Märtsi koolivaheaeg perega kuhugi sooja

Kuhu sooja kohta soovitate minna perega 14-22märts (lapsed 12,8,1)Ómal käel lennureisiga. Kanaaridel ja Horvaatias, Tais oleme käinud, egiptus eriti ei tõmba. Kanaarid meeldisid kliima poolest kõige enam.

Egiptuses on soe meri ja päike. Kui vaesus ei meeldi, siis ikka Kanaaridele või Taisse. Mujal pole veel nii soe. Omal käel võib ka Marokosse või Hispaaniasse minna, aga ka pole veel nii soe.

Egiptuse hea hotell ei näita mingit vaesust, ning lastega reisi puhul on seal kõik olemas. Päikese garantii 100%, soe ja ilus meri, snorgeldamine ja merereis on minu arust puhkuse parim osa.

Kas on kedagi, kes omab värsket infot, kummas kohas on hetkel vesi ja ka õhk soojem, kas Gran Canaria või Tenerife lõunarannikul. Plaanis lastega lähinädalatel üks last minute tripp teha, aga kui vesi alla 21 kraadi, siis vist ei tasu ära. Päikest kõigile.

Andeks, aga kas sul lapsed suvel Eestis meres ei suplegi, et peab tingimata 21 vesi olema.
See aeg kui tahad Kanaaridele reisida on seal aasta kõige külmem vesi, ega eriti üle 19 ei ole. Oleneb ka muidugi rannasopist, võib ka 20 olla. Vahet ei ole, kas Tenerife või GC, võrdsed kohad.Tenerifel muidugi Siam Park- super koht lastele, ka suurtele! Ilma piilu otse kaamerast: www.skylinewebcams.com

Oli selline talve lühendamise plaan ja lapsed hetkel ninad veidi veidi vesised. Eestis ikka saab suvel ujutud kui 20 kraadi ligi hakkab vesi saama ja päikest ka veidi näha. Tavaliselt käisime talviti paar nädalat Egiptuses, enam koos lastega sinna eriti ei tõmba . Kui veel koolis ei käinud, siis tegime Horvaatias Makarskas suve pikemaks isegi oktoobri lõpuni. Nüüd peab koolivaheaegadega opereerima + näpistab mõned lisapäeva. Kanaaridel on seni käimata.

Probleem ongi selles et pole märtsis kuskil soojas käinud,ikka talvekuudel. On olnud mõttes ka Israel?!
Kanaarid on väga ühtlase kliimaga aastaringi. Me tegime põhjaliku eeltöö ja oli väga hea koht. Meelega saigi valitud tuulevaiksem ja inimestest vaiksem koht.
Et ikkagi head soovitused sooja koos ujumisega märtsis on teretulnud.

no koolivaheajal on hinnad ilmselt suht laes, ka siit Euroopasse lennupiletid.
Aga, märtsis on täitsa normaalne kliima Kariibidel, USA Florida vöi Läänerannik, Dubai, Maroko jne

Märtsis on suht kogu Euroopas soe. Jäta tita koju ja vii 8 & 12 kuhugi, kus on huvitav... Meil näiteks Pariisi piletid seks ajaks :) AirBalticu piletid vist, otse Tallinnast, üsna odavad olid.

Mere äärde ja ujuma on meil üks tingimus.

Tenerifel mulle isiklikult meeldis. Veepark, loomapark ja puerto de la cruz-is oli isegi tivoli olemas. Pealinnas oli jahedam, aga playa de las americas oli hoopis teine kliima.

Meie sõidame juba teist aastat järjest märtsis Dubaisse ( koolivaheajal). Eelmisel aastal vedas ilmadega 100% ja väga rahule jäime reisiga :)

No Dubai puhul märtsis risk mittevedamise koha pealt on praktiliselt null ka.