Lõuna-Aafrika 2018 PILDID

Veebruaris kahenädalasel pakettreisil sai külastatud bussi-lennu-reisil Lõuna Aafrika Vabariiki ja Svaasimaad. Mingit infot leiab ka piltide alt, aga vastan meeleldi küsimustele.https://www.flickr.com/photos/ruudi/albums/72157688938495000

Väga head pildid!!! Tõsine Aafrika igatsus tuli peale.Kas Kruger veebruaris liiga kuum (otseses mõttes) ettevõtmine pole? Või oli normaalne ja tasub ka sealse kevade/suve peale see planeerida.

1
0

Kruger pole veebruaris liiga kuum. LAvis on vahemereline kliima, mis on täiesti ok.

1
0

Väga kenad pildid, mitmed tuttavad kohad tulid ette. Küsiks, kuidas turvalisusega praegu - valged põlu all või raha maksev turist on alati teretulnud?  Nad võiks oma viisasüsteemi lihtsamaks teha, läheks kohe tagasi.

1
0

Super pildireportaaž! Kui keeruliseks osutus LAV viisa tegemine-saamine? Kas pisikese lapsega (alla 2a) on kohapeal ringi seiklemine pigem ebamugav või ebaturvaline? :) 

1
0

kuningas, tänan! See oli kolmas kord Aafrikas ja ikka kisub tagasi. Krügeris liiga palav ei olnud, eriti veel kui pääsed meie kliimast paariks nädalaks sooja. Hommikul varavalges läksid lahtises safariautos loosi ka istmete all olnud tekid. berlinger, täpselt nii.Teadja, tänan! Ühel korral soovitas Durbanis üks kohalik perega jalutav valge mees mul kaamera ära peita. Ise ma eriti mingit ebamugavust ei tajunud. Esitatavate dokumentide pakk oli tõesti hämmeldust tekitav.isadora, tänan! Kuna olime pakettreisil, siis reisi korraldamisega ise ei tegelenud ja selle detaile ei tea. Reisikorraldaja andis juhiseid, kuhu ei tasu ronida ja arvan, et ise minnes ei oleks ka selle info hankimine liiast.

0
0

Ega see viisa tegemine keeruline, ei ole, küll viimase aasta tingimustega kursis ei ole, aga 1,5a tagasi tehti veits lihtsamaks asja.Olles ise 3 korda selle kadalipu läbi teinud, siis ütleks, et see midagi keerulist ei ole, pane pakk kokku vii saatkonda ja oota vastust.

1
0

Väga ilusad pildid! Mis firma pakettreisi kasutasite?

1
0

Eve, tänan!Germalo Reisid, kellel kõik toimis "õlitatult". Giid Raivo stiil sobis mulle hästi - infot parasjagu ja mõnusas "kastmes".

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased