Kindlustus COVIDIga seoses

Hei! Kas kellegi on ülevaadet, milline kindlustusfirma pakub hetkel kõige tõhusamat kaitset covidist tulenevate ebameeldivuste vastu? On siin kedagi, kes on reaalselt kompensatsiooni saanud?

Kui ise paar päeva tagasi kindlustuse ostsin, tundus Salva kõige mugavam ja võtsin ära.

Tahaks loota, et keegi ei ole vajadust kompenisatsiooni nõuda, kuid ostsin ka Salvast. Viimasel ajal muidugi If kõvasti promob oma covid kaitset, kuid enam nende tingimustega kursis ei ole.

Swed lisas enda reisikindlustusele samuti COVID-19 kaitse, sh krediitkaardiga kaasnevale. Arvestades, et Swedi kindlustus muudes olukordades ülinormaalne olnud ei näe enam põhjust kusagilt mujalt miskit juurde osta.

Omal oli halb kogemus hiljuti Gjensidige reisikindlustusega.

Nimelt on neil lepingus punkt, et kui reisite tšarterlennuga, siis nemad reisi hilinemisest tingitud kulusid ei hüvita. Ja ei hüvitanudki.

Tšarteriga minnes ei tasu neilt reisikindlustust võtta.

Gjensidige kindlustust ka ei soovita, kuna esimesel koroona kevadel oli nende tingimustes sees koroona kaitse, et kui ei soovi lennata saad raha tagasi. Aga hüvituse nõudmisel tuli korduvalt segane jutt, et tegelikult ei kehti, kui lennud on lõpetatud. Sõna sõnalt lugedes, pidi kehtima, aga kohtusse ka ei hakanud pöörduma, ei olnud nii suur summa. Panga tehingu vaidlustuse kaudu saime raha tagasi.

Küsinud siis tehingu vaidlustuse kaudu Gjensidigelt ka tagasi, teenust ju ei osutatud :)

Gjensidige poolt oligi pakkumine, et maksavad teenuse hinna tagasi(et mul hiljem puuduks võimalus vaidlemiseks) - mida ma ka kasutasin.