Kuidas saada öösel Paphose lennujaamast kesklinna?

Lendan jaanuari alguses ryanairiga Tallinnast Paphosele. Lend jõuab kohale kell 00:15. Ehk kellelgi on kogemusi, kuidas on sel ajal transpordiga linna - kas mingi ühistransport sõidab või peab võtma takso?

Meie võtsme seltskonna peale takso,ühistransporti ei paistnud nii hilisel ajal enam liikuvat. 5 kohalise takso hinnaks oli 40.-

Suurem minivan (7kohaline) 60 eurot.
Käisime septembri alguses ning siis oli hooaeg täies hoos,seega hetkel võib ehk veidikene soodsam olla.

vastus on,et...EI SAAGI....esimene buss 612 läheb lennujaamast 10.30  sadamasse ja sealt saate juba teiste bussidega edasi!! taksega on jah nii,et 12 km  linna ja venekeelsed taksojuhid kysivad 40 eur-i. 

Nagu aru saan,soidate Ryanairi lennukiga,siis sel juhul olge ettevaatlik tasuta käsipagasiga....Paphosest ärasoit....4-5 -l inimesel olid probleemid pagasimootudega ja yks pidi maksma veel 50 eur lisatasu!...ylejäänud suutsid osa asju poue ja tasku toppida!

Ma võtsin suvel transfeeri siit, maksis 22€ suund, juht ootas passikontrolli jne ilusti ära. https://www.suntransfers.com

Me võtsime rendika, mis ootas lennujaamas ja oli mega odav. 

Ka hoiatan ryanairi pagasipoliitika muudatuste eest. Et ikka kohvri juurde ostaks, kuna enamus inimesi olid nagu silmaklapid peas seal ja ei teadnud asjast midagi.

Vaadates lehte cyprusbybus.com saab  Paphose lennujaamast esmaspäeviti kl 01.20 bussiga Larnacasse ja kl 01.30 Limassoli. Plaan emba- kumba kasutada aga samuti alles jaanuaris minek, seega reaalset kogemust veel pole. 

to KERTTU....olin alles seal,4 päeva tagasi, ja maandusin  oosel airportis,ei nainud yhtegi bussi,kuigi soov oli bussiga linna soita.Larnacasse,Limassoli.. bussid valjuvad bussijaamast,Lennujaamast linna   bussiga 612 sadamasse,sealt edasi bussiga 610 bussijaama....ja sealt saab edasi valida,kuhu soita...suvel on veel buss 613 aeropordist linna,praegu mitte!bussipilet on 1,5 euri igatahes jamavärk nende bussidega. Praegu on seal muuseas vääga kehvad ilmad....päeval pilves,vahest päike,sooja 17-18 kraadi,aga koik ohtud,kui päike loojus,hakkas sadama ja kova tuul takka otsa...Pahpos ise on kyllaltki väike linnake,turiste väga vähe ja ....teha pole midagi! Elu käib ikka Limassolis,Larnacas ja Nicosias. 


Araabiakeelse takso saab iga kell odavamalt kui 40!


Meie kasutasime samuti transfeeri teenust. Kui ma ei eksi, siis oli ka suntransfers nagu eelpool juba mainitud. Juht ootas sildiga ilusasti lennujaamas ja oli tunduvalt odavam kui takso.

Käisin novembri lõpus ja lootsin samuti selle 1.20 bussile - aga kuna lend hilines tund aega, siis sellele ei jõudnud - ja alates detsembrist minu mälu mööda seda bussi nii hilisel kellaajal ei käigi. Pidin takso võtma, mille eest taheti 35.- Paphos ise on suhteliselt rahulik linnake, ideaalne peredele või seltskonnale, keda pidutsemine ja ööelu nii väga ei tõmba. 

Suntransferis on koht ühele inimesele mini bussis 9.35 . Öösel kõige parem valik. Kõik inimesed viiakse hotellidesse laiali ka.

Pole küll antud teemasse kuna ise võtan rendika,aga kas Ryanairil seda tasuta pagasit siis enam ei ole mida nad ukselt ära korjavad ja alla panevad?

tasuta kasipagas kehtib ikka,aga peab tapses mootus olema....kui kotike ulatyb raamist yle,kasvoi 2 sm....saate probleemid....kott peab taielikult raami sisse mahtuma....

kas te inimesed kunagi lennufirma reegleid ei loe enne reisi? 

Bosser, tasuta on uute reeglite järgi ainult väike käsipagas. Kõigest sellest on siis ju korduvalt nämmutatud mitmes teemas. Oeh.

to norsu.....miks seda mulle kirjutate?...ma annan siin infot teistele,minu pagasiga on koik korras!

bosser, mis sa ärritud, kirjutasin notualile.

Sinule kirjutasin, et tasuta suurt käsipagasit enam ei ole.

See tasuta käsipagas on ryanairil väike kott (väiksem kui seljakott) ja isegi läpakakott ei mahtunud mul mõõtudesse, seega kindlasti pagas vaja juurde võtta. Nii väiksesse kotti ei mahu midagi.

See variant ei tule pähe, et jätta Ryanairi jms kottijate lennud ostmata? Olukorras kus nö. tasuta pakutavast pagasist ei piisa.

no nii hull ka see asi ei ole...mul oli ka lapaka moodud  yle piiri ja kotti ei mahtunud,aga ...koigi nahes toppisin lapaka pöue,läbisin kontrolli ja lennukisse......naistel ju loomulikult  see keerulisem....igasugust pudi-padi...kreeme,huulepulkasid....ega jah koik ei mahu kotti ära . Samuti  on vahest probleemid selle vaikese koti kaaluga,soitsis Pegasusega Istanbulist Antalya...lubatud kaal oli max. 8 kg,mul oli 9,5kg,ja ei lubatud ! toppisin siis lapaka,paar särki ja kampsuni ,osa asju veel taskutesse,sain kaalu siis normi...8,2 kg oli vist....ja lennuki! eks koik oleneb ka,kes seal puldi taga on ja kui suur see vöimutunne on. 

Ei, ei, ei!!! Ei pea kindlasti pagasit juurde ostma. Ei ole vaja vanaema kummutit reisile kaasa vedada. Sinna "väikesesse pagasisse" mahub omajagu, kui mõistlikuklt pakkida.