Matkaauto rent

Hey! Kas keegi oskab soovitada firmat Tallinnas, mis rendib matkaautosid? Äkki kellelgi on endal positiivne kogemus? Ja palju tahetakse tavaliselt tagatisraha? Kellel aega või infot need palun vastake:).

Tegelikult annab tavaline guugeldamine ka päris palju asjalikke vastuseid.

Tutvu näiteks selle lehega. Samas saad ka sealt foorumist nõu küsida.

Suvel sai ostetud matkaauto. Kuna seda ise nii tihti ei kasuta mõtlesin et rendiks siis välja. Hetkel veel pooleliolev leht: http://www.matkaautorent.com

Kui huvi on, anna teada.

Kuid üldjuhul jh, kirjuta googlisse "matkaauto", "autosuvila" ja saad piisavalt vastuseid :)

Soovime rentida 6e kohalist matkaautot 21.augusti õhtust 15 päeva. Olen uurinud internetist igasugu pakkumisi ja pagan küll, ma ei saa paljudest aru. Mõndadel on öeldud, et auto 6 magamiskohaga, aga istekohti või siis turvavööga istekohti on vähem. Kas nendes bussides võib siis sõita ilma turvavööta? Meil on täpselt 6 inimest.
Siis on paljudel nn “varjatud” kulutused. Vaatan päevahinna ära, aga pärast lepingut lugedes tuleb välja, et peab maksma veel selle ja tolla jne eest. Paljudel on omavastutus suur. Kas neil bussidel ei ole siis kasko kindlustust!?
Novott… ma nüüd uuriksin siit tripist, et vb on kellegil oma bussi rentida selleks perioodiks? Või on kogemuste põhjal kellegil soovitada head rentijat?
Päeva eest üle 1000.- maksta ei soovi :)

Soovitan pikse.ee, ise rendin neilt auto vahemikus 28.07-05.08.

Loodan ka, et kellelgi on soodsalt rentida matkaauto oktoobri lõpuks kaheks nädalaks vahemikus 15.10.11-29.10.11. Soov minna 3-liikmelise perega Lõuna-Euroopasse. Pakkumised oodatud mailile- marmelaad.vile@mail.ee

Sooviksin rentida matkaauto

Sooviks rentida matkaauto 7–10 päevaks reisiks Norra. Kas keegi teab soovitada mõistliku hinnaga rendivõimalust? Magamiskohti vajame 3. hniimeister@gmail.com

Soovime ka rentida 5-12 aug matkaautot, soovime perega minna Taani legolandi. pakasepiiga@hot.ee

Sooviks rentide karavani/matkaautot

Hei,

Olen siin uurinud ja puurinud erinevaid matkaautode rendi firmasid ja ei ole leidnud endale sobivat pakkumist. Palju on juba broneeritud ja nagu ikka on kallimad ainult alles.

Kas keegi teab kedagi, kes rendib enda oma hea hinnaga välja või siis mõnda firmat kes seda teeb:)?

Olen aus eesti kodanik:) kes sooviks oma nelja sõbraga minna perioodil 01.08.12–07.08.12 Ungarisse Balatoni järve äärde.

Tänud igasuguse info eest!

minu kontakt:kuido.jogisalu@mail.ee

Kui kellelgi on rentida 6-8 kohalist matkabussi 25. juuli-4 august 2013, siis jään kirja ootama: marissus@hot.ee

Tere.

Sooviks rentida 6 sõidukoha ja 6 magamiskohaga matkabussi 4-12 juuli 2014.
Oleks soov Lõuna-Euroopas väike reis teha, umbes 5000 km.
Helistasin enamus rendi firmad läbi ja üllatus suur: kõik bussid, millel polnud päevast limiiti olid kõik broneeritud ning teistel firmadel on päeva limmiit 500 km, mis on ilmselgelt meile vähe. Jään pakkumisi ootama erki.raal@gmail.com

5000 km jõuate te Veneetsiasse ja tagasi. Kui veidigi kaugemale lähete, siis tuleb 6500 ära nagu nalja. Päevas teeb see 800 km. Kuna integreeritavat 6- kohalist ei ole, siis saate muhuga kabiini kohal, mis tuuletakistuse tõttu sõidab keskmise kiirusega 65 km /h. ( 7 aasta jooksul oma matkabussiga raudselt selgeks saanud) Kui viitsite, arvutage ise, palju aega teil sõitmisele kulub. Juulis 6- kesi matkaautos ööbides hakkab päris soe. Natuke uuriga, kui bussi kaal läheb üle 3,5 tonni, mis sel juhul teemaksud tulevad. Üleeile suunati Austrias kõik üle 2,8 tonnised kaalule. Nad laiendavad neid kaalumispunkte hoolega.

Ülekaal:) Rootsis tehti ka paar aastat tagasi uuring, matkabusside ja haagiselamutega autod üle kaalu. 53% olid ülekaalulised.

Minu arust tuleb soodsam rentida väikebuss ja ööbida majutusasutustes. Väikebussi rendi hind on tunduvalt väiksem, samuti ka kütusekulu. Rendin välja ka oma väikebussi, 50 eur/ööpäev. Buss on igati korraliku varustusega.

Uva, Sul siis lahja buss :)) mul omal 3,8 t registrimassiga nn paunaga Fiat ducato 2,8 mootoriga buss lendab kiirteel kenasti ka 120 ga. Paljud bussid aga jahh väga lahjade mootoritega. Seega siin rusikareeglit pole..

Hiiukas-le
Uva räägib keskmisest kiirusest pikal distantsil, mitte tippkiirusest. Ja üle 3,5 t täismassiga pole Sinu poolt reklaamitud kiirused legaalsed :-).
Oleme siiski korralikud ja seaduse kuulekad!

Mul samuti buss läheb 125 ga, aga kütusekulu tõuseb järsult. Meil õnneks elukorraldus selline rahulikum ja 2000 km otsa läbimisel 4 tundi ei mängi mingit rolli. Kuna lapsed autos ja ka naised tihti roolis, siis ekstreemi absoluutselt ei otsi. Meie mõistes ongi matkaauto eelis see, et liigud rahulikumalt, käid Tsehhis õllel ja Viinis loomaaias ning ööbid, kus parasjagu asud. Tihti isegi jupikaupa vaheldumisi sõites, sest lastele tundub nii teekond lühem. Kuna arvuti mõõdab keskmist kiirust sellest ajast , mis mootor töötab ( suuremad pausid ei lähe sisse ), siis on 7 aasta peale keskmiseks kujunenus see 65 km/h. Väikese autoga laseme 200 km kahe juhiga jutti ära 22 tunniga.

Keskmine kiirus ongi selline laialivalguv mõiste. Suures plaanis tähendab see kilomeetrite arv jagatud sõiduajaga. Minu rekord on Saksast Kasselist 26 tunniga Tallinnase väikeautoga aga matkabussiga tuleb sama rada rahulikult 3 ööpäeva.
Matkabussi ja 9-kohalise rendibussiga reisid on erinevad nagu siga ja kägu. Sellel teemal on filosofeeritud sadu tunde ja ära joodud meretäis alkot. Igaüks vaatab talle sobiva ja siin tuleb küll eelnevalt asja tudeerida. Neid teemasid on siin tripis ka mitmeid, kus enamus plusse miinuseid ilusti kirjas.