Lend Sardiiniasse

Tere!Kuna ise pole väga kogenud lennupiletite otsimisega/ostmisega siis mõtlesin, et küsin abi. Kas keegi oskab soovitada kuidas on kõige mõttekam lennata? Milliste lennufirmadega? Seni olen leidnud Kiwi.com-ist kõige odavamad piletid, kuid seal pakutakse enamuselt lende, mis sisaldavad (nt. Londonis) lennujaamade vahetust või on 10h või pikemate layoveritega. Soov oleks minna juunis ning kuupäevad pole ka väga paindlikud(mis teeb sobivate piletite otsingu veel raskemaks). Ehk keegi oskab aidata ja soovitada :) Aitäh!

Vaata easyjet või Ryanair läbi Milano.

1
1

Soovitan soojalt iga hinnaga vältida Ryanairi, see raha ei ole seda väärt!Osta piletid Lufthansaga Rooma ( FCO ) ja sealt osta eraldi alitalia piletid Sardiiniale - kas siis Cagliari või Olbia. Põhjus, miks neid koos ei osta, on tingitud sellest, et need firmad pole samas alliansis. Ja hinnad tulevad ligikaudu 280€ nägu:)Ainuke normaalne viis sinna saada. Ryanair ja Easyjet on naeruväärsed firmad. Kui üldse odavlennufirmasid vaatad, siis Wizz air

0
5

Oh sa lumehelbeke, tehti liiga? Mis siis Ryanairil ja EasyJet sel marsruudil viga?

1
0

Kas on mingi konkreetne põhjus, miks Tripi lennupiletite otsingut mitte kasutada? Või häirib Riiga saamise juures hind, mis on võrdväärne paari kohvi hinnaga kuskil kallis lennujaamas või lihtsalt sealt algavate otselendude soodne hind?  [[39123]]Ja tegelikult saab veidi kallimalt ka Tallinnast lennata.

3
0

Kõige mõistlikum AirBalticuga, Tallinnast ja Riias lennukivahetus. Juuniks hea saadavus.

1
1

Otsi azair. com kaudu, sealt võib soodsaid lende leida. 

1
1

MariellMiks peaks lendama Tallinnast Riiga. Kas Riiast ei sobi otse lennule minna?

1
0

Üldiselt kui piletid on mõlemad otsad AirBalticuga, siis see Tallinn - Riia ots lisab mingi 5€ piletile, samal ajal kui bussipilet näiteks 16€ + takso bussijaamast lennujaama. Seega miks mitte lennata Tallinnast kohe.

2
1

Väga Tallinna kesksed olete. Tundub, et ainult sealt reisitakse. Elan Lõuna-Eestis ja minul pole vahet (kilomeetritelt) kas Tallinnast v. Riiast. Küll on Riias autoparkimine odavam. Näit öised lennud.Kui tallinnlased on varmad pakkuma reise Soomest, siis Läti, ka Leedu jääb tahaplaanile.Minule tuleb tunduvalt kallim lennata Tallinnast, veel kallim Soomest.Pealegi ei selgitanud küsija, kust reisi alustada soovib.Lisatud:Ka minu enamus, Pärnu tuttavaid lendavad aastaid Riiast. Kasutavad meelsasti Aerofloti teenuseid. Parkimine Riia lennujaamas 72eur kuu, valvega parkla, talveriided jätad autosse jne.

3
6

Loomulikult peaks olema arusaadav, et  enda kommentaariga lahkasin olukorda, kus reisija on tallinlane.Kui aga Lõuna-Eesti elanik, siis tõesti maakeeli sitt või moos kummast linnast reisi alustad, sõltuvalt muidugi paremast hinnapakkumisest.On ju küllalt olnud neid olukordigi, kus vahemaandumisega lend (Tallinn - Riia - X) on oluliselt odavam, kui otselend Riiast.

2
1

Elagu muusikud ja nende kõnepruuk.

1
2

Ei saa aru miinustamisest ja märkustest, päike12.Inimene sai oma vastused ja valib ise, kust tema jaoks on odavam/mugavam reisi alustada. Ta sai info, millised lennufirmad ja kust lendavad Sardiiniasse. Seda enam, et küsimuse püstituses ei olnud algpunkti määratud.

2
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased