Itaaliasse reisimine

Kui lennukile registreerimine avatakse 24 tundi enne ja siis täidan Itaaliasse sisenemise ankeedi, kas sellest ajavarust piisab riiki sisenemiseks ja kas mingi paber tuleks välja ka printida? 

Lihtsalt pole covidi ajal lennukiga veel reisinud ja on küsimus tekkinud :).

1
2

Itaaliasse sisenemise ankeedi võid ükskõik millal enne täita. Kas või nädal enne. Minu kogemuse järgi seda keegi ei kontrolli nagunii (2 korda see kuu lennanud Itaaliasse). Välja printima ei pea. Meili peale tuleb qr kood.

0
0

Aga see, et küsib lennukikohta?

0
0

Küsib lennunumbrit ju vaid? Seda ikka tead. Ja saabumisaega jms.

0
0

Istmekoht ka punane

0
0

Hispaaniasse lendamisel QR koodi tehes küsib ka istekohta, aga keegi saabumisel QR koodi pardapiletiga ei võrdle. Kontrollitakse vaid QR koodi ning kõik ehk see istekoht üsna tähtsusetu.

1
0

A okei, mõned päevad tagasi küll veel istekohta ei küsinud. Aga ühesõnaga, võid vabalt teha 24h enne ka. Seal ju pole öeldud aega ette.

0
0

Istekoht tasub õige panna. Selle järgi informeeritakse lähikontaktseid. St paned vale kohe ja määratakse veel pärast karantiini selle alusel.

0
0

Kuidas te selle vormi sealt leiate? ok , leidsin vormi, aga, ma ei saa üldse aru sellest lehest. Ei lase kinnitada ja kõik.

0
0

Tehtud. Esimest kenasti puterdasin, teised tulin nagu varnast

0
0

Kas keegi oskab jagada linki (või on see üldse vajalik) Itaaliasse reisimiseks covid tõendi QR koodi kontrollimiseks. On küll võimalus digiloost vaadata (kontroll.digilugu.ee)  Kuid varasemalt olen kuulnud ka viiteid sellele, et mõistlik oleks riigi põhiselt kontrollida. Ainus mis ma praegu leidsin oli allalaetav äpp. Aga hea meelega kontrolliks ilma telefoni laadimata. Või piisab sellest siiski, et digilugu näitab tõendit kehtivana?

0
0

Tere,

digilugu.ee-s genereerid covid tõendi (Green pass) ja salvestad selle tõendi oma telefoni. QR kood töötab ilusasti. Itaalias igal pool (lennujaamad, muuseumid, restoranid, baarid jne) kontrollitakse seda. Skännitakse QR kood.

Itaaliasse sisenemise ankeedis on kirjas, et istekoht lennukis tuleb märkida SOOVI korral. See ei ole kohustuslik märkida.

Head reisi ja toredat Itaalia avastamist!

0
0

Kas itaaliasse reisida saab vaid siis lennukiga kui oled vaksineeritud ? Vôi sobib läbipôdemine ka

0
0

@hullmill läbiõdemine sobib ka. 

Alates 6. detsembrist kuni 15. jaanuarini on kehtestud piirangud, mille kohaselt teatud kohtadesse pääsemiseks on 12-aastasel või vanemal inimesel kohustuslik esitada COVID digitõend vaktsineerimise või läbipõdemise kohta – negatiivsest testitulemusest ei piisa. Need kohad on: restorani, kohviku või pubi siseruumides (ka siis, kui ostetakse toitu kaasa), ööklubis, muuseumis, kinos, spordiareenil, kontserdil, erinevatel avalikel üritustel.

0
0

Kuidas te seda vaktsineerimise tõendit näitate? Kas kuvatõmmis genereeritud tõendist on ok või oleks mingi app parem?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased