Lõuna-Tenerife puhkusereis märts 2019

Tere. Plaan on märtsis ette võtta puhkusereis Lõuna-Tenerifesse. Huvitab piirkond Playa de las Américas, mis tundub olevat vähe selline peolembelisem paik. Nimelt sooviks nõuandeid kas mõtekam oleks otsida reisibüroodest  mõni hotellipakett. Sel juhul tahaks soovitusi kelle poole turismifirmadest võiksin pöörduda. Teisel juhul äkki tasub osta lennupiletid ning võtta majutus iseseisvalt. Lennupiletide hankimise mõtte juures tahaks soovitusi kuidas tasuks lennata sinna.  Äkki keegi mõni kogenum jagab nõuandeid. Suure seltskonnaga pole plaanis minna,et samuti kui keegi võtab märtsis mingi aeg tripi ette, võite märku anda kuidas plaanite minna. 

1
2

Reisikorraldajatest teevad meilt sinna reise Aurinko, Novatours ja Teztour. Kui reis plaanis umbes nädalaks on mõistlik piiluda nende firmade viimase hetke pakkumisi, sest nii lühikeseks ajaks ise orgunnides erilist võitu ei saa Aga kui plaanis 2 nädalat, siis kindlasti võiks ise üritada. Lendude otsinguks võiks kasutada momondo.com ja kui sealtkaudu sobiv variant leitud soovitan osta piletid lennufirmade kodukalt. Saab sinna näiteks Rayanairiga läbi Weeze. Paraku tähendaks see öö veetmist lennujaamas. Samas hinna võib saada ülihea. Hea on kasutada Norwegianit otse Tallinnast läbi Oslo. Või Norwegian Helsingist. Mina ise võtaks edasi-tagasi pileti Norwegianiga Helsingist. Majutust vaata booking.com, on ka kohapeal eesti firma tenerifesiesta.com. Viimatimainitu on täiesti usaldusväärne- nende kaudu saab ka auto rentida.

2
0

Nojah, et esmalt ikka lend ja siis majutus, muidu võib jama olla.

0
0

Novatours müüb oma kodulehel Smartlynxi otselendude pileteid. Muidugi piletid suhteliselt kallid, kuid mõned kuupäevad ka soodsamad. 

1
1

Näiteks tänased hinnad siin

0
0

Liigu edasi märtsi peale

0
0

Oleme käinud Tenerifel nii pakettreisiga kui ka ilma.  Kuna lennujaam on kuurordile lähedal, siis pole probleem taksoga lennujaamast hotelli juurde saada. Kui saad odava lennu, on mõttekas omal käel minna. Kui lennupilet peaks olema umbes 400-500 eur või üle selle, siis tasub mõelda pakettreisile. Märtsis on ookean nii ja naa. Meie ujusime märtsis pigem hotelli soojendusega basseinis. Apartmentide juures on reeglina soojenduseta basseinid, mis võivad märtsis ujumiseks külmaks jääda. Päikest saab märtsis küll, kuid kui oled ujumishuviline, kuid mitte väga karastunud, tasub hotell võtta, kus soojendusega bassein.

0
0

Nojah, lisaks veel igaks-juhuks, et lennupiletid võta ikka lõuna lennujaama. Mis veetemperatuuri puutub siis see on märtsis umbes 19-20. No üsna täpselt selline. Ja ettevaatust päikesega, see sealmaal märtsis juba väga kuri! See ka veel, et ookeanis on hommikuse mõõna ajal vesi ikka päris karge, aga keskpäevaks kui veetase jälle tõusnud uuesti soe. Vist sellest, et mõõnaga pääseb sugavusest külmem vesi randa. Küllap see ongi üks põhjus, miks arvatakse , et ookeanis jube külm vesi, tegelikult see ainult mõõna ajal karge.

0
0

Tenerife TFS lennujaam on lõunapoolne lennujaam. Põhjapoolsesse lennujaama on tihti piletid odavamad. Sel juhul peab sealt lõunapoole kuidagi saama (kui viitsid rendiauto võtta, täitsa Ok).  Vahemaad pole tegelikult pikad. Põhja-Tenerifes puhata pole väga mõtet, ilm sageli külmem, kui lõuna pool.

1
0

Mina lendan Easyjetiga Tallinn-Milano, Ryanairiga Milano Tenerife South ja tagasi Easyjetiga Tenerife South-Berlin, öö lennujaama hotellis ja siis Belriin-Tallinn. Piletid tulid nii 140 €.

0
0

Minuke, ja palju maksis öö hotellis, see tuleb ju ka pileti hinnale otsa.

0
0

Tenerifele on selline padukonkurents reisifirmadel, et odavaid lennukipileteid saab sinna iga kell. Kindla peale minek on Norwegiani otselennud, wifi pardal, tasuta kohv, 8 kg käsipagasit+väike kott jms. Ümberistumistega lennul läheb osa puhkusest justkui kaduma, mina võtaks kindla peale otselennu.  Aga see on mu isiklik arvamus. Mina võtaksin kahtlemata Tenerifel rendiauto, eriti, kui seltskonnaga ollakse. Ise kasutasin PlusCari´i teenuseid. Nädal aega linnadžiipi maksis 130 eurot, igal juhul väga odav. PlusCar´i juures meeldis mulle nende muretu suhtumine - viisin auto tagasi, keegi seda ei kontrollinud, kütusenäidikut ei vaadatud. Maanteed on Tenerifel üliheas korras ja kütus odav. Autoga jõuad igale poole ja igal ajal. Kasvõi näiteks, kui öösel on vaja apteeki sõita (suuremates linnades on ööapteegid olemas). Kindlasti reisikindlustus teha, ise kasutasin seda ühe korra silmatraumaga, sai käidud spetsiaalses "välismaalaste" haiglas. Ainuüksi visiiditasu oli 185 eurot. Erahaiglad on seal väga kallid, aga teenuse kvaliteet selle eest kõrge. Kui tervisekindlustus on olemas, siis soovitaks alati Tenerifel erahaiglat/kliinikut.Kuna mulle meeldib kõik ise organiseerida, siis majutused valisin ise. Ei tea kas tuleb odavam või mitte, aga ma ei kannata ühes hotellis üle paari päeva elada. Ei tasu peljata ka hosteleid, need on seal päris ägedad ja hinnad on naeruväärselt odavad. Tasub ka AirBnB lehelt vaadata.Lisan Tenerife blogi, kuigi see on rohkem minu hobist lähtuvalt kirjutatud:https://happylotti.wordpress.com/2018/04/30/mina-ja-tenerife/

1
0

VäikeLotti, ma ei leia Tallinnast Norvegiani otselendusid Lõuna-Tenerifele, pakub ümberistumisega Oslos või Stokholmis, lennud lähevad üle 15 tunni, hinnad juhuslikult proovitud päevadel 300 euro ringis. Võib-olla see ongi hea hind Tenerifele, ma ei ole enne käinud?

2
0

Norwegianiga saab Tallinnast läbi Oslo või Stocki ainult sinna, tagsi peab muudmoodi proovima. Ja Maree, vaata ikka tervet hinnatabelit, igasuguseid hindu on. Ma eile panin lingi üles, kasuta seda.

0
0

Helsingist Norwegiani  otselend alates  170.- raha.

1
0

Minu jaoks oli üllatus, et Tallinnast Tenerifele üldse otselennud lähevad:) Kui pilet 200€ ringis maksab või seltskond suur, tasu ise kabetada, üle selle või nt kahekesi minnes tasub otse võtta.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased