Kariibimere kruiis

Palun abi:) Kes on ise Kariibimere kruiisi hea hinnaga endale välja otsinud. Kuidas seda tegite? Meil on plaanis peatselt minna ja head hinda või midagi pealekauba (pardakrediit/joogipaketid vms) ma omal käel leidnud ei ole. Ette tänades!

1
2

Käisime  7 aastat tagasi. Ostsime Mainor Meelise reisibüroost,samad hinnaga oli siis ka kruiisikeskuses.

Vaata kruiisikeskusest,seal vahest head pakkumised,pardakrediit,lastele soodukad jne..

Ise ostsime neilt Dubai kruiisi ja tulime enne jõule tagasi.

0
0

Käisime ise selle laevafirmaga ja neil on alati sooduspakkumisi. Kui teil ei ole rangelt vaja kinni hoida kuupäevadest ja sihtkohast, peaksite kindlasti midagi head leidma. 

https://www.royalcaribbean.com/

2
0

Aitäh! Anna - see firma huvitab, kuid sooduspakkumisi ma omal käel leidnud ei ole.

1
0

Ostsime https://www.cruise.com/ lehelt royal carribeani kruiisi ,oli soodsam hind kui royal carribeani enda lehel. Kõik toimis kenasti ,chek in ja joogipaketid lisaks juurde siis hiljem royal carribeani enda kodukalt.

0
0

Vaadake ka alguspunktina Fort Lauderdalet. Sealt oli isegi vist suurem valik. Meie laev väljus ja saabus just sinna. Hotellist oli tasuta transfeer ka otse kruiisisadamasse ja tagasi jõudes võtsime laevalt transfeeri Miami lennujaama.

0
0

Mina soovitaks ka MSC kui itaallased närvidele ei käi. Neil on väga paindlik sadamate poliitika, saab peale tulla päris mitmes kohas. Näit siin oli alles guadelopele head hinnapakkumised AF lendudele. KIndlasti soovitan premium joogipaketi valida ja rõduga kajut. Laevad on ilusad, estraadikava on nagu on kui just CIrq de Soleili neil pakkuda pole. Ja lõuna kariibid on ägedamad  kui mingi Cozumel , Jamaica, Kaimanid, mida enamus Floridast väljuvad pakuvad.

1
0

Kirjutasin üsna pikalt ja põhjalikult nii broneerimisest ja kogemusest ca aasta tagasi siia: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/kariibi-mere-kruiis-kogemusi

2
0

Hei! @musi Kuidas jäid rahule Dubai kruiisiga? Oli huvitav marsruut? Ise käisime Kariibi kruiisil ja nüüd tahaks miskit muud proovida. See Fort Lauderdale idee on hea - ise ka alustasime sealt. Ja sealt oli palju põnevam marsruut kui Miamist alanud kruiisil. :)

0
0

Tere. Üldiselt võis rahule jääda.Laev oli väiksem.Sir bani yas saarele ei läinud,kuna oli halb ilm. Sadamamaks kanti pardakaardile tagasi,selle sai siis laeval kulutada.

Edaspidi valiks ilmselt suurema ja uuema laeva,kui kord juba suure laevaga käidud. Sel ajal siis Alluriga.

Meie mõtleme edaspidi Aasia kruiisi peale,mida ka meie õhtusöögi teenindajad väga soovitasid.

Ilusat kruiisiaastat!

0
0

Me minemas aasta lõpus Allure of the Seas-iga Kariibi kruiisile algusega Miamist. Mõlemad kajutid 12. tekil ja rõduga väljapoole. On kellelgi jagada kogemusi, millega peaks arvestama või mida teha/mitte teha? 

Hetkel see mõte, et mingeid eri pakette lisaks võtta ei plaani. 12 pooleliitrist pudelit saab juua kaasa võtta laeva, suhelda saab äpi kaudu tasuta või walkie-talkiedega. Alkoholi ei tarbi, siis seda ka vaja pole. Küsimus pakettide osas ainult, et kas eraldi söögipaketti tasub võtta? 

Ekskursioonid plaan võtta iseseisvalt, mitte läbi laevafirma. Need pidavat muidu olema liiga ülerahvastatud.

Veel mõtteid, millega arvestada?

Tänud ette,

Priit

1
0

Enda kogemuse põhjal võin öelda, et ise ostetud ekskursioonid on tõesti paremad. Tavaliselt on grupis 6-10 inimest , laeva omadel siiski terve bussitäis. Soovitaksin seda, et ise uurida näiteks cruisecritic foorumist kõikide sadamate kohta infot. On palju kohti, kus ei olegi mõtet võtta mingit korraldatud ekskursiooni, vaid vaadata omal käel ringi.  Näiteks caymani saartel võtsime stingray City ekskursiooni kalda pealt laevalt maha tulles, pakkujaid oli meeletult ning hind oli 2-3x soodsam, kui laeva peal pakutud. 

Söögipaketti ei pea ka ette ostma, esiteks on laeval väga head söögid tasuta ( klassikaline öhtusöögirestoran , buffee ja palju fast foodi). Sealsed söögid on täiesti restorani tasemel. Kui aga ikkagi tekib soov proovida kokanduse tipptaset siis laeva peal müüakse ka koguaeg pakkumisi restoranidesse. Soovitaksin tähelepanu juhtida ka riietusele mida kaasa pakkida. Õhtuti üldiselt laevas ei tolereerita shortsid t-särk riideid. Kuigi kruiisifirmad on reegleid lõdvendanud siis õhtuseks ajaks meestele siiski smart casual riideid võiks jaguda. Kindlasti ühel või kahel õhtul tehakse ka gala vms õhtu. Õhtuse dresscode saad teada iga päev apist või ajalehest mis tuuakse kajutisse. See siis tähendab , et riidetumisstiil on veel pidulikum. Inimesed näevad sellega isegi üllatavalt palju vaeva.

2
0

Dubai kruiisist. MSC Belissimaga sai jõulude paiku käidud. Marsuut Dubai- Abu Dhabi-,SiR Ban Ya saar, Bahrein, Katar. Kõige parema mulje jättis Katar, Dubaist ei räägi. Laev on uus, suur ja ilus. Kajut oli rõduga, Premium joogipaketiga  ning wi-fi millega sai FB märku anda oli ka hinna sees. Ning jootrahad samuti.

Checkin oli väga sujuv ,12 olime läeval külma õlut nautimas ning kajut oli juba valmis. Kajutiteenindaja oli super, noormees Indiast, andsime veel jõulude ajal lisa jotsi ( +paarile ettekandjale ka, kuna neil 3 viimasel päeval oli selge meie söögi eelistused ning et alla pudeli veiniga me rahuldu ja muidu olid toredad sellid Indoneesiast.

Showd oli Circue de Soleil mis oli väärt lisa 15€.per show (showsid oli 2 erinevat) Söök ja jook nii restos kui ka buffetis oli täitsa adekvaatne.2 Michelini tärni kokk pani resto menüü kokku.

Enda lemmik oli täiskasvanute lounge 18 dekil, kuhu lapsi ei lastud ja õhtuti oli seal igati ehe Brasiilia muusika. Sai sigarit pahvitud ja head viskit nautida.

Basseini vesi oli soe, merevesi +26. Seltskonda oli üle maailma, tooni andsid venelased, brassid ja itaalllased ennekõike. Ka 3 leedu seltskonda oli, skandinaaviast samuti hunnik rahvast. Igastahes, MSC üllatas väga positiivselt, ja kui neil hea pakkumine tuleb , siis planeeriks Kariibi kruiisi algusega Barbadoselt või Guadalupelt.

0
0

Tänan kõiki, kes kaasa elasid! Kuna nii viimasel hetkel minek, siis ikkagi sai valitud pakett läbi Estraveli. Järgmine kord olen targem ning mõtleme pikemalt ette - tänan nõuannete eest:) Siiski sain Estraveliga ning ise kombineerides väga soodsalt joogipaketid, seega sellega oli võit. Laev on Oasis of the Seas ning kui youtubest videosid vaadata, siis on tunne, et hea kui maale jõuame, sest laev on megasuur ning tegevusi palju. Maale muigi lähme - Haiti, Puerto Rico ja St. Maarten, loodan, arvan, et saab seal ka kenasti aega veeta.

Kui tagasi, siis panen pikemalt kirja ka kogemused, ehk on abiks teistele kruiisihuvilistele.

2
0

Oasis on maailma suurim kruiisilaev ning wow efekt kindlasti korralik. Lisaks sellele läbis ta 2019 sügis kahekuulise ja 165milj maksnud renoveerimistööd.Seega peaks olema igati värske välimusega.

1
0

Tõstatan teemat ja tunnen täiesti rohelisena huvi, et kas hiljuti keegi käinud jälle.

Soov ka Fort Lauderdalest-Miamist mingi nädalase tiiru teha Märtsis/aprillis

Mida oleks äge vaadata, kust mõistlik osta, ja millega ja mis kuludega veel arvestama peaks?

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased