kiiremini sooja veebruaris...

Ei hakka ylepatrama Egiptust, Can Canari jt. Tahaks veebruaris ikka sinna, kus on soe ja meri, kuid ilma 9h ja pikema lennuta.
Vaatasin Istanbulis on lennujaamas hotel, ehk seal puhata ja siis pisiperega edasi lennata? On mingeid analooge veel soovitada?
Samas Istanbulist on ka Sri Lanka jm hirmkaua....

Veebruaris on Vahemeri külm mis külm. Lähimatest paikadest on soojema mere- või ookeaniveega vaid Punase mere ja Kanaari saarte ümbrus või Araabia ÜE.
Punase mere ääres on Iisraeli kuurortlinn Eilat, kus hotellid mere ääres ja vesi sel ajal soe ning päike kõrgel. Eilatist saab sõita nii lähedal asuvasse Jordaaniasse (Agaba linn on mere äärest näha, kuid piiriületus on väga aeganõudev) kui ka Egiptusesse, samuti Surnumere äärde ja Jeruusalemma. Eilatis ei käi keegi peale, et pead ta kaupa ostma vmt, kõik on väga turvatud ja rahulik. Eesti reisikorraldajad teevad sinna otselende.

Soovitaks otsida mõne merelähedase sauna. Kui ära kütta siis on väga soe, odav ilmselt ka ja lennata pole üldse tarvis.

Aga tegelikult - mis probleem selle 9h ja pikema lennuga muidu on?
Kui korralik lennuk valida (ja Smartlynxi sarad kahtlemata ei ole korralikud lennukid), on pikk lend oluliselt lihtsam taluda kui Euroopasisene ots mõnes kitsas silindris, millel on kehvemal juhul ka propellerid küljes.
Suures lennukis on mugavad istmed, personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem, antakse süüa-juua, saab ennast sirutada ja ringi jalutada. Lastele täielik chill.

Nujah, kui Egiptus ja Kanaarid välja jätta ja lennuaeg oluline, siis Pärsia laht ja Araabia meri ehk siis Emiraadid või Omaan. Variant on ka Gambia- 6 tundi Londonist (päev varem Londonisse, puhkus ja edasi Aafrika). Ma just niimoodi veebruaris tegin: lendasin sõpradega Gambiasse kalale, kuigi veidi kõvema kuulmisega sõbrad-tuttavad said aru, et läheme veebruaris Kambjasse kalale ehk siis Emajõele jääalust püüki tegema:)

No ma ei arva , et 8kuusele on meelelahutussysteem chill...
Kas Londonis on ka lennujaamas hotel, ei tahaks kodinatega linna ekselda? Kulla Marks, kust Gambiasse piletit pyydsid?

8 kuusega ei ole vist mõtet küll Gambiasse minna, väiksest lapsest rääkimata, Eilat tundub sel juhul Sharmi kõrval kõige mõistlikum valik.

Kui mees eelmine aasta oli Egiptusest ekskursioonil Pyhal Maal veebruaris, siis oli seal +16 ja vihma sadas...Kui Egiptuseski on loteri veebruari ilm, siis Eliatis seda enam....Tahaks ikka kindla peale v6lja minna!!! Mitte aga varjuda kylma tuule eest nagu varasemad aastad Egiptuses.

Gambias on soe küll, kuid ookeanis nii tugev lainetus, et ujuda pole võimalik. Pidigi olema veebruaris tavaline, et lainetus on tugev.

8 kuusega pikk öine lend peaks igati okei olema - meie laps on algusest saadik kõik lennud kenasti maha maganud, lühemad päevased lennud on olnud lapsega märksa keerulisemad, kuigi mitte võimatud mööda saata. Aafrikasse ma nii väiksega ei läheks, minu kiiks vb aga seal ei pruugi olla kvaliteetset arstiabi jne.

Iga lapsevanem vastutab ise oma lapse eest, on ta siis 5 kuune(hiljuti tulime Maltalt, imetore oli)v6i siis 6 aastane(puhanud 10 riigis, praegu vanaemaga uues v6lisriigis kosumas talveks). Soovitan targutada perekoolis...
Mind huvitab hoopis Omani n6anded = merevesi on seal veebruaris soe, kuid ylej66nu?

kulla Emand, võtsin Gambia-paketi selliselt firmalt: http://www.gambia.co.uk/
Ka Omaan on veebruaris väga OK.