Mehhikosse puhkama, mitte ringi sõitma

Kas keegi on Mehhikos lihtsalt puhkamas käinud, ühe koha peal? Mina lähen Puerto Vallartasse, üksi, ostsin piletid, broneerisin öömaja ja... Ei kujuta ette, mis saama hakkab, kas naudin üksindust või suren igavusse?

Aga sa otsi öises linnas ülesse kõige räpasem baar ja sealt kõige hirmsama väljanägemisega mees ning ütle tema ema kohta midagi :) Kohe on igavus kadunud :)

6
2

Eks sa seda naudid, mille jaoks oli viitsimist eeltööd teha. Kirjeldusest tundub, et mitte väga.

0
0

Meie puhkasime perega sellises hotellis: Fiesta Americana Condesa Cancun. Minu meelest oli ka meie hotelis paar sellist inimest, kes tundusid olevat üksi puhkamas. (alati olid nad basseini ääres ja nautisid kokteile) Mulle tundus küll et nad olid eluga rahul, nii et arvatavasti naudid ka Sina oma puhkust. Peaks ka ise kunagi sellist asja proovima: üksi puhkama ja ühe koha peale, ehk saab siis lõpuks ka puhkusel puhata :D (siiamaani on puhkused sellised ringisõitmised ja avastamised olnud, tihtipeale koju jõudes rohkem väsinud kui minnes :D)

3
0

Eks see vist sõltub inimesest. Minul hakkab isegi mitte-üksi ühel kohal mittemidagi tehes igav. Ca 3-4 päeva saan niisama basseini / mere / ookeani ääres päevitada, kokteile libistada ja elu nautida, siis hakkab totaalselt igav.

2
0

Mina olen suurem osa oma reise üksi teinud, kunagi pole igav olnud. Muidugi ma pole ka ühe koha peal ja basseini ääres passinud, päeval vaatad ümbruses ringi, õhtul vähe baaris, ning tutvud inimestega ja ajad juttu. Kuskil lihtsalt päevitamine tüütab esimese paari tunniga ära.

2
0

Käisin Mehhikos Playa Del Carmen+Cancun eelmised jõulud ja uusaasta. Meeldis Kariibi meri ja valge liiv, maya värk. Muu kõik seal "plastic is fantastic", ilm oli jama ja kohalik toit ei läinud absoluutselt peale.

0
0

Puerto Vallartas ei tohiks ka üksi väga igav hakata. Ma olen üldiselt kõike muud, kui kuurortite austaja, aga PV on siiski täitsa lahe koht. Vallarta söögikohad on minu jaoks tase omaette. Mehhiko toit oma parimal kujul.

Võib rentida auto, kuigi ega seal lähedal midagi erilist ei ole. Keegi veab kuhugi džunglisse, kus Predatorit (võimalik, et mingi muu film, igatahes Stallone mängis) filmiti. Tasub ära ainult juhul, kui pole ennem džunglit üldse näinud. Kõik ekskursioonid ongi sellised paksu ameeriklase suunitlusega, kes pole elus maailma näinud.

Aga õhtuti käib teatavates hotellides kõva pidu. PV on üks geikogukonna lemmikkohti. Ka mõni rannajupp võib olla vaatamisväärsus omaette. Ah, üldiselt joo tekiilat, pooleliitriseid mõnusaid kokteile, Coco Locot ja Negra Modelot ning tunne ennast hästi.

1
0

Coco-Loco ja Negra Modelo :D nendele 2le võlgnen nii mõnegi ähmase hommiku ja unustatud õhtu :D:D:D

1
0

Huvitav, kuidas siis läks? :)

2
0

Tahaks ka teada, ise ilmselt üksi Cancuni minemas

0
0

Force ja MLiisu, see postitus oli alustatud 3 aastat tagasi, võib juhtuda, et autor ei märkagi teie küsimusi. Mida te teada tahate, et mida Cancunis ja Puerto Vallartases teha? Sellisel juhul lihtsam ja kiirem näppida tripi otsingut, nt Cancuni kohta saab siit lugeda: http://trip.ee/search?types=forum&q=cancun Vaadates postituste rohkust ja ampluaad, siis raudselt saate vastused oma kõigile küsimustele. Kui ei, welcome back!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased