Viimased kommentaarid

Kes on käinud Fathala Wildlife Reserve tripil - palun jagage kogemusi, milline on olnud hind inimese kohta? Samuti milline summa oleks mõistlik Gambia jõe tripi eest? Võtsin pakkumise pakarimatkat.fi ja hinnad tunduvad ebamõistlikult kõrged.
Tänud ette!

Tere!
Soovisin uurida, et kellelgi ei ole üle laste Malarone tablette? Sooviks osta 16 tbl. Või oskab keegi öelda, kas neid on võimalik ka Gambias kohapeal osta? Eestis on need otsas :(
Ette tänades!

Tänud veelkord põhjaliku info eest!
Võtame lipu kindlasti kaasa

Suur-suur tänu põhjaliku ülevaate ning soovituste eest :) Oleme minemas 29.12, eks siis kirjutame oma muljeid :)
Kuidas rand ja vesi oli, kas puhtad?

Suur tänu kõikidele kommentaaride ning kogemuste jagamise eest!
Broneerisime aastalõpu reisi Gambiasse.
Oleksime väga tänulikud, kui need kes novembris Bakotu hotelli on minemas, peale reisi hotelli kohta lühikese tagasiside annaks - kuidas oli tubade üleüldine seisukord, toidud hotellis, hotelli kaugus ookeanist, ja muud mis võiks ära märkimist väärt olla.
Samuti palun öelge, millised vaktsiinid tegite.

Tere!
Meil on ka mõttena läbi käinud aastalõpureis Gambiasse. Kas on keegi viimase aasta jooksul seal käinud - kui turvaline on Gambiasse eelkooliealiste lastega reisida? Eelkõige mõtlen just liikumist hotellialast väljaspool - linnas, turul, rannas, ekskursioonidel jne?
Kes on käinud - kas sisemaa ekskursioon lastega oleks liiga ohtlik?
Suured tänud juba ette nõuannete ning kogemuste jagamise eest!

Aitäh! Väga põhjalik ja informatiivne postitus :) Tundub nii, et Lagos sobib meile elamispaigaks väga hästi ning teisi linnu ja randu sõidame esialgu niisama külastama :)

Kuidas on muljed Villamourast? Kas soovitaksite?

Tänud, Lagos tundub olevat tõesti selline linn, kus soovime pikemalt peatuda :)

Suur tänu soovituse eest! :) Kuidas Lagose ja Sagrese linnarannad olid? Või tasuks siiski linnast välja randa sõita? Rendime küll Lissabonist kogu reisiperioodiks ka auto, et Algarve piirkonnas ringi sõita, kuid samas eelistame, et ööbimis-/ peatumispaik asuks linnas, kus kõik (rand, kohvikud, poed, jne) on jalutuskäigu kaugusel :)
Kuna olete kõik eelnevalt mainitud linnad läbi käinud, siis ehk oskate soovitada, mis on teie arvates "must see" antud piirkonnas.