Kahekorruseline buss

Olen minemas reisile Itaaliasse kahekorruselise bussiga, kohad teisel korrusel ning küsin, kes on käinud, kas teisel korrusel buss väga kõigub ja kuidas on päris eesistmel istuda?
Ei kannata väga transpordivahenditega sõitmist, kui just ise roolis ei ole:) Olen ka varasemalt bussiga reisinud, kuid kahjuks on meelest läinud ja esimeses reas olen ka istunud, kui avastasin Londonit:) Aga see on midagi muud, kellel kogemusi, jagage:)
Aitäh ette:)

Ülevalt esimeselt istmelt on ju kõige parem vaade, sealt on hea pilte ja videosid teha, ainuke asi, et päike teeb liiga kui peale paistab. Kont ka aitab siis vähe.
Kõikumist ei ole küll rohkem, enamvähem sama nagu ühekordse bussigagi.

häda pole midagi,natuke koigutab,aga vota oksekott kaasa ja enne bussisoitu söö kovasti hernesuppi j seapekki!

Sõiduaeg ei saa aru, et üleval kõigutab. Vahepeatustes aga väljud bussist nagu meremees laevalt, mõned minutid on tunne nagu maapind kõiguks.
Üleval esimene rida on üks parimaid kohti, saad jalad mugavalt välja sirutada "armatuurlaua" peale, samuti hiilgav vaade.

Soovin kõva närvi laiekraani ette Leedu-Poola teedel möödasõitudeks ;)

Aitäh vastajatele, olen ka ennast juba veennud, et teisel korrusel parem vaade aga kas kasutada ka organiseerimise õigust ja broneerida esimene rida, no veel ei tea:)

Avarii korral oled esimene, koos bussijuhiga, kes seda kogeb. Seega kinnita igaksjuhuks turvavöö või mis kõige parem istu bussi keskel ja parempoolses istmereas ja turvavöö kinni, garanteeritud, et ellu jääd.

Garanteeritud pole kunagi midagi.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi