Millise lennufirmaga Napolisse?

Tere, planeerin suvelõpu reisi Sorrento-Capri-Amalfi. Ei saa vist sinnakanti muidu, kui ainult Napoli kaudu (?). Kas keegi oskaks mõnda lennufimat (lennumarsruuti) soovitada? Paistab, et otselende Tallinnast pole :(

Otselende t6esti pole. Easyjetiga vist isegi 6nnestuks Londoni kaudu minna. Siin saavad minekul takistuseks pärastl6unased väljumised Tallinnast, kui just ei soovi vahekohas ööbida. Ise otsustasime EA Rooma otselennu kasuks ja sealt edasi liikuda rongiga. Rong tundub olevat m6istlik ja soodsam kui mistahes siselend. Kui ma nüüd ei eksi, siis peaks saama rongiga Sorrentoni välja s6ita. Tagasilennuks klappis meil ajaliselt ilma vaheööbimiseta küll lend EasyJetiga (Napoli-Berliin-Tallinn). Kuu aja pärast näeb, kas ka reaalsuses.

0
0

Ma lendaks ka Rooma(Otse EA-ga või näiteks FlyLAL läbi Vilniuse) ja siis rongiga. 9,50EUR Termini rongijaama ja sealt kõige kiirem rong ( tund ja 27min)Napolisse maksab soodushinnaga 29EUR-( tegelikult ma paari nädala nii teengi, ma küll ööbin ka Roomas ühe öö).

0
0

InterCity Plus tavahind näiteks on 19.50, eelmisel päeval ostes Amica Fare 15.80. Amica hind kehtib küll piiratud arvule kohtadele. Regionaalrongi piletid on veelgi odavamad. Ise kavatsen teha kuu aja pärast ühepäevareisi Roomast Sorrento kaudu Caprile. Sorrentosse sõidab Napolist Circumvesuviana "trenino". Väljumisi Rooma-Napoli liinil on päris palju.

0
0

Ma käisin paar aastat tagasi Easyjetiga Napolis. London-Stanstedis, kust Napoli lennuk väljus, tuli öö veeta, see oli reisi juures kõige ebameeldivam. Tagasitulek kulges sujuvamalt.

0
0

Estonian Air teeb sellel suvel Napolisse otselende muide. Yhe otsa piletihind on alates 1990 kroonist, neid pileteid saab osta näiteks Matkapunkti vahendusel. http://matkapunkt.ee/index.php?lang=est&main_id=12&id=166

0
0

Plaan siis peale eksamisessi väheke reisida. Tahaks saada Napolisse. Praegu plaan Tallinn-Rooma Aribaltic ja siis rong. Oleks huvi ka mõne odavama transporditeekonna vastu. Võibolla saab kuidagimoodi bussiga loksudes. Pole eriti bussiga loksumise varianti otsinud.

0
0

Ainuke otsesem variant, mis on kunagi silma jäänud, Eurolines`il on olemas üks kord nädalas Vilnius(Kaunas)-Rooma. Mai lõpuni saad sooduspileteid Leetu www.simpleexpress.eu Paar nädalat ainult ette ei ole lennupiletid vist jah kõige odavamad, ei hakka oletamagi.

0
0

saad kombineerida midagi Ryanairiga Riia-Milano-Rooma

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased