Lennupiletid Balile?

On plaanis minna oktoobri lõpus Bali saarele kindlatel kuupäevadel (21 oktoober kuni 3 november) ja magasime maha soodsad KLM piletid, kui need olid 450€. Nüüd on hind juba soolane - 650€.

Kas kellelgil on kogemust piletitega? Kas on lootust oodata soodukaid või peab need kirve hinnaga ostma? Momondo väidab, et soodsaim on 4 ja 2 kuud ette.

Vaatasin nii Riiast, kui Helsingist kui ka Stockholmist.. Olen otsinud ka kahe eraldi broneeringuga - ning seni pole õnnestunud leida midagi.

Tänud ette,

minek on koolivaheajal, eks see määrab ära, et enam odavalt miskit tulemas ei ole, st piiri seab see, et Eestist välja on kallis saada. Võid vaadata algusega Helsingist näiteks ja tagasi Tallinna.

Kasutan seda teemat ära enda küsimuse küsimuseks Bali kohta. :)
Nimelt, kas keegi sai reaalselt kasutada eilset tripi pakkumist ja osta läbi tickets.ee pileteid Balile? https://trip.ee/odavad-lennupiletid/qatar-airwaysi-lennupiletid-talvel-tallinnast-bali-saarele-441
Üritasin mingi 3h kuid tulemuseks ümmargune null või pigem broneeritud -1€. Imestuseks endalegi oli broneeringu teinud just nimelt tickets.ru sankt-peterbru…
Oskab keegi kommenteerida/kogemusi jagada?

Võid vaadata ka pakkumisi Bangkoki, Kuala Lumpur või Singapuri ja seal edasi Air Asiaga Balile.

Estravel pakub QA algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis pisut üle 500.

Täna piletid võetud tickets .ee kaudu Tallinnast Balile 551.-/tk

Otsin piletit Denpasarist Singapuri 2018 märtsi lõpus. Otselennud AirAsiaga on päris kallid. JetStar hinnad on soodsamad. Kas keegi oskab selle lennufirma kohta midagi öelda.

Tüüpiline Aasia odavlennufirma. Juhtumisi Austraalia Qantase tütar, aga see ei puutu eriti asjasse. Iga asi maksab, aga kohale viib nagu AirAsia või iga teine.
Soovitan guugeldada konkreetseid lende FlightAware lehel (nii AirAsia kui Jetstar) ja vaadata, kumb rohkem hilineb ja kui palju.
AirAsia puhul võid otsida ka hindu järgmine nädal, kuu aja pärast, ja vaadata, kas on ikka kallid. Hooajad on küll erinevad, aga AirAsia üldiselt ei hiilga sellega, et pool aastat ette odavalt müüa (välja arvatud oma Big Sale'ide ajal).
Nendel liinidel, kus vabu kohti jätkub, on AirAsial tihtilugu mõni nädal või kuu varem paremad hinnad kui 6 kuud ette ostes.

Jetstari puhul seda pole väga täheldanud, aga ka neil on kindlasti märtsi lendudele veel ohtralt sale-kampaaniaid tulemas. Pane aga Facebookis sõbraks ja küll nad hoiatavad kampaaniatest.

Aitähh info eest! Air Asiat olen ma enne kasutanud ja seda ma tean. Panin end JetStar kodulehel "Hinna" vaatlejaks. Minul on see probleem, et mul on kindel tagasisõidu kuupäev ja see on reede 30.03. Päev varem on hinnad soodsamad küll aga ei raatsi varem tulla ja Singapuri pikemaks jääda. Singapurist tagasilend on laupäeva hilisõhtul.

Trüki ka soovitud kuup. skyscannerisse. Tihti, kui ühelt lehelt uuendadad, upitab hinda!

Tänud Kroks! Kui ka on hilinemisi., pole hullu. Jääme üheks ööks Singapuri ja alles järgmisel õhtul on koju lend. Kas keegi oskab ka Indoneesia siselendude kohta midagi öelda. Vaatasin nusatrip.comi leheküljelt. Mul on vaja lennata Sumatralt Sulawesile. (Padang-Makassar) ja sealt edasi Balile (Makassar-Denpasar). Garuda on suhteliselt kallis. Batyk Air tundus natuke parema hinnaga. Veel on seal Citylink ja Lion Air???

Olen nende kõigiga lennanud. Kuna lennud on üsna lühikesed (paar tundi max) ning kui sa luksust ei otsi, siis pole väga vahet mis lennufirma valid. Olen lennanud nende kõigiga. Garuda on kõige esinduslikum (ja ka kallim) aga nendel on kuskil iga 2 kuu tagant müügid. Ise sain kevadel Lombok-Tanjung Pandan (läbi Jakarta) kätte mingi 70€ eest. Batik on samuti full service lennufirma, seega saab kerge nasi gorengi ka pardal olles. Citylink on Garuda odavlennufirma ning Lion Air on odavlennufirma kelle full service firma on siis Batik. Samas peaks kõikide lennufirmade puhul (Citylingis pole kindel) olema pileti hinna sees ka äraantav pagas. Nusatrip on hea leht, aga sealt on olnud probleeme ostmisega. Proovi ka tiket.com.

Aitähh! Ostsin nusatrip. comist Makassar- Denpasar 40 euro eest. Kõik toimis. Teised lennud on üle 100 euro. Ilmselt peab passima veel. Padang- Makassar on kõik lennud üle Jakarta, aga Batykul on kõige lühem ühendus.

Kas keegi oskab öelda midagi sellise lennufirma kohta nagu SCOOT. Avastasin skyscanneri pakkumistes sellise lennu Denpasar -Singapur.
Scoot väljub Denpasarist 10.50 ja on Singapuris 13.25. Väga hea lennuaeg ja hind natuke üle 70 euro. Aga ei leia kuskilt täiendavat infot. Vaatasin ka nende kodulehte. Imelik oli see, et nad ei paku web check ini?

Scoot on Singapore Airlinesi odavlennufirma. Ehk siis arvestama peaks, et selliste mugavuste nagu pagas ja toitlustamine pardal tuleb ekstra juurde maksta.
Veigo kirjutas kunagi sellest firmast ka uudise - https://trip.ee/uudised/singapuri-odavlennufirma-scoot-alustab-lende-euroopasse

Aitähh! Leidsin Flyscoot.com lehelt infot. Praegu oli pilet 58 eurot +pagas 15 eurot. Kas tasuks oodata mingeid soodustusi või on hind päris hea?

Kust te piletid ostsite? Vaatasin järgnevaid lehekülgi: Flyscoot. com, nusatrip.com ja tiket.com.. Tundub, et Scooti enda leheküljelt on kõige soodsam osta. Kui tihti nad sooduspakkumisi teevad? Meie läheme Indoneesiasse alles märtsis. Nii, et tasub passida.