Miks tahate tagasi USAsse? Miks ei taha tagasi Eestisse?

Neile, kes käinud: Mis on need põhjused, mis tõmbavad teid USAsse tagasi? Neile, kes seal: Mis on need põhjused, miks te Eestisse tagasi ei taha tulla?

0
0

tagasi Floridasse. Esmalt muidugi ilm. Kui ikka sellest s..st suusailmast Miamisse lähed ja sooja on +24 kraadi, siis on küll tunne, et sinna võikski jääda... Eelmisel korral sõitsime tõeliselt palju autoga, odav kütusehind on ka üks kindlatest lemmikutest. Ja üliodavad riided- jalanõud. Kuna olen n.ö. plus- size, siis valik normaalseid, kenasid ja nooruslikke kehakatteid. Seal ilmselt õnneks ei arvata et kurvikad naised peaksid ainult kartulikottides ja kalossidega käima. Ka see on hea, et sind ei vaadata nagu UFOt kui oled välismaalane. Põhjuseks on ilmselt piisavalt paljurahvuseline ühiskond. Euroopas oled ikka igal pool välismaalane.

0
0

Ei meeldinud toidud. Maitsetud ja rasvased kiirtoidukohad. Ei meeldika ka bürokraatia ja inimestesse suhtumine nagu kõntsa. Ei meeldinud mehhiklased - suur probleem seal ja varastavad koguaeg teiste asju. Meeldisid sõbralikud inimesed, hea kliima ja ilus loodus.

0
0

Eestis on ilusamad tüdrukud! Samuti käis seal närvidele ülerahvastatus.

0
0

USA-s meeldib avatud suhtlus, puuduv kaubamärkide kultus, asjad on kasutamiseks mitte näitamiseks, piiramatud valikuvõimalused, sh võimalus kohtuda erinevate inimestega (sellist rasside ja rahvuste segu annab otsida. USA-s ei meeldi liigne bürokraatia, paneb imestama ja kohati segab paljude inimeste piiratud maailmavaade ja piiratud oskused (pean silmas neid, mis tingituna heaoluühiskonnas üles kasvamisest).
Eesti suurim puudus on kliima minu jaoks, ainus põhjus miks tagasi ei tahtnud tulla. Häirivad eestlaste ülbus, kitsarinnalisus ja teiste rahvuste (rassidest ma ei räägigi !) mittesallimine (ajalooliselt on see osaliselt mõistetav (millest Aafrika päritolu inimeste mittesallimine ?! ), kuid oleks aeg juba üle saada.

0
0

Toiduhinnad, hetkel banaani kilo näiteks 5 EEK-i kilo ehk 0,5 USD, ülerahvastatus ainult suurtes linnades, nagu näiteks New-York. Siin on hulgaliselt väikeseid rohelisi aedlinnakesi, nagu näiteks Naples, kuhu tahaks elama jääda. Hetkel on Naplesis +78 Fahrenheiti järgi ja vesi on +70-72 F. Õnnestunud leid on enamus motellid (super 8, Lemon Tree Inn), mis tasemelt ei jää alla hotellidele. Alati tasub bensukatest otsida kupongiajakirju, millest võetud kupongide esitamisel saab päevahinnast alla isegi kuni 20 USD. Kupongisüsteem toimib ka mitmete teenuste ja toitude puhul. Nii et kui viitsid pisut otsida ja kombineerida, elab ära hulga odavamalt kui Eestis ja üldse Euroopas. Mingit erilist ajalugu siit muidugi otsida pole mõtet, aga ...teeme ise ajalugu:-)

0
0

on tõeliselt vapustav, iga kell läheks tagasi uusi paiku avastama. Toit ja elamine Euroopaga võrreldes suhteliselt odav, reisimiseks kuluv bensiin muidugi ka imeodav.Sinna ei tahaks jääda.

0
0

"Eestis on ilusamad tüdrukud!"

Ja mis selle teadmisega eesti mees peab pihta hakkama?...

0
0

Küsiti ju plusse USA kohta, aga samas toodi arutelu käigus välja ka miinused. Eks selle olulisus sõltub inimesest ja tema suhetest...

0
0

Meeldib New York - Manhattan. Kuna kasutasin ringi liikumiseks autot, siis liikluskultuur väga meeldiv. Jalakäijatest peetakse lugu, ei sõideta üle :) Kohalikud väga abivalmid ja sõbralikud. Kaks korda käinud ja lähen kolmas kord ka ja neljas ... Tänupühad...

0
0

New York meeldis väga (tegelikult ma väga Manhattanist kaugemal polegi käinud). Väga lihtne tänavasüsteem, ära eksida pea et võimatu (aga noh, see on ainult selle koha omapära). Ja naeratavad inimesed, olgugi et nad vb on võltsid, siis on see ikka positiivsem kui mornid näod. Teeninduskultuur on üle prahi. Ja väga meeldib, et kui kohvi juua, täidetakse tassi kuni söögikohast lahkumiseni. Samas aga mulle ei istu väga nende toidud. Kõik on tehtud rasvaga -- kartulipudruski käib või maitse üle. Liigne coca jms tarbimine. Mahla on ikka väga raske saada (v.a apelsini oma). Samuti on nende prügimajandus ikka väga jube. Ja liigne autode tarbimine. Bussiliiklus on ainult suuremate linnade vahel, väiksematesse asulatesse saab ainult oma transpordi v taksoga.

0
0

California on ule koige! Siin on hea juba kliima mottes elada. Aga on ka muid huvitavaid kohti, mida kulastada: NYC, New Orleans, Florida sopikesed, Colorado maed, mida keegi otsib: igale maitsele midagi. Soogi kohta niipalju, et jah, rampstoitu on palju, aga on ka kullaldaselt haid soogikohti (restorane ja poode), kust kvalitseetset toitu saab. Taimetoitlastele moeldakse siin ka PALJU rohkem kui Eestis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased