trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennust maha jäädes

Kui mul on otselennud ostetud Milano Bergamo-Tenerife-Milano Bergamo ja ei jõua esimesele lennule, kas see tühistab mu võimaluse kasutada tagasilendu automaatselt?

 EU lennulehelt leidsin sellise info. Selle põhjal, ei tohiks justkui tagasilennuga olla probleemi (Väljalendu ja tagasilendu loetakse alati kaheks eraldi lennuks, isegi kui need osteti koos ühe broneeringu raames)

Ryanairi puhul pole vahet, kõik lennud on eraldi üksused ja saad neid kasutada olenemata sellest, kas mingi neist vahele jätad.

See sõltub lennufirmast. 

Kui on Ryanair lend, siis neil on suva, nad müüvad üksikpileteid. 

Aga kõigiga ei ole nii, kui sul ei ole Ryanair, uuri oma lennufirmast see üle. See tavaliselt nende kodulehtwdel kirjas, see on FAQ rubriigis enamasti, kui mujalt ei leia.

Mul jah on Ryanair piletid, ostetud mineku ja tuleku lend ühe ostuga (ei ole eraldi numbrit ostule). Nüüd on mure, ei jõua esimesele lennule, et tagasi lend jääks ikka alles ja ei peaks ostma uusi edasi/tagasi pileteid.  Kas lisaks saaksin seda kuskilt ka nende kodulehelt leida infot?

Kaks sekundit guugeldamist ja tulemus:  You don't need to notify us if you are unable to travel and if you can’t use your outbound flight, you can still use your return flight.

Võimalik, et teemast mööda kuid kui odavalt Te neid lende siis saate? Eraldi check inn teha, võimalikud lendude hilinemised jne. Mis siis see Tln-tenerife-tln lõpuks maksab?

Oluliselt alla täisteenindus lennufirmade, kus teenus kohati kehvem, kui odavlennul.

Liis, mul olid valikus nt 140 vs 450, kui Sind päriselt huvitab. Lufthansa ja SAS kampaania 240 olid valedel aegadel.

Minu piletid kokku (algus ja lõpp  Tallinnas) on vahemikus 166-210, oleneb siis kas pean ostma veel varuks ühe pileti igaksjuhuks. Ümberistumisega erinevates kohtades ja nt Ryanairi kombineerides võib saada väga häid hindu. Pagasi hulk on minimaalne kaasas. Teenindusega olen seni väga rahule jäänud, sööki-jooki pardal oluliseks osta või tasuta saada ei pea lennureisidel Euroopas. 

Suur tänu Veigo, ma isegi sellel lehel lugemas käisin eelnevalt, aga lasin silmadega kuidagi diagonaalis üle ja seda lauset tõesti ei märganud.