Mali Viisa?

Kas keegi oskab soovitada, kuidas Mali viisat vormistada, palju maksab ja kaua aega võtab? Ette tänud!

Võta lahti Google'i raamatuotsing ja sisesta otsingureale mali visa border. Esimeseks otsingutulemuseks on Mali: The Bradt Travel Guide. Ja seal leheküljel 54 ülevaade olemas. Ülejäänud netiallikad suures osas kinnitavad kirjapandut.

0
0

Eee. Mina astusin lihtsalt lennukilt maha ja sain oma viisa k2tte. Ca 2 n2dalat tagasi. Maksis 15000 CFA (20+ EUR?) ja pidavat olema okei kolmekymneks p2evaks. Ei viitsinud hakata igasugu Vene v6i Berliini saatkondadega m2ssama. Piiril nad vist isegi ei uurinud, kas vaktsiin tehtud.

Pole m6tet yle m6elda :P . . . !

0
0

soft poole pealt vaadatuna lihtsaim võimalus on piirilt ,keerulisemana Berliini saatkonna kaudu , mis aga töötab ilma probleemideta , ainult aega läeb pisut rohkem , selle eest puudub aga piiril erutav adrenaliin.Seal võib õhustik vahest sõltuda tundmatudest teguritest ja tuulte roosist. Meie yks inglasest kaaslane sai alles ärasõidu eelõhtul Malist legaalseks, ehk viisa . Spontaansel minekul piirilt , muidu soovitan Berlini saatkonda.

0
0

Mali saatkond Mauritaanias on väga asjalik, viisa kätte tööpäeval poole päevaga (hommikul annad ja pärastlõunal saad kätte). Lisaks selle oskavad nad soovitada suurepäraseid söögikohti lähiümbruses.

0
0

Marokos, Mali Saatkonnas Rabatis sai viisa vormistatud 20 minutiga. Sooviti 2 fotot ja 2 passi koopiat. Saatkonna koordinaadid N33.58.744' W6.50.015'

0
0

Vastavalt Välisministeeriumi infole saab viisa teha Moskvas. http://www.vm.ee/?… Kahjuks ei toimi see tel numbrer, mis on ametlikul leheküljel. Toimib mailiaadress.Lõpuks mulle helistati Mali saatkonnast Moskvast ja edastati selline info. Viisainfot saab hoopis numbril +7 495 951 6349.Konsul ei saanud üldse aru,et kust tuleb info,et Moskva Mali saatkond on kohustatud teenindama EV kodanikke. Otsige mõni muu lähemal asuv saatkond…Kuid meie Välisministeeriumi lehel oli ju selline AMETLIK info. Piinlik!!! No , rääkisime ära. Tingimused siis sellised: keegi (kas ise, sõber, reisbüroo) peab minema füüsiliselt kohale,et täita viisa taotlus,kas inglise või prantsuse keeles.Miks nad ei saa saata taotluse blanketti faxi, maili teel jäi arusaamatuks. Kiirviisa puhul läheb aega 3 päeva , tavaviisa puhul 5 päeva. Jõudu asjaajamisel!

0
0

Meil info , et nendes maades kus puudub saatkond, on võimalik saada viisa ka lennujaamast Bamakos. Saime meid vastuvõtvalt reisibüroolt Mali turismiameti juhi poolt allkirjastatud paberi. Selle meie kirja alusel on ka info Välisministeeriumi kodulehele pandud. Must manner on must manner - igaks juhtumiks küsisime saatkonnast järgi. Kuna inglise keele oskus oli neil kehva , siis sain ikka nii palju aru, et soovitatakse eelnevalt viisa ära tehac Uurisime Air Franse esindusest järgi - et ei tekiks probleeme lennukisse pääsemisega. Nemad vastasid, et pole probleeme, aga palusid igaks juhtumiks saatkonnast küsida. Saatkond jälle suunas lennukompaniisse. Nokk lahti, saba kinni seega 2 võimalust :

  1. viisa eelnevalt ära vormistada
  2. minna riskile et piirilt see saada
0
0

Ennem selle aastast reisi Malisse uurisin ka viisa asja ja teiste reisijate kogemusele toetudes on suhteliselt kindel, et Air France ja Royal Air Moroc ei lase viisa puudumisel Euroopast pardale.

Mali viisa tee ära Saksamaal asuvas saatkonnas. Siiamaani minu aafrika reisidest üks lihtsamaid protseduure viisadega jamamisel.

0
0

IATA süsteemis on selline info -

Visa Issuance:

  • On arrival: if required, a visa can be obtained by contacting Le Directeur des Services de Scurit ("Director of Security") at Bamako, Mali, for those residing in a country without representation of Mali (approval to be obtained in advance). There is a special form which must be filled in and sent together with 3 passport photos and the appropriate amount of money to the Immigration Dept., either directly, through a sponsor or via the carrier.

Lennujaamast viisa saamiseks peab siis näiteks kohalik turismifirma enne paberid korda ajama ja selle kohta kinnituse saatma, et Le Directeur des Services de Scurit on viisa andmisega nõus.

Samas võite selle turismiameti juhi paberiga ka ilusti lennukile pääseda, kui seal ikka teie nimed ka kirjas. Kui kirjas pole, siis võite lasta kohalikul firmal veel ühe ilusa templitega paberi teha, kus kirjas, et olete osa nende grupist jne ja võtate need mõlemad lennujaama kaasa. Probleem võibki teil tekkida just lennukile saamisega.

0
0
0
0

Vastus Berliinist Mali saatkonnast. Selle maili abil loodan ma viisa saada maismaa piirilt.Prantsuskeel peaks olema suureks boonuseks.

Bonjour M Kuelliki, nous accusons reception de votre E-mail du 06.12.10 et pouvons vous repondre ainsi: Nous savons que à l'aeroport de Bamako vous pouvez obtenir un visa d'entré pour le Mali. Nous ne connaissons pas ni cout ni validité de ces visa.

cordialement p/o la section de visa

Ambassade de la République fédérale d'Allemagne B.P. 100 Bamako Mali Tél.: (+223) 20 70 07 70 Fax: (+223) 20 22 96 50 Email: [email protected] Internet: www.bamako.diplo.de

0
0

Malis käidud, viisa tegime Bamakos.Läksime maad mööda Dakar-Bamako bussiga. Sõiduaeg 40 tundi!!! Maksis ametlikult 15 000 CFA+altkäe maks kiiruse eest 15 000 CFA. Ametlikult kulub viisa tegemisele 24 tundi. NB! Maismaa piirilt enam nö. 5 päevaseid sisenemise viisasid ei tehtud. Rõhutati korduvalt ,et minge tehke viisa kohe riiki sisenedes. Ei mingeid probleeme. Seega ette tegema viisat ei pea. Gambiasse ja Senegali sisenedes ja väljumisel üldse midagi ei küsitud. Seega maismaad pidi mingeid probleeme ei esine. Meid käsitleti kui normaalseid EU kodanikke.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased