiside tõttu täbarasse olukorda: raha läinud ja reisi ka ei saanud. Meie reisipaketi nimi oli "Klassikaline Itaalia ringreis 15.09-26.09" Nüüd on mehed (meid on kaksteist soliidses eas härrasmeest) pisut toibunud ja hasart ei luba alla vanduda, võtame sama teekonna Itaaliasse ette Viru Reisidega 23.10-02.11.08. Oleme muidugi kuulnud sellest firmast, kui ka pakutavatest reisidest üht-teist. Kui keegi on nendega seal käinud (ja koguni sama paketiga), kas sõit oli ootuspäraselt talutav (nii igas mõttes) ning soovitate minna või kuidas? Mõni arvamus või kogemus aitaks seda sõiduotsust toetada :)

Soovitaks http://www.hot.ee/lastradaitalia/ Olen nendega ise käinud ja väga rahule jäänud.

...nõustun eelkirjutajaga ja soovitan väga La Strada bussireisi Itaaliasse. See on seda väärt- väga tasemel giidid, head hotellid ja väärt programm. Igatahes ilusat reisi La Stradaga..:)

Mina olen Viru Reisidega käinud sellel Itaalia reisil 2006 aasta suvel. Programm on tore, kuid küllalt tihe. La Stradaga ma reisinud pole nii, et võrrelda ei saa. Nii palju kui programmist välja võib lugeda on Viru Reiside reis kaks päeva pikem ja hinnal pole suurt vahet. Viru Reiside programmis on ka Napoli, Capri saar, Pompej ja Vesuuv. Majutused võivad La Stradaga reisides paremad olla selle üle ei vaidle. Muidugi peate kindlasti veenduma,kas Viru Reisidel see reis väljub(see aasta on neil ka paljud reisid ära jäänud). Ilusat reisi igal juhul!

La Strada korraldus on hea, selles suhtes võite julgelt minna. Miinuseks pean seda, et nad võtavad ette ainult põhjapoolse osa ja kogu Lõuna-Itaalia ilu jääb nägemata (Vesuuv, Pompei, Capri, Napoli, Sorrento). Hull jama, et Aaria sellise paugu pani. Käisin ise nendega augusti algul Klassikalisel Itaalial ja kõik oli täitsa tipp-topp. Jäime igati rahule ja kurta ei oska küll millegi üle. Praegusel hetkel aga tundub, et olime vist viimane nende reis, mis üldse kusagil käis.

Käisin nendega eelmisel suvel Riminis, virukatega sellel suvel Hispaanias. La Strada reis oli lahedam, virukad lubasid rohkem kui tegelikult saime. Aga see sõltus, nagu ma aru sain, giidist ja ju meil siis seekord ei vedanud...

Lgp. 12 Itallia härrasmeest.

Pidime koos teiega või teie koos meiega ühisel Itaalia reisil olema! Palun võtke kindlasti ühendust:

TALLINN, 28. oktoober, BNS - Raskustesse sattunud OÜ Aaria Reisid on viimasel ajal jätnud ära hulga bussireise, mistõttu on tarbijakaitseamet asunud koguma teenuseta jäänud klientide kaebusi firma vastu. Tarbijakaitseameti teatel saatsid Aaria Reisid 8. septembril oma klientidele teate, et üheksa planeeritud bussireisi Euroopa riikidesse jäävad ära. Reisikorraldaja lubas tagastada tarbijatele reisiraha 60 päeva jooksul avalduse alusel või teavitada pankrotist. Tarbijakaitseametile on juba tulnud palju kaebusi Aaria Reiside tegevuse kohta ning jätkuvalt oodatakse avaldusi klientidelt, kes pole vaatamata raha maksmisele reklaamitud teenust saanud. Avaldusi koos nõuet tõendavate dokumentide ehk lepingu, arve ja maksedokumentide koopiatega ootab tarbijakaitseamet 10. novembrini Tallinna aadressil Kiriku 4. Samuti saab avaldusi esitada e-posti aadressil info@consumer.ee. Tähtajaks esitamata nõuded ei kuulu rahuldamisele. Juhul kui seaduses sätestatud turismifirmade tagatis ei kata kõiki tarbijate nõudeid, edastab amet täitmata nõuded pankrotihaldurile. 9. oktoobril algatas Harju maakohus OÜ Aaria Reisid pankrotimenetluse ning ajutiseks pankrotihalduriks määrati Ene Ahas. Teisipäeval toimuma pidanud kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks lükkus edasi 19. novembrile. "Kuna võlgnik ei ole esitanud ajutisele pankrotihaldurile kõiki vajaminevaid dokumente, lükati asja arutamine edasi 19. novembrile," ütles teisipäeval BNS-ile Harju maakohtu pressinõunik Kristina Ots.

     Baltic News Service

Tekkis küsimus, et kas La Stradaga on võimalik reisida ka alaealistel ilma täiskasvanud saatjata kuid vanemate nõusolekuga?

Sooviks ka Itaaliasse ja vist LaStradaga. Soovitage, kas "Klassikaline Itaalia" või siis "Rimini puhkus" valida. Kes on käinud? Virul on ka tore kava, eriti tahaks minna Capri saarele, aga olen kuulnud hullu ja väga jubedates kämpingutes ei tahaks pesemata ööbida.

Tere!

Olen palju head kuulnud "La Strada" büroo kohta. Pole nendega küll Itaalias käinud, aga olen lugenud palju põnevaid kommentaare selle büroo kohta. Enamuses positiivne.

Küll aga olen kokku puutunud selliste reisifirmadega nagu: "Bohemian travel" ja "Avenue France". Reisid vastaval - Tsehhi, Ungari ja Prantsusmaa. Väga toredad reisid ja tubli reisikorraldus.

Mina ise soovitaksin küll Itaalia poole sõita La Stradaga. Kahju, et Aaria reisid inimestele sellise käki keerasid...

Julget pealehakkamist reisimaailmas!

Igal juhul Rimini puhkus. Käisime eelmine suvi LaStradaga Riminis ning jäime igati rahule. Mis kõige olulisem...väljasõitude vahele jäid vabad päevad ning need kulusid väga ära. Itaalia ringreisil on aga kõik päevad sõidus ning puhkuseks ja omal käel ringi vaatamiseks vabu päevi ette nähtud pole. Seega kui valida, siis kindlasti Rimini. Soovitan soojalt!

No nii. Oleme siis Itaaliast tagasi, kõik terved ja omal jalal! Meie algsest koosseisust, kaheteistkümnest härrasmehest, riskis teist korda (teist korda selles mõttes, et pidime ju uuesti maksma) selle reisi ette võtta seitse meest. Loodame, et saame Aaria Reisidelt vähemalt osa kaotatud rahast tagasi. Viru Reisidega võib sõita küll. Tõsi, programm oli väga tihe. Eriti raske oli Rooma päev. Hommikul pandi bussist maha, õhtul pimedas korjati peale. Mööda linna jala siis üle seitsme kilomeetri. Sellel reisil nägime üle kuuekümne kiriku ja vähemalt kaheksakümmend ausammast! Kultuurihuvilisele on Itaalia ikka tõeline maiuspala, kultuurikiht on Itaalias ikka väga paks! Hotellid ja kämpingud, kus peatusime (kui reisi hinda arvestada), on korralikud ja nuriseda polnud millegi üle! Kuna oli koolivaheaeg ning tegemist oli õpilasreisiga, oli meil eelaravamus õpilaste suhtes: loetud-kuuldud sellest mitmeid õuduslugusid. Kuid tegelikult jätsid noored (ehk siis Kuressaare Gümnaasiumi lõpuklassi õpilased) meiele kustumatu s.t. positiivse mulje: oldi üksmeelsed, lõbusad, abivalmis ja suheldi meiega nagu omavanustega. Peame lisama, et meie Tihemetsa63 reisigrupi keskmine vanus on 68 aastat! Ja reisile sõideti selleks, et pidada traditsioonilist grupi iga-aastast kokkutulekut. Uutmoodi, mitte ümber laua istudes ja jorutades, vaid reisides. Et kuldses eas veel ilma näha ja elust rõõmu tunda! Sellest ettevõtmisest valmib ka tõsielufilm, alustasime võtetetga eelmisel aastal Ahvenamaal, samalaadsel reisil. Aga üht-teist ikka juhtus meil ka, mida kohe näidata: http://www.tarbija24.ee/?id=47545 Lõpetuseks, suur tänu giid-reisijuhile Helile, kes selle reisi meile eriliseks mõistis teha!

Mida Riminis tasub teha, vaadata 40-stel? Minipark? Akvaarium, Ameerika mäed? tunduvad rohkem lastele. 1 päeva töllerdame linnas, vaatame Rooma-aegseid ehitisi jms, aga edasi? Rannas ju üle 2 tunni ei suuda! Palun soovitusi?

Käisin paar aastat tagasi nendega Budapestis ja selle firma teeneid enam iialgi ei kasuta.

võiks ka mõne pöhjuse tuua

Riminis on teemapark Itaalia Miniatuuris, kus on tegevust ja vaatamist küll kõigile. Selles pargis on kogu Itaalia vähendatud kujul. Samuti võimalus külastada delfinaariumit. Ka Rimini vanalinnale võib jätta ühe päeva. Kui LaStradaga reisida, jääb kuurordis olla 6 päeva ning 3 päeva sellest ajast on Rooma, Firenze, Pisa, San Marino jaoks...seega kolme päeva jooksul ei teki küll igavust ja tunnet, et Riminis midagi teha pole.

Tulin just La Strada Itaalia reisilt. Soovitan! Giidid väga toredad. Rääkisid täpselt nii palju, kui vaja, mingit mõttetut mula ei olnud. Hotellid väga kenad(mõned nö kolmetärnihotellid) tundusid päris luks. Itaalias olles anti ka tihti päris palju vaba aega, et saaks ise ringi käia ja linnadega tutvust teha. Igasugustes tornides ja kirikutes ei olnud kohustuslik käia, igaüks sai ise otsustada, millele ja kui palju kulutab. Üks halb asi oli aga see, et igas hotellis, kus ööbisime, oli öörahu kas kell 11 või 12. Isegi kui tekkis tahtmine õhtuks linna peale minna, kasvõi kluppi vms, siis see jäi lihtsalt ära, välisuksed pandi lukku, pidime hotellis oma pidu pidama:P (ja see omakorda põhjustas probleeme :P) Tagumik jäi küll bussis istudes kangeks, aga eks see üks bussireiside probleem ole... Ja reis ise oli üpris odav ka, saime grupisoodustust.

Pole eales näind kuulnud, et hotellid ööseks suletakse. Kas tõesti??? (siis Taanis, Rootsis, Saksas, Prantsuses v Hispaanias jm) Itaalias pole käinud.

Mis on 2* hotellide nimed, kus olete LaSrada reisibürooga Riminis käies ööbinud? Palun väga inffi, sest ei taha ukse taha jääda (siis valin 3*).