Krabi. Tai

MIllega või mis moodi oleks mõtekas minna Krabisse Phuketist? Kas Ko Lanta saarele saab ka kuidagi Phuketist. Mis varjante olete eelistanud kui soovite Phi Phile ja Yao Yaile minna? Kas veel keegi 23 jaanuar asub Phuketi poole teele hommikul kell 8,25 lennuga?

Ootan hea meelega kõgi tagasidet ja soovitusi kel on kogemused mõne nende asjadega!

Tänan

Krabi islandile? Ehk täpsustad veidi, Krabi ei ole saar, vaid on piirkond Tai maismaal. Nii Phi Phi saartele kui Krabisse saab Phuketist praamiga ja kiirpaadiga näiteks. Internetis on kogu info nende kohta olemas, kui inglise keelt oskad. Krabisse saab Phuketist lisaks veel bussiga, sest Phuketi saar on maismaaga ühendatud.

2
0

Phuketis praamid liiguvad usinasti . Odavam praami pilet osta tänaval tuleb odavam kui sadamas. Samas kui ööbite linnas transfer on kah hinna sees

0
0

tänan!

0
0

Phuket towni ja Krabi vahel saab sõita ferryga. Phuket Town aga asub Phuketi lennujaamast u 45 minuti autosõidu kaugusel. Pluss sadamasse sõit, pluss ferryga 1.5-2h (täpselt ei mäleta, mis see aeg oli). On ka bussi variant, aga ei oska öelda, et kas phuketi lennujaamast otse Krabile läheb bussi? Kui maandud Phuketi lennujaamas ja tahad võimalikult kiiresti saada Krabisse, siis soovitan taksot. Me sõitsime Krabilt Ao Nangist Phuketi lennujaama ja maksime 3000 THB'd ehk u 77euri. Sõit pidi kestma 2,5h, aga taksojuht oli eriti kiire nii et sõitsime u 1,45 tunniga. Eks see 2,5h võibolla mõeldud päeval ummikutega, me startisime õhtul kell 22. Kui sa just üksinda ei reisi siis kindlasti soovitaks taksot. Ja kindlasti, kas ennem neti kaud bronnida või lennujaamast võttes kindlasti hind enne kokkuleppida. Meil näiteks see 33euri ühele tuli enamvähem sama hind, või natukene kallim kui ferry ja bussiga sõit, mis oleks kestnud üle poole päevast.

1
0

kas see www.phuketferry.com või on midagi muud ka? mees arvas et otse sealt kohapealt osta pärast pilet krabisse, ma ei kujuta ette kas üldse nii saabki,pole kunagi käinud. esimesed 2 päeva oleme Patongis ja teeme tutvust natuke. Ja siis hakkame trippima

0
0

Patongis on iga 100 meetri tagant mingi turismifirma, kes müüb sulle selle reisi. Astu julgelt ligi ja räägi oma soov ära. hommikul võtab mikrobuss hotelli eest peale ja viib sadamasse, kust astud laeva ja oled paari tunniga kohal. Või siis sõidad otse mikrobussiga Krabile.

1
0

Sama leht jah. Aga teadjad räägivad, et kohapealt saab odavamalt. Patongis on enam-vähem igal tänaval mõni putka, mille kaudu saab rentida autot, broneerida ekskursioone ja osta pileteid, sealhulgas praamipileteid. Kui näiteks soovite Krabisse minna praamiga, mis väljub hommikul 08:30 ja jõuab õhtul 17:00 paiku, siis infoks, et see sõit sisaldab mõnetunnist viibimist Phi Phil. Saate vabalt teha ka nii, et sõidate ühe praamiga Phi Phi saartele, tripite ja elate seal paar päeva ning sealt ostate uue pileti kas Krabisse või mõnele saarele. Praami- ja paadiliiklus on seal tihe ning pileti hankimine ei ole mingi probleem- sa ei pea ise otsimagi, sulle tullakse pakkuma nagunii.

1
0

Täpselt nii , tänava peal on odavam kui lehel või sadamas. Tänava peal saad veel lisaks transferi sadamasse

0
0

Oleme momendil Rawail ja täna käisime sadamas, et osta pilet Lantale. Sadamas näidati flaierit ja öeldi sama hind mis flaieril ja ei teinud meile mingit pakkumist, kuigi ütlesime, et ok ei soovi. Jalutasime edasi mööda tänavat ja suvalises müügipunktis hinda uurides hakkas neiu kohe soodsamat hinda pakkuma. Flaieri järgi oli meie perele hind 3600 bahti. Selles kohas pakuti lõpuks 2800 bahti. Liikusime edasi ja kolmandas kohas oli hind meie perele juba 2500 bahti. Ostsime! Moraal on see jh, et ära osta netist või sadamast vaid kauple tänavapeal olevates müügikohtades. Ja lihtsalt infoks, et kuna meie oleme sellises kohas praegu kus vaja liikumiseks transporti ( randa, vaatamisväärsused jne ) siis meie nt avastasime sellise mooduse siin, et sama kohalik mees kes meile laevapiletid müüs, teeb meile nüüd ka poole soodsamalt, kui takso või tuktuk, oma autoga muid väljasõite ( mis on tegelikult siin keelatud eraisikutel )

0
0

Hetkel phuketil tipp hooaeg ja linn üle ummistatud.Koik liiklus on aeglane,eriti kui sul on vaja saada phuketi tagumistesse otsadesse.Tasub votta krabi lennujaamast minibuss voi siis taksoga lennujaamast sadamasse ja sealt Kiir paat.Praamiga loksumine on paras piin,sammuti suure bussiga krabilt-phuketisse. Hinda saab igalpool kaubelda,see ei ole kuskil kivisse raiutud.

1
1

Hetkel phuketil tipp hooaeg ja linn üle ummistatud.... Siit ei loe küll välja mis linnast jutt aga niivähe rahvast pole saarel näinud. Patongis olid küll jaanuaris tänavad väga hõredad eelmiste aastatega võrreldes.

1
1

Ma teeks nii,et läheks krabist kiirpaadiga phi-phile, oleks seal ühe öö, sealt läheks edasi phuketisse kiirpaadiga. Tagasi sama teed. Laevasõit oli mõnus.

0
0

Tulime just Taist ja koik paadid olid internetist sobrades ja ostetult odavamad kui tänavalt, sadamatega oli nii ja naa, vahel odavam kui tänaval ja vahel kallim ja vahel sealt ei müüdudki. Bussidega sama ja rong on kallis, muuga vorreldes, takso on odav kui meetriga, tuk-tuk kallis, kuigi annab vähemalt poole alla tingida

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased