India E-viisa

Tahaks teada, et kas keegi on kasutanud Indiasse sisenemikseks e-viisat? Kuidas sujus ja kui palju ennem viisa "ära tellisite"?

1
2

Sama küsimus koos teise küsimusega: Kaua võiks võtta aega Delhisse E-viisaga sisenemine ainult käsipagasiga ehk kui kiiresti lennujaamast minema saab?

0
0

Tegin septembri alguses 4 päeva enne lendu aga kindlasti soovitan igaks juhuks varem teha. Seal oli vist 72 h vastuse saamise aeg. Natuke oli tegemist foto formaadi vähendamisega. Nõutakse fotot passi pildiga lehest aga selle maksimaalne lubatud suurus pikslites ei võimaldanud enam korralikult teksti välja lugeda. Üritasin pisut suuremat üles laadida aga ei õnnestunud. Lõpuks sai siiski photoshopi abil pilt enam-vähem loetavaks tehtud. Passikontrollis läks ülikiirelt, kuna peale minu oli vaid 1 reisija e-viisaga. E-viisa jaoks on avatud uued läbipääsud, kohe peale tavalist passikontrolli.

1
0

Aasta üllatus- üleeile õhtul tegin e-viisa taotluse ära, 24 tundi hiljem vastus "granted" käes. Tubli saavutus India ametiisikutelt:) Piltide formaadi muutmise ja loetavusega probleeme ei tekkinud- TA leht, kus lingid viitavad vastavale online teenustele oli suuresti abiks. http://www.tripadvisor.co.uk/Travel-g297604-c220339/Goa:India:Etourist.Visa.A.Guide.html

1
0

Kas saite ilusti maksud makstud? Proovisin mitu korda, koguaeg ütles, et makse ei läinud läbi :(

0
0

Ja millise pangakaardiga tegite? Debet, kredit? Swed? Seb?

0
0

Proovi Visa krediitkaardiga. Jändasin nädal tagasi ka maksmisega. Kõik läks läbi, SEB autentimine toimis, aga kui tagasi viisakeskuse lehele jõudsin, ütles "Payment Failed". Seda kõik korrad kui proovisin Mastercardiga. Olin siis kirjavahetuses nii Helpdeski kui ka State Bank of India tehnilise toega, nad ei leidnud põhjust. Siis proovisin Visa krediitkaardiga ja töötas. Mitu päeva hiljem kirjutati Indiast pangast, et nüüd nad näevad oma süsteemis mitut Mastercardi makse taotlust, mille palusin kõik tühistada.

Aga kui makstud sai ja viisa taotluse ära esitasin tuli "granted" vastus samuti kohe järgmisel päeval. Jaanuari alguses sõidan, näis siis kuidas lennujaamas sujub.

0
0

Suur aitäh vastuse eest! Ma arvan, et see sama probleem on mul ka, sest proovin maksta juba 10 korda (ma ei tee nalja) ja ikka payment failed.. ei saanud üldse aru milles asi on. Otsin siis nüüd tuttavatelt SEB Visa kaarti ja proovin sellega. Annan teada kuidas läks.

0
0

Swed deebetkaart- no go, Swed mastercard krediitkaart- OK

0
0

Just! Minu kogemus sama, et Swed deebetkaardiga pole võimalik seda makset sooritada. Tegin Nordea Visa deebetkaardiga, kõik läks nagu õlitatult. Nüüd ootan vastust :)

0
0

Soovitan hästi korralikult läbi lugeda pildiformaadi reeglid. Kahjuks sain e-viisa vastuseks "tagasi lükatud", kuid juures märkus, et saan taodelda regulaarviisat. Tegin siis mööda maad uue avalduse ja olemas. Tagantjärgi tarkuseks võin öelda, et pildiformaat oli vale.

0
0

Tere...Kas e-viisaga riiki sisenemisel peavad olema kaasas omad dokumendifotod ?

0
0

Ise küsin ise vastan..ei pea . Ning e-viisa tegemine sujus kiiresti .Õhtul sai täidetud taotlus ja juba järgmise päeva lõunaks oli vastus käes .Makstud sai Swed. MasterCard krediitkaardiga .

1
0

Küsimus e-viisa kohta! Kui palju see maksma läheb? Kas tuleb soodsam kui Soome saatkonnast 6 kuuline turistiviisa võtta?

0
0

50 euri vist maksab e viisa ja Soome saatkonnast tehtud viisa.Juhul kui 6 kuu jooksul kavatsed 2 korda Indiasse minna või kui kavatsed kauem kui 1 kuu Indias viibida siis tasub Helsingis teha või mõnel agentuuril lasta teha 6 kuuline viisa .

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased