Miami ilm oktoober-november

Kes on käinud sellel ajal Miamis, milline on ilm oktoobri keskel või novembri alguses? Plaan oleks 1 nädalaks Miamisse, Orlandosse tulla ja sealt siis 1 nädalaks Kariibi saartele lennata.

Sai käidud Miamis, Key Westis ja Kariibidel nov keskel. Ilm oli stabiilselt 24-27 kraadi, päike paistis. Eesti sombusest ilmast tulnuna oli see täpselt mõnusalt-parajalt soe. Vaid reisi viimased 2 päeva võttis üle külmalaine, oli 13 kraadi ja sadas. Aga selliseid ootamatuid külmalaineid võib igal aastaajal ette tulla.

0
0

No 13 kraadi selles piirkonnas novembri keskel on ikka midagi väga erandlikku. Troopika ju seal! Mis aastal ja kus täpselt selline ilmaime aset leidis, oleks põnev teada?

0
0

Miamis on ka lund sadanud (1977 aastal), tõsi, jaanuaris: http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_wave_of_January_1977

0
0

Fort Lauderdales mullu 19.-20. novembri paiku.

0
0

Jah, vaatasin järgi, öine miinimum oli neil päevil isegi 12,2. Aga päevad olid ju ikka soojad, üle 20. Ja 2014 aasta absoluutne miinimum FL-is oli isegi 5,6. Jaanuaris muidugi. Üks hea sait on www.tutiempo.com. Hispaania keelne küll, aga saab jagu.

0
0

Oktoobris ja novembris väga ok ilm. Olen käinud oktoobris ja olen käinud jaanuaris-veebruaris ja mõlemal ajal on ilm olnud valdavalt suurepärane. Paar vihmasabinat.

0
0

18.oktoober minek Miami praegu möllab seal orkaan, ning USA today lubab, et see jääb üsna pikaajaliseks, on keegi orkaani ajal olnud Floridas? Paistab, et pikalt planeeritud puhkus läheb untsu, kuna disneyland jm teemapargid suletud

0
0

Ilmaennustus näitab, et selle laupäeva õhtuks on orkaan juba Floridast kirdesse liikunud seega ma ei pabistaks väga. Ja kuna teemapargid on raha teenimise peal väljas, siis nad avavad kohe kui tormikahjustused likvideeritud.

0
0

selline eilne uudis siis... https://goo.gl/ZWSd5u

0
0

Olen ka novembri keskpaigas käinud ja tõepoolest, ilmad väga mõnusad. U nagu väga soojal eestimaa suve päeval. Orkaanid jah aug-sept seal kandis mõllavad, nüüd nagu näha ka okt alguses.

Aga kui nüüd mingit täielikku kaost seal ei teki siis siis kuu keskpaigaks on kindlasti kõik kohad avatud.

0
0

Novembris oli ilm suurepärane - 25-30 kraadi, mis on täpselt mõnus suveilm, Kuigi ilmaennustus lubas ka vihma, oli tavaliselt see järgmiseks päevaks asendunud päikesega.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased