Lendude soodukad, soodsad puhkusereisid

Tean, et siin silma peal hoides võib aeg-ajalt leida mõne soodsa lennupakkumise mõnda huvitavasse reisisihtpunkti. Huvitab aga kas on internetiavarustes ehk veel mõni lehekülg kus oleks hea soodsaid lennupakkumisi või ka reise leida? Mõtlen eelkõige just selliseid eksootilisemaid, soojemaid piirkondi. Kõik kohad kus tehakse neid viimase hetke soodsaid pakkumisi on oodatud, ükskõik kui pikalt selle pileti peab ära ostma. Tänud!

Üks Võrumaa kutt, nagu ta end ise nimetab, kirjutas sellest blogis: http://www.seikle.me/odavad-lennupiletid/

Isiklik lemmik sealt http://www.drungli.com/

Vastus on jah, neid lehti on piisavalt! Sõltub riigist, kust alustada. Saksamaa on hea, vaata näitkeks ltur.de, Poola on hea, Brüssel on hea, Amsterdam on hea, London on hea, Manchester on hea. Aga igal pool on oma nüansid, mida siia postitusse kohe üldse ei pane. Oled ikka valmis maksma 400 eurot Euroopasse 300-eurose soojamaareisi eest? Mis tavaliselt sisaldab ka minnes- või tulles majutust.

Eelnevale jutule vaatamata, saab soojale maale odavalt! Vaata Wizzairi lende Kiievist Dubaise näiteks! Vahest uskumatud hinnad,

Tänan Gristel! ;) Minu isiklik lemmik on www.holidaypirates.com

Holidaypirates kirjutab diilidest alles siis kui need juba läbi on.

Minu kogemustele tuginedes sinu väide ei pea paika. ;) Kuskohast siis veel värskemat infot saaks? =)

No ootame siis näiteks Holidaypiratsisse Lufthansa lende Varssavist New Yorki, Chicagosse, Delhisse. Hinnad 400 EUR ümber. Budapest - Dubai - Kathmandu 315 EUR

Samuti on seal palju viimase hetke Thomas Cooki, Thomsoni, Arke jms pakkumisi. Neid ei saa Eestist osta.

Ausalt ütlen siis ma ei ole kunagi üle 400 EUR maksnud lennupileti eest. Seda Aasiasse, Ameerika mandrile ega Aafrikasse. Austraaliasse lennates tuleb tõenäoliselt natuke rohkem maksta, kuid olen näinud ka sinna pisut üle 400 EUR lendusid. Kui on tahtmine reisida ja selle eest mitte palju maksta siis tuleb tuhnida googles, katsetada Matrixis ja lugeda ja lugeda.

Vaatan et Holidaypiratesis on need hirmodavad puhkusepaketid, aga need vist ainult inglastele või on eestlastel ka mingi valemiga võimalik neid saada? Izgero kergita vähe oma saladuseloori. Kust sa selle Kathmandu pakkumise nii odava leidsid ja mis ajal, ise leidsin Matrixiga ainult alates 800 eurost. Mismõttes ei saa Thomas Cooki, Thomsoni, Arke jms pakkumisi Eestist osta? Tänapäeval kus internet ja krediitkaardivõimalused olemas, miks ei saa, peab Inglismaale selleks lendama, et broneerida? See reisiteema on üsna uus minu jaoks, seepärast ka vbl mõne jaoks üsna lihtsad küsimused.

HP paketid on üldjuhul jah kas Arke, TC või Thomsoni pakkumised. Need on mõeldud UK residentidele. Arke samamoodi Hollandi, Saksa ja Belgia elanikele. (Unfortunately Thomas Cook UK is unable to accept bookings from customers based outside of the United Kingdom or in the Republic Of Ireland as we are not licensed to sell travel services in other countries) Saab aga kasutada ainult lendusid (FlyThomasCook, Thomson Airlines, ArkeFly jne)

Kathmandu ots on kallimaks läinud nüüd pisut, aga märgusõnad Wizzair ja Jet Airways (India)

Ok nii et ThomasCooki ja Thompsoniga lende näiteks Kariibi piirkonda, Cancuni, Goasse jne on ikka võimalik teha nagu aru saan. Ennast huvitavad eriti just soojamaa soodukad sügis/talv ja talv/kevad perioodidel, siis kui Eestis mitte just kõige paremad ilmad. Euroopast on huvi kõikide Vahemere saarte (Malta, Sardiinia, Kreeta jne), Aasias on palju huvitavaid kohti (see Kathmandu äratas huvi) ja muidugi Kariibi mere saared. Kindlasti on mingi seaduspärasus, mis ajal kuhu neid soodsaid lende pakutakse. Teadjamad oskavad ehk kaasa rääkida. Siit lehelt lugesin, et Maltal sai keegi käidud alla 100 euroga, selliseid pakkumisi oleks tore leida. Ja ei kõhkle ka pikalt ette ostma, kui pakkumine tulnud. On siin lehel ka mingi selline rubriik, mis Euroopa puhkepiirkondade soodukatel silma peal hoiab?

võid vaataka ka nende saksakeelset sõsarlehte http://www.urlaubspiraten.de/ Ma ei tea kuidas hetkel on, aga ise olen küll paketireise ostnud nii Ltur ilt Saksamaal kui TUI gruppi kuuluvast www.Kras.nl Hollandist.

Olen ise kasutanud Arket pakkettreisiks Kuubasse,Thomsoni ja First Choice (partnerid) teenuseid jne.Kui otse netis ei saa maksta,siis tuleb neile helistada ja küsida,kuidas toimida.Arke näiteks tegi arve ja sain ikkagi maksta ise,hiljem e-piletid jne.,kõik toimis.Thomas Cook on ainuke,kes ei tunnista väljaspool UK kaartiga maksmist minu andmetel.

Sai ka kunagi uuritud neid Briti reisibüroosid (peamiselt ThomasCook-i) ja probleem seisnes väidetavalt pigem selles, et Briti tarbijakaitsel on paketireiside jaoks teatud nõuded ning sealne tarbijakaitse ei saa kaitsta non-UK residente, mistõttu paketireise non-UK residentidele ei müüda. Iseenesest tundub loogiline põhjendus, aga kas ka 100% tõele vastab, ei oska öelda. Selle info leidsin ühest Iiri reisifoorumist, kus sama probleemi üle kurdeti.

iqzero, mis aasia lende saab 400-euriga? Ja kus on alguspunkt?

Kuna elan Eestis siis alustan reisi siit või Riiast. Eeldab kindlasti ettesõitu Ryaniga või laevaga Stockholmi. See ei ole nüüd nii päris et ma igaks kuupäevaks ja iga ilmaga suudan 400ga sõita. Eeldab minupuhul planeerimist ja otsimist aga Eestist on täiesti võimalik saada. Võta näiteks kasvõi viimane Saudi Airlinesi pakkumine Filipiinidele Milanost ja Roomast (300 midagi EUR).Selle jätsin lendamata kuna tuli Turkishi pakkumine, pealegi lennufirma ei ahvatle. Viimane reis oli Turkishiga Stockholm - Kuala Lumpur 336 EUR, lisasin Stockholmi otsa ja sain alla 400 kätte. Aasia siselennud Malindo Air, 8 EUR piletid. Lisaks veel tasuta Istanbuli tuur. Madriid - Costa Rica 180 EUR (Ryan juurde ja 300 EUR) Gothenburg - Copenhagen - Bangkok - CPH Egyptairiga sain 340 EUR kuna GOT-CPH eemaldas MS`i kütuselisa 240 EUR. Euroopas liigun Ryani või Wizziga ja planeerin umbes 100 EUR lendude peale algusega Tallinnast või Riiast (Pärnus elades pole vahet kust alustada) Matrix on võimas otsingutööriist, väga hea on otsida OpenJaw lendusid. Kui on kindel tahtmine minna siis päevas mitu korda vaadata. Kui on aega ja tahtmist saab Wizzairiga kombineerida läbi Dubai ja sealt edasi.

Eelnev jutt tähendab kombineerimist. Alati võib lennata ka Finnairiga poole kallimalt ja olla kiirelt kohal. Võibolla mõnele maksab aeg ja mugavus rohkem. Ise liigun hea meelega ringi ja üldjuhul pole ooteajad väga pikaks läinud.

Mul on selline tunne et Matrix ei skaneeri ise lennufirmade pileteid vaid võtab tulemused teiste otsingumootorite näiteks Kayak käest. Kui Kayakis on viga siis Matrixis on kah.

JAL+Qatar Londonist Okinawasse või Fukuokasse (FUK) 396 EUR

Jaanuaris mitmeid pakkumisi. Otsing näiteks 21.01 - 04.02 Bookida saab Tripsta.de lehel. Ise suutsin trikiga ka 332 EUR peale saada hinna. Seega natuke uurides saab Eestist-Lätist Aasiasse 400 EUR-ga.

No Jaapan on suht odav koguaeg olnud. Aga jah, need odavad lennud on suht ajakulu ja eeldab ka paindlikke võimalusi, need kes midagi X ajaks planeerima peavad, ei pruugi alati sellele odavale asjale pihta saada. Ja bussiga riiga või laevaga stokki pole ka päris see. Aga tänud jagamast.

Nagu ma ütlesin, alati võib Finnairiga sõita.

iqzero, olen nii KLMi, kui ka Lufthansaga odavamalt lennanud, kui Finnairiga ja seda Tallinnast sihtkohta. Paar sada eurot on suht mõtlemise koht, kas on viitsimist (loe ka võimalust) oma reisi mingikt triangliks keerata. Pigem hoiad seda kuskil mujal kokku.

Vt mu eelmist posti :) Aga siin tulebki sinu ja minu vahe: mina hoiaks paarsada eurot kokku lennupiletite pealt ja kulutaks selle hoopis reisil olles. Miks ma peaks transpordikulude peale liialt raiskama?