Kas trahv aotobahnil sôitmisel sôrme näitamise eest?

tere, paluks asjalikku infi saksa kiirteedel liiklemiseks. ma pean vist ome rootsieestlase keeles natuke pikemalt kirjutama. niisiis olin teel kontinendile kui saksa ysna alguses peatusin kytuse tankimiseks ja jala sirutamiseks. seal juhtus ks yks punaste pikkade juustega naisterahwas oma autol lebavat kaarti uudistama. no kui mul asi aetud, siis môtlesin, et vajadusel aitan.... ma ei hakka siin detaile välja tooma edasise asjade käigu kohta, igatahes olid tal vôluvad silmad. ja yllatuseks oli ta sealt ypris karvane ja sealt mitte punane nagu ta juuksed. natuke hiljem tuli välja ka, et ta on taanlane ja ta isa osales niisamuti taanit okupeerinud natsisakslaste väljapeksmisel. tundis huvi Eesti vastupanuvôitlejate saatuse kohta ja lubas Eesti punkrit kylastada kui Soome NATOsse astub. hyvastijättes soovitas ta Saksa kiirteedel autost mitte KESKMIST sôRME näidata. olevat paksult trahvistatuid. niisiis kallis lugeja, kui sa oled veel siin siis minu kysimus on, et kas see vastab tôele ja kas selline seadus on veel jôus. ah jah, tervitused Tallinna Tartu Rahu pooldajatele demonstreerimisel. tänud ette ja likige usinalt seda siin... ;=)

Sooviks täpsustavat infot "... igatahes olid tal vôluvad silmad. ja yllatuseks oli ta sealt ypris karvane ja sealt mitte punane nagu ta juuksed." Kas kulmud olid liigkarvased?

Kaenlaalused, üks oli karvane ja teine mitte punane.

Tegelikult päris nii see pole, su taanlasest sõbranna sai keelebarjääri tõttu saksa politsaist valesti aru. Tõlkes kaduma läinud, tead küll. Keskmise sõrme näitamise eest autobahnil trahvi ei saa. Küll aga saab trahvi selle eest, kui erinevad kehaosad on kaetud erinevat värvi karvadega. Antud juhul siis punane vs. mingi muu värv. Politsail on õigus karvkatte harmoonilisust kontrollida (seda õigust kasutavad nad väga agaralt), ning kui ilmneb lahknevus ongi trahv soolas.

Nael kummi!

Tere kallid kommijad. Olin meeldivalt yllatunud sellise kiire responsi puhul. proovime nyyd palun teemas pysida. ega ju teil ei olnud sellist meeldivat erootilist kogemust seal mis mällu sööbib. piirideta Euroopas liigeldes peab ikka maade tavasid teadma. kas keegi teab kindlasti kuidas selle sôrmetrahviga sis on? teine allikas kinnitas punajuukse infi. ma ei taha ise riske vôtta autobahnil, elu selletagi on suht ilus. järjekordsed tänud !

Aga proovi järele, kas Mr. Beani filmi oled näinud? Siis tead mis edasi sai.

Miks sa üldse pead keskmist sõrme näitama? Mis selle eesmärk on?

Aga võib-olla on wabamehel keskmine sõrm kipsis, näidata küll ei taha, aga vägisi sirge ja eraldub teistest, eriti kui kahe käega roolida:)

tänud. to: naabrimees, sa kysid pidevalt. Tunnen end juba tyhja sidrunina. . . Pane tähele, mina kysisin kôigepealt.

to:walker777 tänud vastuse eest, seni kôige asjalikum. Vaatasin klipi(17 sek. Mr Bean on yks mu lemmikutest. Samas ei soovi ma vôta malli fiktiivsetest hästimyydavatest meediategelastest. Hindan vastassugupoole ilu kôrgelt.

tio:marks66 Tänud niisama nokkimise eest. Kuulge mehed, kas siit saidilt seikluskaaslasi ka reaalselt saab? Jutt kisub siin ilma ôrnemapooleta kuivaks kui saepuru sepikut mugides.. .

wabamees, Kas erootilisusest pungil taani karvakera polnud nõus sinuga reaalselt seiklema? Juhul kui ta ikka eksisteeris reaalselt, mitte ainult sinu niisketes unelmates?

Kui sa näitad euroopas politseile keskmist sõrme saad sa kindlasti krõbeda trahvi. Kaasliiklejatele vehi palju tahad kui oled valmis tagajärgede eest vastutama, aga ma ei saa aru miks peaks midagi sellist tegema.

Mis puutub mitte detailidesse laskumise siis oleks tore kui oma erootilisi kogemusi jagaksite kuskil mujal selleks ettenähtud kohas. Tegemist on siiski veebileheg kust saab teavet ja kaaslasi reisimiseks.

...mulle meeldib vahel visualiseerida ennast kärbseks härra Holmes´i õlale ja aidata tal lahendada müsteerume sarjast "on ilmas inimesi erinimelisi".

....et siis wabamehe segane signaal tõlkes kaduma ei läheks...

Wabamees ronis igavuse või siis ka meeleheite pärast suure kivi otsa, võttis riidest lahti ja hakkas kõva häälega karjudes ja rusikatega rinnale tagudes endale vastassugupoolt ligi meelitama. Tegemist on tutvumiskuulutusega, kust võib välja lugeda millise välimuse ja parameetritega trip.ee kasutajad võivad Wabamehe innakutsele tormi joosta. Ma soovitan Wabamehel Taissse põigata, sealt leiab veelgi eriilmelisemaid punapäid(horisontaalis pool karvaseid ja pool siledaid).

Huvitav....metsas algas ka just põtrade jooksuaeg.

Wabamees, tegelikult saab siit seikluskaaslasi leida küll, aga postita siis oma postitus vastavasse rubriiki "Reisikaaslased" ja kirjelda end natukese ja kirjelda keda otsid. Siin inimesi ühendav kirg on reisimine ja seiklemine laias maailmas. Ma tuleks sinuga meeleldi seiklema, kui asjaolud kattuvad, haakuvad. Loomulikult tuleb ise ka aktiivne olla. Jälgida neid, kes juba siin kedagi otsivad ja nendega ise ühendust võtma.

Erootilisusest pungil karvakerasid leiab siit http://www.iha.ee/. See on väga meeleolukas koht.

Tere jälle. Ma hakkan kannatust vaikselt kaotama. Asjalikke vastuseid eriti polegi. Ma ei saa aru miks inimesed hakkavad sildistama ja negatiivselt suhtlema. Me siin Rootsis oleme väga sôbralikud. Tihti ka weebis. Kahju, et niipalju punast on siia ilmunud. Mingeid tutvumiskuulutusi pole siia postitusse vaja panna. Tänud Kuukivi kommile. Nägudeni!

Eesti inimesele on eluliselt tähtis olla tõsine ning asjalik, ega tema naljalt nalja ei mõista.

Nn õrnasoolisena ma siis püüan Wabamehe küsimustele vastada. Euroopas peetakse üldiselt nii politsei kui ka kaaskodanike solvamist üpris tõsiselt. Keskmise sõrme näitamine kvalifitseeruks juriidilises mõttes kas ametiisiku solvamiseks või avaliku korra rikkumiseks - sõltub, kes Su adressaat on.

Kusjuures võimuesindaja solvamine ka karistatav ka Eestis, vt karitusseadustiku § 275 (https://www.riigiteataja.ee/akt/105072013010) ja isegi mitte väärteona, vaid kuriteona. Ka avaliku korra rikkumine on muidugi Eestis karistatav, vt §§ 262 ja 263 - sõltuvalt raskusest siis kas väärteo või kuriteona. Keskmine sõrm paigutuks ilmselg väärteo alla - aga trahvikese saaksid ikkagi - eeldusel muidugi, et vastaspool viitsiks kaevata.

Arvestades, et Eesti õigus on väga suures osas sarnane Saksa õigusega, ei välista, et vastavad karistused on olemas ka saksa õiguses. Otsi nt siit: http://legislationline.org/documents/section/criminal-codes Kui oskad saksa keelt, siis Strafgesetzbuch (StGB) on see, mida pead lugema.

Ma jätan muidugi siin põhjalikult analüüsimata, miks peaks keegi üldse autost keskmist sõrme näitama. Endal pole seni vastavat soovi tekkinud. Kuidas te siis olete seal Rootsis sõbralikud, kui tahate keskmist näppu näidata? Mulle pole muidugi seni ei teil seal Rootsis ega meil siin Belgias ega neil seal Eestis keegi keskmist sõrme teel näidanud, ehk ma ei oskagi siis selles osas seisukohta võtta.

Mis puutub aga Trip.ee kasutajate seiklustesse. Ma ei tea, ma küll ei kurdaks, et mu elu igav oleks. Tõsi, bensukas pole ei karvase ega karvutu elukaga erootilisi kogemusi jaganud. Muus osas elu üle ei kurda.

Loodan, et sain Wabamehe küsimustele enam-vähem vastatud. Viimane märkus Wabamehe kommentaari kohta, et palju punast. Kuidas nüüd öelda, kui inimene uurib ebaviisaka tegevuse kohta ja paneb sinna juurde intiimelu detaile, siis vähemalt minus tekitab see teatud negatiivsust. Sest esiteks ei pea ma sõrme näitamist õigeks (ja omakorda selle karistamist jällegi õigeks) ning teiseks ei meeldi mulle, kui keegi oma kas tegelikke või ettekujutatavaid erootilisi kogemusi reisifoorumis jagab - see pole nagu see koht või nii. Muidugi on mul hea meel, kui Wabamees sai mõnusa kogemuse, aga ma saaksin hästi elada ka ilma selle teadmiseta.

to:tip Tänud vastuse eest! Vast poleks vaja niipikalt kirjutadagi. . . Sinu tsitaat:"Loodan, et sain Wabamehe küsimustele enam-vähem vastatud. Viimane märkus Wabamehe kommentaari kohta, et palju punast. Kuidas nüüd öelda, kui inimene uurib ebaviisaka tegevuse kohta ja paneb sinna juurde intiimelu detaile, siis vähemalt minus tekitab see teatud negatiivsust"

No ma niiväga ikka yritan rohelist saada. Mul on kahju, et nn. negatiivsed kysimused reisisellilt tekitavad Sinus neg tundeid. Palun selliste tunnete pärast vabandust ning proovin end parandada. Samas ei soovi ma teadlikult siin liig isiklikuks minna- muidu näitab veel keegi punast. Ikkagi reisufoorum siin. Samas peitub hinhes kiusatus aretada siin yht môttelônga. Nimelt peale okupatsiooni lôppu on Eestist väljarännanud pea poolerohkem naisi kii mehi. Olen tihti môelnud, kas sellised väljarännanud naised on sûnnimaale kasuks vôi niiöelda kahjuks. Tundub, et Tipi näol on tegemist positiivse näitega kuidas internetiavarustes saab nôu anda. Kui vaid teaks, kas profiilipilt on vôetud ookeani taustal. . . Vabandust, viimase lause kriipsutan maha. Kas siis keegi oskab täpsemalt kommida sôrmenäitamise hinda Saksas? PS! eritervitused sotsialistlikkust kuningriigist Kuukivile!

tere jälle! ma kasutasin oma erakanaleid ja sain teada tuttavalt ossilt järgmist. Ta otsimootordas teemat ja kostis, et sôrme näitamise eest saab max trahvi 4000 €, juhul kui vaatad politseile silma. Kui vaatad mujale ja näitad politesisuunas, siis vähem. ûle 4000 trahvid vôib saata kohtu lahendada. Tunduvalt odavam on näiteks naispolitseiniku le___ks söimamine- standartrahv saksas 600€. ûldiselt ei tundu see teema eriti positiivne olema. Sain rahuldava vastuse millega edasi elada ja saksas turistirôôme nautida. Tänud kôigile laikijatele! Meeldivat transparentset aastat 2014!

Mille kasuks sa siis nüüd otsustad, kas näitad keskmist sõrme või mitte?

Naabrimees, mõistlikum oleks panustada wabatmehe ratsionaalsusele, odavam on ju hoopis naispolitseinike l_iks sõimamine.

Minu arust oli see just vastupidi. Kui politseile näitad keskmis sõrme siis see on, kui tunnustus temale. Eriti kõva sõna pidi olema, kui näitad juhtimise ajal kahe käega.