Kariibi mere kruiisile

Tere!

Olen siin lugenud ja uurinud Kariibi mere kruiiside kohta, kuid tegelikult sellist ammendavat vastust ei ole saanud selle kohta, et kust oleks mõtekam reis osta, kas nt Eesti reisivahendajatelt või hoopis otse kruiisi korraldajalt. Miks seda küsin, sest mõtlen, et äkki mina ei oska kõiki asju välja mõelda, mida kindlasti vaja osta oleks ja millele mõelda, kui kruiisile lähen.. eestis ju vahendaja räägiks mulle täpselt ära mida vaja ja mida pole ja millele mõelda jne. Tegelt, kui ma broneeriks ka otse kruiisifirma kodulehelt, siis nemad ka võib-olla aitaks nõi ja jõuga, kui nendega meili teel suhelda. Kokkuvõtteks nii, et kuna hetkel olen USA-s siis ei oleks probleemi reis otse korraldajalt osta(hetkel on mul võimalus ka kogu aeg sooduspakkumistel silm peal hoida), samuti ei oleks probleem see Eestist osta. Aga, kes käinud, äkki oskavad soovitada, mis oleks kõige õigem ja mõistlikum. Plaanis oleks kasutada Royal Carribean´i mingit laeva.

Aitäh :)

Kruiisi tasub broneerida ikka cruise.com lehelt (ise ostsin). Seal on kõik valikud olemas, saad valida kruiisi, laeva, kajuti jne. Kruiisid on koos toitlustamisega, ekskursioone jm saad osta laevalt. Vaja mõelda pole kuigi paljut - riietusest ehk niipalju, et kapteni vastuvõtuks peaks olema pidulik riietus.

0
0

Tahaksin just teada selle kapteni vastuvõtu kohta. Kas meestel peab kindlasti olema ülikond, ehk et kõigil on see selle õhtu jaoks kaasas? Tundub üsna tülikas, aga kui etikett nõuab, siis vist ikka peab vastavalt käituma. Ja kuidas naiste riietusega on, õhtukleit peaks siis kaasas olema. Kas pidulik riietus on ainult kapteni õhtu jaoks või eeldatakse seda igal õhtusöögil? Kel kogemusi, palun jagage.

1
0

Kui ei viitsi nii väga riietusega jännata, soovitan Norwegian Cruise Line'i. Nende kruiisid ongi vabamas ehk casual stiilis.

0
0

-> Insomnia22: See ülikonnavärk on päris oluline. Mu hea sõber läks Miamist kruiisile. Paraku otsustas tema pagas, mis sisaldas just selleks tarbeks ka ülikonda, Euroopast Ameerikasse natuke pikemat ja põnevamat teed pidi lennata. Seetõttu oli sõber sunnitud Miamist endale uue ülikonna ostma. Kindlasti saab ka ilma kuid kas tunned end seal T-särgisja shortsidega mugavalt kui ümberringi on ülikonnastatud ja lipsustatud härrasmehed ning õhtukleitides naisterahvad? Valikute küsimus muidugi :)

0
0

Ei lasta t-särgi ja sortsidega inimesi laua lähedalegi. Mingid asjad on No-No-d , aga päris ülikonnast saab pääseda. Casual riietus, aga mitte teksad peaksid ka formal dinneril triki tegema. Insomnia patsientidele on see teave juba ka edastatud ;)

0
0

kruiisi võiks osta www.vacationstogo.com kodulehelt. Ise olen seda korduvalt kasutanud viimase 10 aasta jooksul ja pole pidanud pettuma.

0
0

No vastan nüüd ise endale, lõpuks ostsin kruiisi www.cruise-pros.com vahendusel. Otseselt hinnavahet ei olnud, kui oleksin ka ostnud Royal Carribeanilt otse, aga Cruise-pros pakkus ka laevakrediiti kaubapeale ja see saigi otsustavaks. Kruiis ise väljub Floridast Ft. Lauderdalist ja on 7 päeva (Florida-Haiti-Jamaica-Mehhiko-Florida). Reisile lähen maikuus, seega loodan, et läheb kõik ikka plaanipäraselt.

0
0

Käisin ära maikuus Kariibimere kruiisil Royal Caribeaniga. Super! Läheks kindlasti uuesti. Lisaks oli laev nii suur, et nt meie selle nädala ajaga igale poole ei jõudnudki, seega järgmiseks korraks avastamisrõõmu veel küllaga ja iga kord võtad erinevaid ekskursioone ka maismaal.

Ja ma kuskilt lugesin, et inimesed ütlesid, et ilma rõduta või aknata kajutit ei ole mõtet võtta, siis eksite. Sa ei ole seal toas ju nii palju, et see takistas reisinautimist ja alati saab telekast vaadata, mis väljas toimub.

Kui kellegil tekkis detailsemaid küsimusi, siis võin vastata :)

1
0

Palju selline reis maksma läks, kui pole just saladus, ja kas on variant ka kohapeal enne laeva väljumist saada pilet reisile? Tänan Kati.

0
0

Meil läks kahepeale piletid koos kindlustuse ja maksudega 2700$ (kajut ilma aknata, 12ndal tekil, kajut oli suur ja mõnus ning see puuduv aken ega rõdu ei muutnud meie reisis midagi). Allure of the Seas oli laev, millega me käisime. Oasis on ka veel selline laev, mille hinnaklass on natukene kõrgem, võrreldes teiste samasse firmasse kuuluvate laevadega.

Ja ma kahtlen, et saaksid pileteid kohe kohapealt osta,sest nt maikuus kui käisime, siis see laev oli 6000 inimesele väljamüüdud ja lausa sildid olid, et mingeid kajuti muutmisi ei toimu ehk upgraded paremaks kajutiks. Lisaks on mingi selline asi, et 3 päeva enne laeva väljumist pead internetis online kontos kõik andmed ära täitma jne.

Pigem kui sa tead, et oled mingil ajal seal kandis, kust see laev välja läheb, vaata viimase hetke pakkumisi.

Kui mina ostsin pea 3 kuud enne väljumist ühe pileti hinnaga üle 1000$, siis kuu enne oli juba hind 800$. Aga nad muudavad kogu aeg, tõstavad ja langetavad. Ostsin varem, sest kuigi ma ise olin Ameerikas, siis kaaslane pidi ju lennupiletid eestist varem ära ostma ning lisaks maksin osamaksetena. Kui ostad pileti,siis kui on jäänud vähem kui 70 päeva reisini, pead kõik korraga ära maksma.

0
0

Käisime Independencega, RC, kõik hinnas e. tipid olid juba sees, 8.päeva, kahe peale rõduga kajut 9.korrus e.üles ja alla enam-vähem ühepalju minna, hind oli 2240 €, (lisandusid lennupiletid sinna ja tagasi), tellisime Estraveli kaudu ehk kõik asjaajamine tehti meie eest ja lisatasudeta. Nii et vahet pole, kas reisifirma või otse, lihtsalt esimene variant on tunduvalt mugavam ja kindlam. Piletid bronnisime sept., tripp oli veebruaris.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased