Info Ethiopian Airlinesi kohta

Kui võimalik kiiret infot selle lennufirma kohta saada,kellel kogemused on olnud lennata. Tulid soodsa hinnaga Stock-Kaplinn piletid ja tahaks veel täna ära osta. Täades Veiko

Endal küll kahjuks selle firmaga kogemusi pole, aga oletame näiteks, et keegi ütleb, et toit oli kehv ja mõnel teisel firmal on suuremad istmevahed - kas siis sellepärast jätaksid piletid ostmata? :) Kui õnnestub soodsad piletid saada, siis ongi ju hea võimalus see veidi eksootilisem lennufirma ära proovida ja uus kogemus saada.

3
0

Olen lennanud ühe korra, lühikese otsa Aafrikas. Lennuki interjöör oli kuidagi lahedalt vanaaegne, nõuka nostalgia tuli peale. Mäletan, et hästi kitsas oli ka, kuid lennuk oli tookord puupüsti täis ning minu kõrval istus memm, kellel ei ulatunud turvavöö otsad kuidagi kokku-ehk see kitsikustunne tuli sellest. Aga toit oli megahea! Mingi pool grillitud kana koos juurviljadega näo peale, kõhu sai ilusti täis. See oli kindlasti üks minu parimaid lennukitoidukogemusi.

0
0

Mis seal ikka, õhku tõuseb, maandub ka, ilmselt parem valik kui Saudi Arabian Airways . Isegi vaatasin ja mõtlen nende piletite peale, see kartus, et need piletid täna otsa saavad, vast pole mõtet karta, Etiopian Stockist pidevalt häid hinud pakkud, muidugi mitte nii häid pole jäänud silma. Ennem kui ostad, juhin tähelepanu sellele, et TLL-ARN suht niru saadavus hetkel, ligemale 200€ selle otsa eest palju, laevaga tulles ka suht ebamugavad ajad, mis nullivad ära selle soodsa hinna.

0
0

Küll tuleb Stokki ka soodukas :).

0
0

Kindlasti tuleb, ma isegi ei kahtle selles.

0
0

Olen nendega lennanud korduvalt Etioopiasse ja tagasi. Normaalne lennufirma, midagi erilist ei oska välja tuua. Lennufirma on üks Aafrika edukaimaid ja kiiremini kasvavaid ning Addis Abeba lennujaam on neile juba ammu kitsas. Seega põhilised ebamugavused on ümberistumist oodates. Kaplinna minnes tunduvad ühendused üsna kiired olevat ja seega pole tüütut ootamist. Samas võib see halvemal juhul tähendada seda, et pagas ei jõua mõnel otsal kaasa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased