Kas jõuab 1h20 Arlandast Värtahamnenisse laevale?

Kas jõuab Arlanda lennujaamast 15.50 saabuvalt lennult taksoga Värtahamnenisse laevale väljumisega 17.30 (väravad suletakse 17.10)? Manööverdusaeg kokku 1h20.

Ainult salongi kott. Pühapäev. Reisjaks laps reisisaatja teenusega. Ma ei kujuta ette kui kiiresti laps üle antakse ja kui kiiresti saab lennujaamast välja?

Vastus lühike -- ei jõua.

Või kui Google kaarti vaadata, siis teoreetiliselt võib kõikide asjaolude ideaalsel kokkulangemisel ka jõuda kui praktikas peab siis sul olemas ka hea plaan B juhuks kui ei jõudnud.

Ja veel -- ma nüüd ei tea detaile ja kuupäevi kuid miskipärast ma usun, et õhtune lennuk Arlandast Tallinnasse võib olla oluliselt kindlam, kiirem ja kokkuvõttes ka odavam kui takso + laev...

2
0

Lennujaamast välja saab kiiresti, iseasi on, kui kiiresti saab lennukist välja. Lennukist välja, kuni lennujaama ukseni peaks saama c 10 minsaga ideaalis.

1
0

Kui lennukist kohe välja saad, siis peaks jõudma ikka. Rong läheb 20 minutiga lennujaamast Centralstationisse ja sealt metrooga sadamasse on ju umbes 10 minutit kui ma õigesti mäletan. Arvesta juurde umbes 10 minutit rongi ootamist, 10-15 minutit, et metroos rongi peale saada ja siis 5 minutit metroopeatusest sadamasse.

1
0

taksosõidu aeg ca 40-50 minutit. Seega kui ei hiline, siis peaks jõudma. aga ainult üksinda reisiva lapsega ma seda riski ei võtaks. Kuna kujuta ette kui saatja paneb lapse hilinemisega taksole ning ta ei jõua laevale?

1
0

Lapsele lähme ikka ise vastu. Reisisaatjaks on üks stjuardessidest (tasuline teenus). Üleandmine käib ikka lennujaamas.

0
0

Siin oli ära mainitud, et "kui saatja paneb lapse hilinemisega taksole" - sellist varianti ei ole, sest laps antakse üle ainult kindlale, eelnevalt dokumentidesse kantud inimesele, mitte ei panda taksole või ei lasta niisama lennujaama uksel lahti. Loodan, et ka teemaalgataja teab seda.

0
0

siis ma läheks küll. Ei lõpe see laeva check in ka nii koheselt. on ise ka viimasel sekundul laeva joostud, kui laevauksed juba kinni ja avatakse uuesti:)

1
0

Tere!Meil täpselt sama seis. TUI lend maandub Arlandas 15.50 sooviks jõuda 17.30 väljuvale Tallinki laevale. Reisime vaid käsipagsiga. Tegemist laupäevaga siis ehk ummikuid pole? Plaanisime võtta takso, kas see oleks parem ette tellida või saab neid vabalt terminali eest? Eelistaks fix hinnaga taksot, taksofirmade soovitused teretulnud. 

0
0

Kuna on pühapäev, siis paljud inimesed suunduvad maalt linna tagasi ja see tõmbab vaikselt ummikkusse, kõik sissetulevad teed ning siis pealejõudmine on kaheldav eriti kui arvestada, et vahemaa on 41km.Lisaks on palju kordi, kus check-in pannakse varem kinni ja laev läheb juba teele.

0
0

Aitäh arvamuse eest!Nagu eelnevas postituses mainisin meil maandub lennuk laupäeval ja loodan siis siiski kergemat liiklust. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased