Mereäärne väike hotell Nizza läheduses

Otsin hetkel väiksemat hotelli Nizza läheduses, mereäärset. Ei ole huvi miljonitoaliste plaza hotellide vastu, ehk oskab keegi midagi hubasemat soovitada? Olen interneti risti ja põiki läbi kamminud kuid no ei leia. Võimalik, et ma lihtsalt ei oska otsida kuna ega ma seda kanti ei tea ise.

1
2

vt ntx siit: http://www.hotels-france-reservations.com/en/nice-hotels.php Internet on sellist infot paksult täis. Kuidas ei leia midagi??? Nice's muide eriti selliseid miljonitoalisi plaza-hotelle polegi. Loomulikult promenaadil on suuremaid hotelle, kuid põhiosa on siiski väiksemad. Mereäärsete hotellidega on muidugi see lugu, et nad kipuvad üsna kallid olema, aga midagi leiad kindlasti. Cote d'Azur'il on ühtekokku üle paari tuhande hotelli. Nii, et veidi sügavamat internetisurfi sulle.

0
0

Huvi on samasugune, (kahjuks on see saadedut viide siin aegunud) Olen ka neti läbikamminud ja jõudsin järeldusele ,et mul on liiga kapriissed soovid :D

või äkki on mõni koht kust on võimalik leida ööbimist nädalaks märtsi kuus, kuni 300€ eest ?

oleksin abi eest väga tänulik :)

0
0

Ise olin mõned aastad tagasi Nizza promenaadi lähedal ETAP Hotellis. Väga soodne,võrreldes teiste hotellide hindadega. Vaata siit http://www.etaphotel.com/gb/booking/hotels-list.shtml#topMiddleContent

0
0

Ülaltoodud linkide alt leiab kindlasti midagi hea hinnaga. Paraku paar nüanssi:

  • Cote d'Azur on tõenäoliselt Euroopa kalleim kuurortipiirkond
  • Mereäärsed hotellid on kindlasti kallimad, kui äärelinnades asetsevad
  • Ainus hotell kogu regioonis, millel on oma privaatrand on Le Meridien Juan-les-Pins's, 4****, väheke kulunud, kuid hea teenindusega...paraku kallivõitu.
  • Tipphooajal kipuvad ka 2** ja 3*** hotellid olema üle mõistuse kallid.

Antud hinnaklassist soovitan tõesti mõnda Accor'i keti odavhotelli. Accori eeliseks on igas hinnaklassis teatud kindlad tingimused, millest olulisim on suhteliselt hea puhtusaste ka odavamate puhul.

Kui on kindel soov külastada Nice kanti ja ülaltoodud nõudmistega, siis soovitan mõelda suurema eelarve peale. Soovitud hinnaklassis on lihtsam majutust leida vahest Andaluusias või Aadria mere ääres.

0
0

Nicesse leiab nädalaks 300 euroga kül. Iseasi kas hotell ise sulle sobib. Sisestasin booking.comi Nice, single room, 7-14 märts ja kaugus kesklinnast kuni 5 km. Hotelle mis 300 piiril oli lai valik. Kusjuures isegi päris heade reitingutega. Proovi ja vaata ise. Muidugi midagi väga head 300 euro eest ei saa kuid üht-teist ikka leiab kui nõudmised väga suured pole.

0
0

Sorry, Qreete, ei pannud ennist tähele, et soovid märtsikuuks. Märtsis on tõesti vahest võimalik sellise hinnaklassi eest nädal sealkandis enam-vähem mõistlikult ära veeta. Igaks juhuks uuri siiski enne ka TripAdvisori'st teiste külastajate muljeid. Ma olen ise ca 20 korda Cote d'Azur'i ja Provence külastanud ja eri aegadel väga erinevates hotellides viibinud. Paljud 2** või 3*** hotellid kipuvad olema vanad, tubakasuitsust läbi imbunud ja suht närtsinud olekuga. Mõnedes hotellides on noortel kombeks läbustamas käia - see garanteerib unetuid öid, kuna seinte paksusega need hooned ei kipu hiilgama. Hostelite kohta ei oska nii täpselt kommenteerida - pole kokkupuuteid olnud.

Ainsa kindla soovituse sarnase hinnataseme kohta võin anda - pole küll päris mere ääres, kuid siiski Promenade'l - Ibis Nice Promenade des Anglais - kui veebilehelt varakult ette bronnida, peaks ca 50-55 EUR öö tulema. Kindel see, et on puhas ja korras. http://www.accorhotels.com/gb/hotel-0749-ibis-nice-promenade-des-anglais/index.shtml Olen seal olnud sageli oma tööreisidel, kui põhiline magamispaik, mitte puhkekeskus. Puhkuste ajal olen eelistanud vähe ägedamaid hotelle pigem Nice'st väljaspool.

0
0

Olen korra ööbinud ETAP hotel Nice Aeroport Promenade de Anglais http://www.etaphotel.com/gb/hotel-2579-etap-hotel-nice-aeroport-promenade-des-anglais/index.shtml

Väike see küll pole kuid meri ei olnud kaugel ja hinnaklass peaks sulle sobime. Muidugi sobib ETAP ennekõike ikkagi ööbimiseks mitte hedonistlikeks naudinguteks :)

0
0

Minu sõbranna rentis suvisel kõrgperioodil korteri väga soodsalt ja oli väga-väga rahul. Asukoht oli super, korteriomanik väga tore inimene ning võrreldes hotellihindadega elas ta seal puhtamuidu. Ainus asi on see, et enamik rendikorterite omanikke on prantsuskeelsed kodanikud. Rendikortereid pakkuvaid saite leiab googeldades.

0
0

Märtsis ei ole vast Cote d'Azur'l rendikorteritega probleeme, kuid juunist augustini on üks ja väga tõsine üleüldine probleem - apartemente antakse rendile esmaspäevast-pühapäevani tsükliga ja on väga haruldane, kui õnnestub üürileandjat veenda muudes algus- või lõppnädalapäevades. See on tõsi, et teinekord võib apartemendi tõesti poolmuidu saada.

Neid saite leiab guugeldades üsna mitu.

0
0

Äkki leiad siit midagi- http://www.homelidays.co.uk/ Meie leidsime väga normaalse elamise augusti lõpus!Viis päeva 180 euri!

0
0

Mul on ka väga head kogemused homelidays'iga. Eelmisel suvel üürisime väga korralikku kesklinnakorterit (2-toalist) nädal aega 300 € eest.

0
0

Plaan minna septembri algul 2 nädalaks. Pool aega mägedes ja pool rannikul. ristl palun saada link üürikorterist kus elasite, kui võimalik. Kas sel ajal nädala keskel (teisipäev) rentimist alustada reaalne? aitäh

0
0

Septembri alguses on kõrghooaeg pauguga läbi. See, kas saab nädala keskel rentimist alustada ilma täisnädala eest maksmata ja vähem, kui nädala kaupa rendile võtta sõltub muidugi omanikust, kuid keset suve on see rohkem erand, kui reegel, sest kõik omanikud üritavad maksimaalset kasumit saada ja täisnädalates arvutada. Küsija suu pihta ei lööda ja proovida tasub homelidays'i igal juhul.

0
0

Imearmas , leidsin mitu head varianti :))

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased