Krabi

Kuna priva sõnumid ei toimi, panen teema avalikult üles.

  1. Olen lugenud erinevaid iseloomustusi Krabi kohta. Ja paljud on mitte eriti kiitvad. Reis koos laste(7 ja 15) ja sõpradega. Otsime majutust randa, samas ei taha vaikust. Et oleks baarid ja seltsielu natuke. Kas Railay beachil on ok peatumiseks.

  2. Kui tahame minna rahvusparki Khlom Phanom'i rahvusparki, siis kas on ok, kui võtame majutuse sealt ise 2 ööd, orgunnime sealt 1 päevase tripi. kaua sinna üldse sõidab umbes Koh Lantalt (1 nädal seal ja siis loodusesse ja siis Krabi)

Võtke majutus Ao Nangi. Railayle tehke päevatripp.

tripid võtke jooksavalt kohapealt tänavalt esimesest turismiinfost. Need seal soovitavad igasugu vajalikku ja siis ise teete kohapeal otsuse kauaks.

Railay beach on ilus ja mõned baarid seal leiab, aga seal oled ikkagi nagu vang, sest sinna saab ainult paadiga ja pimedas ei saa sealt enam kuhugi. Kauplused, tänavamelu ja kõik muu on Ao Nangis, kus on ka pikalt liivaranda. Nagu ülal mainiti hommikul Railayle paadiga, sealt jalutada Railay Easti ja Phranang beachile.

Kaua teil plaanis Krabil olla? Seal üle 2 päeva pole mõtet olla, mõtlen just Aonangis. Mina soovitaks pigem Phi-Phile minna Krabi asemel.

Railay koos Phra Nangiga on kindlasti parim valik sealkandis. Tonsai seal kõrval on aga mõtetu. Railayle saab laevaga/paadiga. Railayl on olemas mitmes tsoonis restode/kohvikute/pubide tänavad. Ja ka elava muusikaga (ansambliga) pubid. Rõivapoode on, aga vähevõitu. Kuid ostma võib ju üheks päevaks Ao Nangi paadiga sõita. Railay on rahuliku puhkuse-rannapuhkuse veetmise koht imeilusas kohas.

Et siis tegelikult ikka Khao Sok rahvspark...

Phi-phi on mingi ülehaibitud väike saar,mis on mäe otsast vaatades ilus aga reaalsuses on kole,must ja ülerahvastatud.Üle 2 päeva pole seal mingil juhul midagi teha.Minu arust üldse pole keeruline iga 3-4paeva tagant naiteks asukohta ja hotelli muuda.Peale selle hotellid on odavad ja liikumine ühestkohast teisse ülilihne.

Mina soovitaks ka Krabis või üldse Tais ja tihti ka mujal liikuda edasi ja vahetada hotelle. Näed ja koged rohkem.

Krabi ja Ao Nang on ikka üks väga väike küla.Ka ei ole seal rand suurem asi. See on ainult koht, kust on hea teha väljasõite teistele saartele ja minna ümbruskonda avastama. Rannapuhkuseks ja baarideks, meluks, valiks ma midagi muud. Mina ka ei oleks enam üle kahe päeva Ao Nangis. Lastel pole Phi-Phil midagi harivat ja vaatamisväärset.

Olen olnud Krabil vaid ühe öö kuna lend läks vara ja Lantalt tulles pidi öö seal veetma. Hetkel aga plaanis kevadel tiksuda 2-3 ööd sealkandis, kas hotell võtta Krabi linna või Ao Nangi... rand pole väga oluline ja rolleriga saab ju igalepoole kui sõita viitsib...

Mart T. Kui oled Krabil 2-3 ööd, majutu ikka Ao Nangis. On seal ka ööelu ja tiksumist. Kui rollut ka sõidad on kõik ok.

Kes öö elu väga ei soovi, siis Railay on väga ok koht puhkamiseks, ilusad rannad ,kõik käe jala juures(kaljud, ahvid,iguaana jalutab vabalt ringi) Ise olime just 4 päeva kohapeal, 2,5 aastase lapsega SandSea hotellis. Jäime väga rahule ja julgen soovitada ...Hetkel PhiPhil ja Long peachil. Samuti väga rahulik ,rand super ilus vesi läbipaistev,et saab snorgeldada kaa. Ei mingit kära ega lärmi...perega hea puhata kui melu soovime on 30min jalutada keskusesse, või paadiga 100 baati per kärss..

Lähen Jaanuaris Krabile Peatun Koh Lantal sealt paadiga Railay Beach ile paariks ööks ja siis Ao Nang i Vahepeal saarte ja maismaa trippe tehes.