Meelespea: Piletihinna nõu küsijatele

Kui sa küsid siin foorumis nõu soodsaima lennuvariandi leidmiseks, siis palun alati pane kirja:

  1. Sobivad lähtelennujaamad (võid kasutada ka IATA lennujaama koode), näiteks sobivad Tallinn (TLL) ja Riia (RIX)

  2. Määratle võimalikult täpselt oma sihtkoha, kas see on lihtsalt riik (Brasiilia, ja sulle ei ole tähtis, kas sa maandud Rio de Janeiros voi São Paulos), linn (London, LON) või konkreetne lennujaam(ad) (näiteks sobivad ainult Heathrow, LHR & Gatwick, LGW lennujaamad Londonis)

  3. Vajadusel kirjelda täpselt muud logistilised tingimused (open jaw, stop over, ülemaailmareis jne)

  4. Kui oled nõus lennujaama vahetama või transiitkohas ööbima, anna sellest teada

  5. Pane alati kirja võimalikult täpselt oma kavandatava reisi kuupäevad, või kui sa otsid odavamat võimalust reisida ja oled paindlik kuupäevade suhtes, siis vähemalt anna teada, kui pikalt sa kavatsed reisida (näiteks kolm nädalat või 6-8 päeva)

  6. Vajadusel maini muud olulised kriteeriumid (pardaklass, odavlennufirmade sobivus jne)

  7. Tee enne nõu küsimist võimalikult palju eeltööd ise ära!

1
23
...
11

Meelespeale mittevastavad postitused võivad olla foorumist eemaldatud!

0
0

Palun andke nõu, millist lennufirmat kasutada, et soodsamalt Stockholmi Arlanda lennujaama jõuda. Reis ise toimuks Jaanuaris. Hea oleks muidugi, kui alguspunkt oleks Tallinn, ent sobivad ka Helsingi ja Riia. Siiani olen leidnud enam-vähem sobivate tingimuste juures, et soodsaimaks kujuneks Norwegiani kasutamine ( edasi-tagasi kaks täiskasvanut- lõplik hind : u. 4800)
Odavamalt vist ei saagi?

0
0

2400 koos maksudega on ju täiesti norm hind, tahaksid tasuta reisida?

0
0

Kuidas saab kõige odavamalt Milanost Tallinnasse? Kui läbi Riia, siis kuidas saab sealt edasi Katedrale peatusesse, kust väljub Eurolinesi buss? Soovin ajavahemikus 18..20 dets. itaaliast ära tulla

0
0

Võin anda sulle pisut nõu, kuidas Milanost ja Riiast Tallinnasse saada. [email protected]

0
0

Võta Airbaltic läbi Riia Tallinnasse, üks ots hetkel 121 euri (1900 krooni siis), soodsamat võimalust jõulueelsel nädalavahetusel ilmselt ei leia ja pole vaja siis ka läbi Riia seigelda. Katedrale juurde läheb muidu lennujaamast tulev ekspressbuss 22A (Esplanade peatus,http://saraksti.rigassatiksme.lv/?a=p.frameset&direction_id=13627&stop_id=12887&t=xhtml&l=ee)

0
0

Neh, sain juba Air Balticuga joonde läbi Tallinna esinduse. 121€ on Air Balticu lehelt ostes, aga krediitkaarti mul pole, siis Kalevtraveli reisibüroo, mis teenindab Eestis Air Balticut, saatsid mulle arve ja teen makse lihtsalt UNETis. Kokku 2103.- EEK. economy class kõigi tasudega ja Riiast ümberistumisega. Kui ma ainult Riiga lendaks, siis on pilet umbes 3400..36.-EEK. Aga kindel see, et tulevikus ma enam Eesti Õhku ei kasuta, juhul, kui nad odavlennuks ei kehastu. Praegu on Eesti Õhu pilet 232€. Ryanairiga oleks saand 119.-€ Riiga või 59.-€ Tamperre, aga ei taha jah bussidega edasi sebida, otselend kindlam. . . . .

Õigekiri korrigeeritud. Trip.ee

0
0

Neh, kui teatasin Eesti Õhule,et vaatan ka Airbalticu pakkumist, siis täna sain neilt hoopis teise hinna, EA pakub nüüd mulle 2214.- kroonist piletit, millest enne polnud juttugi. Airbalticu oma on 2103.- Ju nad võrdlesid Airbalticu hindu ja arvasid sellise hinna eeldusega, et ma tahan otse (nagu küsisin) Milanost Tallinna ilma Riiast ümberistumiseta. Seega soovitan lennukompaniide hinnapäringutel neile alati teatada ka seda, et küsite pakkumisi ka teistelt firmadelt. konkurentsi asi noh....

0
0

hei, soov oleks Tallinnast(TLL) Nizzasse jõuda. veebruari kuus ja kõige rohkem nädalaks. uurisin võimalusi aga sattusin veel suuremasse segadusse. kas on kogemusi ja soovitusi ? ja ikka, et võimalikult soodsalt ja mugavalt : )

0
0

Anybody?

0
0

Et kas siis pigem võimalikult soodsalt või võimalikult mugavalt? Mugavaim on ilmselt Airbalticuga üle Riia, hind 4800.- ringis, vaata nende kodulehelt. Soodsam on vast Ryanairiga üle Milano, aga siis ka üle 1000 ilmselt ei säästa.

0
0

Enamik "tavalennufirmasid" kasutavad ühe broneerimissüsteemina Amadeusi ja sealt on võimalik leida ka pea kõiki saadaolevaid hindasid.

Kui muidu on see enamasti reisikonsultantide leib ja tundub vaid neile teadaolev "keemia" olevat, siis alltoodud lingil on ka igal tavakasutajal võimalik leida nii hetkel saadaolevaid hindasid kui ka tutvuda lähemalt piletireeglitega: http://matrix.itasoftware.com/cvg/dispatch

Soovitan oma kogemustele tuginedes soojalt. :)

0
0

Olen otsinud variante, kuid üsna krõbeda hinnaga kõik. Soov on siis minna aprillis 2-3 nädalaks Brisbane-i, Austraaliasse, algusega Tallinnast, Helsingist või nt Stockholmist või ka mujalt, kui saaks hästi kombineerida ja odavalt. Huvitatud siis võimalikult väikese hinna eest minemisest. Äkki keegi teab, võibolla käimas mõni kampaania või on märganud mingit soodukat või head hinda sinna minekuks?

Ette tänades:)

0
0

miumiu555 mis oleks Teie arvates odav. Ise lähen sinna kanti 19 märts liikvele koos vahepeatustega aga need on taotluslikud. Kas 16000 on odav? edasi-tagasi ilma ööbimiste või tormamisteta ning minek uue airbusiga? Antud pakkumine siis oleks Estonian-Airi lehelt lennukipiletid London-Heatrowle ja sealt juba Qantasega. Aga hetkel pakkumises ka cathay pacificy odavad piletid helsingist Hong Kongi ja sealt juba Qantasega otse Brisbane tuleb hinnaks kuskil 14500 kokku. näiteks www.supersaver.fi lehelt minek 06.aprill Helsingist Hong Kongi ja tagasi 28 aprill kokku 399EUR ja Qantasega otse edasi Brisbane ning teistpidi tagasi Hongkongi juurde veel 4750HKD ning kogusummaks 14100

0
0

Estravel pakub 12000.- eest pileteid Austraaliasse ja Uus-Meremaale, väljalend kuni 30.06, (aga see peaks sulle sobima).

http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=2277

Lend on algusega Londonist ja Malaysia Airlines'iga. Pakun, et kui MA endi kodulehelt otsid pakkumisi, saad veel paar tonni odavamalt.

0
0
1
23
...
11
Lennupakkumised
Reisikaaslased