Millist randa ja hotelli Phuketil eelistada?

Oleme minemas detsembris 2ks kuuks Phuketile (30ne aastased), kuhu rannale võiks ligi hoida: Rawai, Kata, Karon või Chalong. Väga suured peoloomad ei ole, seega hoiaks esialgu Patongist ja Phuket city piirkonnast eemale. Kas keegi teab põhjust, miks Rawai beach´il majutushinnad kõige soodsamad?
Olen igasuguse info eest igati tänulik!

Mina soovitaks Kata beachi, rand kõige kenam, asukoht ka hea. Rawai on minu teada üsna eemal keskustest, seetõttu hinnad ka madalamad.

Tänud! Kui Katalt suuremasse kohta tuurile minna, siis tasuks Patongi või Phuket citysse, viimane ilmselt märgatavalt suurem, vahemaad vist samad? Lennujaamast Katale u 40 km?

Eelmainitutest enam meeldib meile hoopis Surin beach.Rannaääres mõnusaid kohvikuid,peaaegu liival.Üks neist eriti chill- Catch Beach Club.Väga hea disaini ja kokteilide valikuga.Samuti korraldatakse iga teisipäev väga mõnusaid ja hubaseid grillõhtuid,kuhu saab osta nn. rootsilaua pileti ja süüa nõrkemiseni värsketest mereandidest valmistatuid roogi.Jpm.http://catchbeachclub.com/
Rannas veel mõnusad massaazhid -varikatuste all. Ja üldse kuidagi ülihea õhkkond! Lained ka suuremad rannas- mis meile väga sobis:)

Phuket on küllaltki väike saar, kõikjale pääseb ruttu. Phuket city's minu arust küll ööbida ei tasu, mis sest, et see osadele tuuridele lähemal on.
Lennujaamast on Katale jah umbes tund aega sõitu.

Ise peatusin Chalongis, hinnad eriti normaalsed, kuna ei ole turismipiirkond. Samas käisin Kata beachile iga päev rolleriga.....mingi 8 km. oli vist. Rawai jääb natuke eemale....

Kui lähete 2 kuuks,jõuate kõik rannad läbi rännata,Phuket on tõesti üsna väike.Ühes kohas hakkab ehk igav ja muutub tüütuks.Käisime juunis Phuketis ja olime mitmel pool.Meile meeldisid põhjapoolsemad rannad,puhtamad ja ilusamad.Olime ka Katal,koht ise hea,kuid meile rand ise muljet ei jätnud-mitte eriti puhas ega ilus.Kohalikud käisid seal oma koertega ja keegi ei koristanud nende järelt.Meres ujusid su kõrval ka kilekotid jne.Kata on piirkondadest muidu üks rahulikumaid ja häid söögikohti on ka.
Rawail ei ole ilusat ujumisranda,on head mereandide restoranid ja mõned hotellid.
2 kuuga saab külastada mitte ainult kogu Phuketti,vaid üsna palju Taist.
Krabissegi sealt laevaga vaid mõni tund.

Kindlasti üks kaunimaid randu Phuketil on Nai Harn beach.

Tänud, mõte tekkiski mitte kohe paikseks jääda, võtame esialgu 2ks nädalaks lihtsama elamise kas Katale või Chalongi, siis saab juba ringi liikudes pärleid otsida. Kuna plaan tulevikus seal juured mulda ajada, siis loodame 2 kuuga saarest hea ülevaate saada. Aga Surin Beach tekitas küll huvi ja Nai Harni kohta olen palju head kuulnud. Huvitav on see, et põhjapoolsetest randadest vähe räägitakse, kas seepärast, et seal asustus hõredam ja rannad nigelamad kui teistes piirkondades?

Põhja pool jah asustus hõredam ja tegevust vähem, rannad loomulikult ilusad aga seal võib igav hakata, kuna peale randade veel muud väga ei ole :)

Mina soovitaks ka Kata beachi. Phuket town on jama, ööbisime seal 2 viimast ööd, et hea lähedal laeva peale minna ning mõtlesime, et seal on rohkem elu kui Kata beachil, aga pettusime. Katalt käisime tuk-tukiga Patongis, mis oli palju lahedam, kui Phuket town. Aga ööbimiseks meeldis kõige rohkem Kata, sest palju rahulikum kui Patong.

Meie olime Karonis seal rahulik.Kui tahad pidu ja möllu siis tuk-tukiga 10min Patongi.Kõige parem rentige mobod ja saate sõita mööda rannikut.Muidugi soovitaks külastada Tai sauna-eriti mõnus kus õhtul olla ja tsillida.

Ma küsiks samal teemal juurde, vabandan, et teemasse trügin.
Me lähme eelkooliealiste lastega ja tahtsin küsida, milline rand Phuketi kandis lastega perele sobiks? Me samuti mingid peoloomad ei ole.

Nai Harn on minu kindel lemmik, kuigi seal ka viimastel aastatel juba liiga palju rahvast. Nai Harnis kindlsti ei pettu! Surin beach samuti ilus ja vaiksem kui Karon, Kata, Patong. Patong on minu jaoks out!

Tere,
trügin samuti teemasse, vabandan juba ette.
Meil samuti sõit Phuketile 21 nov - 11 jaan ja otsime seal majutuseks maja või korterit, kas keegi oskab soovitada. Oleme pere koos 3aastase lapsega ja sooviks majutust kas Karon, Kata, Nai Harn või isegi Chalong on ok.
Ootan abi... ja tänud ette

Kui kellegil on infot Bangtao Beashi kohta,siis võiks sellest kirjutada.Uurisin selle kohta ka üldfoorumis.

Tere, oleme minemas veebruaris Phuketile peredega. Soovime leida majutust, ilmselt villat ning loodan väga, et ehk keegi oskab soovitada mõnda toredat kohta. Ilmselt oleks asukoht Kata beachil ning ööbimine võiks jääda võimalikult ranna lähedale. Kuna läheme esimest korda siis on nii raske netist otsida, lastega koos reisides ei tahaks ööbimisga riskida.

Juba ette tänades:)

Ise olen olnud Kata Noi rannas, see suhteliselt väike, aga kõige ilusam, mis näinud Phuketil. Rahvast oli vähe ja eriti meeldis idanaabrite puudumine.