Kes on käinud Tais Khao Sok rahvuspargis?

Kes on käinud Tais Khao Sok rahvuspargis? Võiksite muljetada!

0
0
1
2

Otsing juba ribadeks loetud ja ka www.khaosok.com läbi võetud. Esmalt mind huvitaks just kaasmaalaste kommentaarid ja juhtumised. Näiteks, kes kui palju maksis mingi tripi eest, kes kus ööbis. Aga see on ju selge , et otsingusse on lihtsam suunata. 8)

0
0

Soll, täiesti teemaväliselt sulle. Moded jagavad soovitusi omast vabast ajast ja heast südamest. Me ei näe teiselpool arvutiekraani, kas inimene on mitu päeva vanasid teemasid lugenud või on esitanud selle küsimuse siia hetkeemotsooni ajel. Arvestades sinu esitatud küsimuse laialivalguvust, siis on ka mul tunne, et ega eriti mingit eeltööd tehtud pole. Selleks, et saada asjalikke vastuseid, tuleks suuta oma küsimusi mingis suunas määratleda, näidata, et oled ka ise juba üht-teist uurinud jne. Ma jätan vahest põhimõtteliselt vastamata inimestele, kes kirjutavad, et rääkige mulle kõike Egiptusest vms. Inimeste huvid ja soovid + elukogemus on erinev ning sellest lähtuvalt tuleks ka oma küsimused formuleerida. Suur tänu tähelepanu eest ja ära pikka viha pea.

0
0

Käisime koos naisega, maksime 12000 bahti. Liiga nõudlikule inimesele arvan, et ei sobi, aga meile meeldis. Ööbisime mingites putkades mis olid järve peal. Süüa anti päris korralikult.http://www.rate.ee/show.php?id=15772849

0
0

Olen käinud ja mulle väga meeldis. Luksust ei ole, ööbimiseks lihtsad onnid, aga loodus oli väga ilus ning see oli minu jaoks peamine. Ekskursioonid toimusid ainult siis, kui oli piisavalt huvilisi. Parim ekskursioon oli Chiao Lan veehoidlale, seda soovitan kindlasti. Ööbimine ujuvates bambusonnides: http://www.hot.ee/ehitusteenused/photos/ujuvöömaja.html ja näha sai ilusaid vaateid: http://www.hot.ee/ehitusteenused/photos/pilts17.html ja linde-loomi: http://www.hot.ee/ehitusteenused/photos/pilts9.html http://www.hot.ee/ehitusteenused/photos/kotkaisand.html http://www.hot.ee/ehitusteenused/photos/Gibon-vaike.html

0
0

head pildid ;)

0
0

Krabil 26 jaanuar kuni 2 veebruar ,hotell bronnitud Tonsai rannas 4 ööks,sealt kavas ära käia Phi-phil ja Phangnga lahes, lennuni Bangkoki jääb 3 päeva ,plaanisin võtta Ao Nangis toa ja ära käia Khao Sokis, siit ka siis küsimus selle pargi kohta

  • loobusime mõttest kasutada malaariavastaseid tablette,kas on mõistlik sinna ronida ilma mingi kaitseta ? *Äkki kohalikus rohupoes mingi alternatiiv tablettidele, näiteks mingi jube haisev määre? *foorumis hakkas silma,et Ao Nangis HI perioodil tuba raske saada, äkki mõistlik ikkagi ette bronnida ?
  • ei kuulu küll selle teema alla, aga kui keegi juhtub lugema ,kes Tonsai rannas ööbinud, ootan muljeid,ühest kommist jäi silma, et võrk ümber voodi kaitses madude vastu ja ahve toita ei tohi, hakkavad majja tungima,kuna teavad,et siit saab süüa . Võibolla oli tegu naljaga,igatahes mul puges kahtluseuss sisse, kas valisin ikka õige hotelli ?

Jään ootele !

0
0

Tere, soll ja teised Khao Soki väisanud!

näen, et hiljuti Mayanmaris käidud, Aga kuidas too ammune kord Khao Sok rahvuspargis õnnestus? Kaalun sinna minna, eelnevalt soovitatud lingid loetud. Kas jäite rahule? Kust osta- rahvuspargi kodukalt või kohapealt (nt. Khao Lak tänavalt) või mingilt reisifirmalt- kas on mingeid hinna ja sisu variatsioone?

0
0

Tõstan vana teema uuesti ülea.On kellelgi viimase paari aasta kogemusi Khao Sok pargiga?Olen uurinud erinevate tuuride kohta nii guugeldases kui meili teel. Google kaudu on muidugi internetis tuuride pakkujaid väga palju. Aga samas hinnad võiks Tai mõistes nagu vähe odavamad olla.Kuna minek juba mõne päeva pärast (NokAir "fly'n'ride" piletid olemas), siis uuringi et kas keegi oskab mingeid konkreetseid viimase aja soovitusi anda.Kui otsustangi mõne netist leitud 3 päevase tuuri kasuks - siis kas oleks mõttekas see netis ära osta või ikkagi minna kohale ja siis juba seal valida ning ehk saada ka odavam hind?Ootan isiklikke kogemusi ja soovitusi.On ka üks asi, mis mind häirib pikemate tuuride puhul. Nimelt -esimene päev koosneb reeglina ainult check-in'st (peale lõunat) ning siis vaba aeg, söök, kanuutamine ja soovi korral (lisa)tasu eest night safari.Oleksin nagu makstava raha eest tihedamat kava eelistav inimene. Vahet pole, et 4 ööd kohapeal kavatseme olla (sellest 2 ööd tuuri raames ööbimisega). Kõige jaoks  jääb alati aega väheks.Esimese ja viimase öö otsustasime leida majutus kohapeal "uksele koputades".Viimast ööd tuuri raames ööbida ei saa kuna juba hommikul tahaks lennujaama poole hakata liikuma. Tuurid aga lõpevad tavaliselt mitte enne keskpäeva.Olen Tripis lugenud vist kõiki teemasid kus Khao Sok'i mainitakse. Paraku aga ei ole seni leidnud minule vajalikku infot.Kuna Khao Sok tekkis kavva alles mõned päevad tagasi siis kuivõrd ohtlik on seal inimesel kes ei tarvita Malarone't (ei osanud arvata, et džunglikülastus tulemas)? Põhiküsimused oleks siis:1. Kas kohapealt ostes saaks tuurile soodsama hinna kui netis?2. Konkreetseid soovitusi miks mõne firma pakkumine on teistest parem.3. Individuaalsed soovitused (mingi huvitav koht mida omapead vaatama minna,, majutussoovitus, jne.)4. Kui Malaronet hakata võtma kohe tänasest (3 päeva enne trippi), siis on kohale jõudes kaitse juba piisav?

0
1

Ei oska paraku praktilisi kogemusi jagada, kuna ise olen alles paari kuu pärast sinna suundumas. Aga olles teinud eeltööd, siis foorumites soovitatakse küll, et minna Khao Soki kohapeale ja sealt suvalisest teeäärsest müügipunktist endale sobiv varianti osta/valida. Mingi eeltöö oleks hea ära teha nt. TA põhjal, et keda eelistada. Ise olen vaadanud, et tuurid hakkavad just pigem kohe hommikul e sõidetakse kuhugi hüttidesse kohapeale ja siis valida, kas kanuutada, koobastesse minna vms.Ise plaanin samamoodi eksprompt valikud teha. Baasiks valisin küll Khao Laki, kuna võimalusel tahaks võtta ka 2D1N või 3D2N tuuri ka Surin Islandsile. Similanil paraku enam ööbimisvõimalust ei pakuta.Mis puudutab malaariat, siis oma eeltöö tulemusel sain aru, et malaaria oht on suhteliselt madal ja neid juhtumeid seal esinenud pole.  Mina otseselt peale suure deeti sisaldusega sprei pole plaaninud midagi kaasa võtta või tarvitada. Aga kindlasti on see igaühe enda otsus ja nagu öeldakse, et "konsulteerige oma arstiga" :) Malaariaks võib ju piisata ka ainult ühest sutsust sääse poolt.Ja eks see oleneb natuke ka sellest, kui niiske või kuiv parajasti on. Pigem olen aru saanud, et riietus peaks selline olema, et kaanide eest ennast kaitsta.

1
0

Olime Khao Sokis 2016 detsembri lõpus. Majutusasutuses Khao Sok Ever Green House. Odav ja lihtne koht (10.- eurot öö). Sealt ostsime ka päeva trippe. Endalegi üllatuseks olid hinnad fikseeritud ja tingida ei andnud. Võrreldes internetiga siiski palju odavamad. Päevane tripp dzunglis 35.- eurot nägu. Tripi sisu - turu külastus, paadisõit järvel, söök ja ujumine (sai ka kajakiga sõitta), matk dzunglis, koopa külastus, ujumine ja tagasisõit. Väga tihe päev oli.  Korraliku matka saab teha ka Khao Sok külastuskeskuses. Pool parki on metsikum rada ja pool parki jalutuskäik mööda kruusateed. Paralleelselt jõega (enam vähem). Rajal ujumiskohad. Loomadest nägime ainult ahve. Sääski metsas ei märganud, kuid öömajas oli voodil sääsevõrk. Ju neid tiivulisi seal ikka oli. Kaane tõesti oli. Sain mina ühe ja reisikaaslane ühe.

1
0

Nüüd on tekkinud olukord kus pean alla andma malaariatablettide otsimisel.Tundub nii, et Malarone't (Tais nime all Malanil) mujalt kui Bangkokis asuvast troopiliste haiguste kliinikust saada polegi võimalik. Ja sealt ka ainult peale arsti vastuvõttu. Ma ise millegipärast oletasin, et Tais on seda võimalik osta igast väiksemastki farmaatsia poekesest.Bangkokki sõita ei ole enam aega.Kohapeal on küll pakkuda mingi kohalik ravim, kuid seda oleks pidanud hakkama juba mitu päeva tagasi sööma ning pealegi on see alates 2006 aastast WHO poolt ebasoovitatav. Paistab, et peab piirduma siis tugevate (s.t. 30-50% DEET'i sisaldavate) sääsetõrjespreide ja salvrätikutega ning toas kasutama põletatavat spiraali või pulki.Siit veel üks küsimus juurde:Kas keegi teab, millistes poekettides Tais on võimalik soetada selliseid tooteid nagu Jungle Formula sprei, OFF Deep Forest sprei ja muid sellised tugevama toimega tõrjevahendeid mis sobivad džunglisse?Boots'is pidi ka mingi tugevam vahend müügil.olema. Teab keegi selle nime ja kas on reaalselt hästi toimiv?

0
1

Tänud seni vastanutele. Võtan kogemused arvesse.Milline see riietus peaks olema, et kaitseks kaanide vastu? Kas kaane ikka mitte vees olles (järves ujudes) ei saa?  Seda vist kuidagi vältida ei olegi võimalik (kui just kummiülikonnas ei taha ujuda :).

0
1

Käisime jaanuaris 2017.ostsime väikse bussi pileteid Krabist,maksis 300b nägu,umbes 3-4 tunniga jõudsime Khao Soki küla,majutuse võtsime kõige odavama Agoda kaudu,oli mingi 4 euro ööpäev.super ilus ,mõnus bungalo oli,wc ja duss ja voodi võrguga,ilus koht.kohapeal külas majutust piisab,kuid oli tunduvalt kallim.ekskursiooni võtsime perenaisel,terves külas oli samasugused hinnad,2.500b nägu,see hõlmas esimesel päeval sõit väääga ilusal järvel,ja kohapeal lõuna ja õhtusööki,kanuu sõitmine oli hinna sees,ja õhtune safari.järgmisel päeval oli kõige huvitavam päev,vara hommikul hommikusöök ja sõitsime paadiga,siis dzunglis minek umbes 3-4 tundi,peab mugav jalanõud olema,pealamp ja waterproof kottid.siis jõudsime koopasse,seal kõndisime 1.5 t .see oli põnev,veits ekstreemset,aga nii noored kui eakad said läbi ilusti,siis õhtul jõudsime tagasi järve peale majakestesse,oli lõunasöök ja programm et igav ei hakkaks,tantsid ja nii edasi,järgm päev hommikusöök ja lahedas ja ilusas kohas ujumine.jõudsime tagasi Khao Soki küla umbes 14 paiku ja läksime bussi peale Phyketi,maksis ka mingi 300b.Programm oli super,järve peal majakestes oli väga rahulik ja meeldiv õhkond,heameelega jääksin sinna 2ööks,seda võis ka kohapeal osta juurde 1öö,kuid meil ei olnud aega.seal on muidugi erinevad ekskursioone ja koopad,kuid soovitan just seda tuuri,ja seda koopast,hinnaga 2500b.

1
0

Aa...ja kõik tuurid tasub võtta kohapeal,majutus võiks varem bronnida,kuid tegelikult seal hinnad nii odavad,et suurt vahet pole.Malaaria tablette ei ole kasutanud,kasutasime sääsetõrjuvahrndid ostetud kohalikus aaptegis.Söögikohti Khao Soki külas on piisavzlt ja suht odav

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased