Juhiga auto rent Sri Lankal

Kui keegi mõtleb kuidas oleks kõige mõisltikum ja mugavam saarel ringi liikuda, siis soovitaksin autorenti koos juhiga. Meie valisime enda tuuri korraldajaks Karnal de Silva, väga kiiresti vastab meilidele, pani vastavalt meie soovidele kokku ringreisi, broneeris kõik sobivad hotellid ja hind oli vägagi mõistlik. Kõik toimis väga hästi, buss millega sõitsime oli uus, väga hea ja kindel autojuht oli tal, igalpool kus tahtsime saime teha peatusi. Ise käib ta igalpool kaasas giidina ja räägib palju huvitavat juttu kõigele juurde. Seega julgen soovitada teda, meie 9-ne seltskond jäi väga rahule. 

Mis veel väga oluline, ta räägib hästi inglise keelt ja on väga palju minevikus eestlasi sõidutanud, seega meie õlle peatused on talle juba teada :)

Mis selle ringreisi sisse jäi ? Mis hotellides peatusite ? Milline on "vägagi mõistlik" hind ?

Marsuut oli koos põhi vaatamisväärsustega Negombo->Dambulla->Sigirya->Kandy->Nuwara-Eliya->Udawalawe->Hikkaduwa ja pärast ranna puhkust Unawatuna-> lennujaam. Mõned peatused sõitime koos giidiga ka rongiga. Hotellid olid: Giritale hotel ja Oak Ray Tea Bush.

Hind oli vist 220€ nägu, 4 päeva-3ööd.

Unustasin mainida, et selle hinna sees oli transport+hotell+vaatamisväärsused+ hommiku ja õhtusöögid hotellides.

Soovitan veel üht väga head juhti - Dhanushka Hemal. Meie reis kulges Colombo-Kandy-Nuwara Eliya-Ella-Udawalawe Rahvuspark-Negombo. Sõidu kogusumma oli 220€ + 2000 RS lennujaama transfeeri eest. Summa sisaldas ainult transporti, sest majutuse korraldasime me ise. 

Dhanushka Hemal on väga sõbralik, hea suhtleja, hästi inglise keelt valdav, abivalmis, kannatlik ning heade sõidukogemustega (mägedes õppinud sõitma) juht. Ta pakkus välja erinevaid vaatamisväärsusi, kuhu ta oli nõus meid viima (ilma lisatasu küsimata), rääkis meeleldi ja palju Sri Lanka kultuuri kohta. Kuna meie majutuskohad olid keskusest eemal, siis ta pakkus alati võimalust bussiga keskusesse saada. Lisaks tegi vastavalt meie soovile poe peatusi jne. Kuna me veetsime palju aega sõites, siis oli ta juba pigem meie reisiklaaslane kui lihtsalt juht. Väga hea ja lihtne on temaga kontakti saada. Vajadusel ta näitab ja suunab õigesse kohta ning ühe vaatamisväärsuse juurde matkas ta koos meiega.
Buss oli 5 kohaline, kuigi meid oli 2. Puhas, hooldatud, wifiga varustatud buss. Igal hommikul oli bussis ka uued veepudelid olemas. 
Kui kellelgi on huvi ja soovi temaga kontakteeruda, siis tema kontaktandmed:
dhemal478@gmail.com , mobiil: +94777521913.
Lisaks on ta leitav Facebooki kaudu.


Liisa M,

Kuidas toimus teil kokkulepete sõlmimine Danushkaga?  Kas maksite ka midagi ette? Isegi kui ette ei maksa, kuidas olla kindel, et ta ikka kokkulepitud ajal ja kohas välja ilmub?  Meil lastega reis aastavahetuse ümbruses, tahaks olla kindel ,et asjad toimivad..

Isegi, kui ette ei maksa (ja milleks maksta? teenust, kui sellist, pole ju veel toimunud), kindlasti ilmub kohale! Nad on teenistusest isegi väga huvitatud. Minul kõik kokkulepped siiani kõigi kohalikega (k.a. Sri Lankas) on alati toiminud. Üldiselt nad lennujaamas vastas, suur silt nimega ees. Seega seda ei maksa karta.