Küprosele piirangud

Pühap piletid Küprosel, Paphos. Kellelgi mingit täpsemat infot piirangute kohta on? Tänud ette

Kalla, kuidas muus osas olud? Kas maskid nõutavad vaid siseruumides? Kuidas on korraldatud buffee-hommikusöögid jm selline? Suvel sõitsime autoga Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungari ja igal riigis käis asi isemoodi.

Ning see kuum ilm - kunagi tuttav rääkis septembri lõpu kohta, et temperatuur on kõrge, kuid tuul nii tugev, et palavust ei tunne. See võib muidugi olla erinev Paphoses või Larnacas.

0
0

Synlabis testile regades on tark tellida ka lisatasu eest sertifikaat ja selle saab süsteemist pdf kujul kätte kui vastus käes ja ise välja printida. Piiril nõutakse ju sertifikaati neg. vastuse osas, tavaline testi vastus ilmselt pole sobilik? Meil lend 27 ja testile kirjas 25 hommikul, siis jõuab ka vastus tulla ja ma jõuan sertifikaadi ka välja printida. tark on kohe panna aeg kirja testiks, sest kui lennukitäied inimesed seda tegema hakkavad...võid ilma jääda testimise võimalusest. Samuti on liinile saada juba praegu väga keeruline. Edu!

0
0

Meie tellisime selle sertifikaadi ka. Lisaks, ma veel küsisin Synlabist üle, et kui sellel laupäeval teeme testi, kas pühapäeval väljastavad tulemused, siis vastati, et teste teevad nad 24/7.

1
0

Aga olge valmis ka kui saate positiivse testi. Minu sugulane sai, ilmselt valepositiivne, sest sümptomeid pole. Aga reisile nüüd ei saa, õnneks sai puhkuse tühistada ja vähemalt tagasi tööle minna.

1
7

Positiivse testiga on kindlasti tore töökaaslaste rõõmuks kontoris käia :-)))

12
0

Olen Ryanairi Paphose lendudel silma peal hoidnud. Huvitav on see, et kui selle nädala pühapäeva lend oli vahepeal "sold out", siis nüüd on jälle mõned kohad vabad. Võimalik, et testi tõttu on siis loobujaid olnud.

0
0

Rein, mis valepositiivse. Koroona puhul 30-80% haigetest on asümptomaatilised. Lisaks võivad sümptomid alles välja kujuneda. Väga loodan, et see tagasi tööle minemine on digitaalne. Kui kontoris vms kohapeal, siis on selline teguviis küll täiesti ebanormaalne.

4
0

No õnneks ta ei tööta kontoris, vaid ühes hooldusasutuses.

3
5

Kas keegi pühap 20 Küprosele läheb? Covid neg vastus käes, aga ingl. k tõlget ei saa, kuskilt infot ei saa☹️

0
0

Kus lasite testi teha? Synlab pidi saatma sertifikaadi meili peale, kui see sai eraldi tellitud testi andes ja vastus negatiivne.

0
0

Testi vastus käes, tellisime ka sertif, aga meilil pole ja synlab leht on nii umbes, et printida välja ei lase. Tundub et reis jääb ära

0
0

miia9  -oota ööd ja proovi uuesti, äkki siis on lehel vähem liiklust!

1
0

Olen saanud veebilehtedele kergesti ligi hommikul kella 4-5 ajal kui päeval ei õnnestu, näiteks Hispaania Alsa bussipileteid ostes.

0
0

Me ka homme (pühap) Küprosele. Kui testi vastus käes siis minu.synlab.ee lehelt tellida sert. 13€ Tegime seda täna kell 12 ajal ajal ja tuleb lihtsalt järjepidevalt uuesti klikkida (vastused)kuni õnnestub. Päris pikalt võttis aega ,et sisse saada süsteemi.Enamus ajast näitas ,et ei ole ühtegi dokumenti,aga lõpuks õnnestus ikka.

0
0

Värske kogemus Küproselt perioodist, kui Eesti oli A-kategoorias:

- Lendasime Riia-Paphos 12.09. Sõitsime Riiga 11.09 (reisisime lapsega ja ei soovinud ühele päevale pikka sõitu + lenud). Riia lennujaam oli väga tühi, küsiti CyprusFlightPassi olemasolu. Lennukis olid kõikidel maskid, kuid paljudel täitsid need lõuasoojendaja rolli.

- Paphoses tehti saabumisel kõikidele reisijatele koroonatest (ninast ja kurgust) ja vastus tuli smsiga järgmisel päeval (anti ka infoleht lingiga, kus testi andmeid sai kontrollida). Saba oli pikk ja aega kulus meil kokku ca tund, et jõuda lennukist passikontrollini.

- Kõikides suuremates ostukeskustes mõõdetakse uksel kehatemperatuuri ja inimesed kannavad siseruumides maske (ka suveniiripoodides). Maskide kandmine on normaalsus kõikide teenindajate-müüjate-hotellipersonali puhul. Toidukohtades kliendid maske ei kanna.

- Rahvast on tänavatel vähe. Enamasti hoitakse viisakalt vahet, kuid leidub ka toidukohti, kus enda kaaslane on 2m kaugusel, kuid selja taga istub juba teine seltskond või vahel tuleb toidupoes keegi liiga lähedale. Enamasti siiski hoiavad kõik vahet.

- Riias koguti kõikidelt saabujatelt ka Lätti saabumise vorm ning edasine ei huvitanud lennujaamas kedagi.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased