lennupiletid Balile (Denpasar)

Soovitage palun kust kohast ja kellega saaks kõige soodsamad lennupiletid Denpasari Euroopast või siis näiteks Jakartast

lenda Lufthansaga või Finnairiga Singapuri või Jakartasse ja sealt AirAsiaga edasi Balile www.airasia.com

Bangkokist, Kuala Lumpurist või Jakartast Air Asiaga soodsaim. Kuala Lumpurist lendab Air Asia ka Sulawesile Makassari ja Makassarist Manadosse, kust mõlemast saab VOA. Balile Amsterdamist ja mujaltki KLM, Malaysian Airlines ...

Malaisian Airlinesega Londonist Heathrow to Denpasar Balile 600£

Emiratel on praegu imeodavad hinnad Stockholmist Jakartasse , Dubais küll pikk ooteaeg aga alla 4000 seki T/R

Aasia pealinnadest tasuks vaadata peale Airasia ka kindlasti Jetstari ning Tiger Airwaysi poole. Bongkok, Singapur, Kuala Lumpur on kõik kindlasti sellised kohad kust saab odavalt edasi Balile lennata. Jakartasse tasub just nüüd neid pileteid algusega Stocholmist osta. Jalartast Balile saab vahest täitsa Tallinn-Tartu bussipileti raha eest. Sealt lendavad Lion Air, Seiwijaya Air, Merpati, Citilink ja Batik Air. Need vaid mõned odavaimatest võimalikest variantidest. Kellegil neist on alati mingi kampaania ja koos Stocholmist Jalartasse piletiga kombineeritult konkurentsitult odavaim viis Balile jõudmiseks. Jala ja ujudes tuleks ka kallim :)

Turkish Airlines lendab ka alla 4000 SEKI Stockholmist Kuala Lumpuri, piletid saadaval kuni selle aasta löpuni.

skyscanner.com. Sisesta lennu alguspunkt ja sihtkoht jäta tühjaks, kalendrist vali kuu, millal soovid lennata, aga vali whole month. Ainult nii leiad soodsamad pakkumised. Nüüd jääb üle vaid kõik võimalikud marsuudid läbi kammida. Edu!

olen lennanud ja päris rahul hinna ja kvaliteedi suhtega KLM-iga Helsingist Amsterdami ja sealt Balile

Mul on natuke rumal küsimus, aga kui nii ise võtta eraldi lennupiletid, kas siis peab ise peale igat lendu pagasi võtma ja uuesti check in´i minema ja see uuele lennule saata. Või saab kuidagi nii ka, et see otse järgmisele lennule läheks?

Kui ei ole jätkulend, siis tuleb ikka välja võtta. Check-in´i tehes küsi kuhuni pagas saadetakse.