Mõistlik autorent Milanos

Tere, Oleks vaja kiirelt auto rentida Itaalias 10-ks päevaks. Hetkel aga tundub see suht kallis üritus olevat. Autot vaja 2 täisk+3 lapsele.

1
2

ära jumala pärast kirjuta millal on vaja rentida ja kus Milaanos, kas lennujaamas mingis vöi linnas.

0
0

Merle, "mõistlik autorent" ja "kallis" on suhtelised mõisted. Mis tähendab kallis? 10 EUR/päev, 500 eur/päev? :) Kas sa seda postitust enne kui enda oma kirjutasid, vaatasid? Äkki on abiks?! http://trip.ee/content/forum/93025 :)

0
0

Ainus mõistlik autorent Itaalias on võtta täiskindlustus ilma oma vastutuseta. Me pidasime ka alguses ligi 500 eurost autot (4 inimest) 10 päevaks kalliks, kuid olles lugenud siinseid ja inglise keelseid kommentaare otsustasime siiski võtta 0 omavastutusega. Ilma selleta ma Itaalias autot rentida küll ei julgeks. Me oleme ikka palju varem rentinud autot erinevates riikides ja mitte kunagi pole midagi juhtunud, kuid nüüd piisas auto jätmisest Como linna väga rahvarohkesse kohta, kui tagasitulles avastasime, et autosse on sissemurtud. Juhi ukse sees mõlk ja lukk rikutud, ilma 0 omavastutuseta oleks see meile maksma läinud 870 EUR, mis siis, et me polnud selles mitte kuidagi süüdi. Igatahes tuleb arvestada, et see mille sa excess (omavastutuse) summaks jätad, sellest võid sa Itaalias väga lihtsalt ilmajääda. Meil sujus Avisega asjaajamine igatahes ladusalt ja julgeme neid soovitada.

0
0

Maksin 10 päevase rendi eest Budgetile 375 €, sisaldas ka superkaskot. Auto rentisin Malpensast, lingi pakkumisele sain trip.ee foorumist kus oli pakkumine Budget -15%, autoks oli Lancia Ypsilon. Hetkel sellise hinnaga vist raske saada, juuli on puhkuste hoaeg seal.

0
0

Aitäh vastamast! Minek kolmapäeva 6.07 õhtul ja maandume Malpensa lennujaamas. Kuna ei soovi kõige pisemat autot et ikka 3 last taha ilusti mahuvad ja pagassi ka 2-3 kohvrit, siis hetkel hinnad algavad 700 ringis+lisakulud (tuvatoolid, kindlustus jne) Esialgne plaan oli matkabuss kohapealt võtta aga see tundus veel suurem väljaminek kui auto+majutus.

0
0

budget.ee lehel on grupp D auto 547 €, pluss lisad. Kas turvatooli kaasa ei anna võtta? Mulle üritati Budgeti letis suuremat autot pähe määrida, et kohvrid ei mahu ära :) aga selle ypsiloni (grupp B) pagassi läks ilusti 2 käsipagasikohvrit ja lisaks üks suurem. Kindlustus oli 11 € päev, kontolt bromeeriti 431 €, millest siis hiljem 375 € maha võeti ja ülejäänud tagastati.

0
0

Minu arust on Itaalias parim agent autoeurope.eu

0
0

Rentisin ca veebruaris läbi economycar Milano lennujaamas auto. Eile sain sellise kirja:

With regards to the above rental, we wish to very kindly inform you that unfortunately we have just been informed by our partners that due to an issue occured with their fleet, they will not be able to honour it as it is.

In order to assist you, we have checked for an alternative option and have found another offer for the same car group.

Total price for this offer is 571.38 euros including our service. We have forwarded this offer to your e-mail address, you are requested to check the conditions and kindly finalize the order online if you wish.

By the confirmation of the new order, please contact us back so that we can cancel your original one and proceed with the refund of the prepayment amount. We are checking as well the option to be refunded for the price difference occured, by the end of your rental.

Thank you for your cooperation, we regret for the inconvenience this situation causes you.

Olen lugenud siin postitusi et itaalias rendi leti taga hakatakse rääkima juttu et selle hinna eest ei saa, ei ole jne. Kas selline kiri tasuks jätta tähelepanuta ja minna nõudma või leppida paratamatusega ja maksta...

Kas kellegil on sarnast kogemust?

0
0

Sellest kohast rentisid http://www.economycarrentals.com ? Kui tegemist on maakleriga, mida ta ilmselt on, siis peaks Sulle olema tulnud ka tegeliku rendileandja nimega voucher.

Mina läheks sellega külmalt kohale ja nõuaks autot. Andku suurem kui seda klassi ei ole.

Kui voucherit ei ole veel nõuaksin raha tagasi, mis on igati loogiline kui nad ei suuda teenust osutada.

Küll aga jätab see veebileht sellise mulje, et pigem ei rendiks ma selle kaudu üldse mitte midagi, mitte kunagi, isegi tasuta ei võtaks. Üritasin leida ka teenusepakkuja nime ja asukohta aga ei leidnud. Loodetavasti saad raha tagasi.

0
0

Rentisin seal tõepoolest. Kahjuks või õnneks on mul eelnev kogemus sealt rentimisega ja seetõttu ei osanud ka seekord midagi karta. Eelmine kord oli Sakasamaal ja kõik sujus õlitatult. Aga vautser on mul olemas ja teenusepakkujaks tegelikult Joyrent. Otsisin vautserilt, aga ei ole ka ühtegi Joyrent firma meiliaardessi kuhu kirjutada. Autot vaja juba ülehomme õhtul ja seetõttu ei ole ka aega pikki kirjavahetusi pidada.

0
0

Siis võta krediitkaart kaasa, lenda kohale ja nõua Joyrentist autot. PS. Itaalias tahetakse ca 1500-2000 eur deponeerida su krediitkaardilt autorendil.

0
0

Nagu siin juba ka ennem on mainitud, siis Itaalias kindlasti võtta superkasko, ehk null omavastutust. Väga soojalt soovitan.

0
0

Kas mõistlik oleks Milano Bergamo lennujaamas rentida auto kohapeal või on kindlam tellida ette? Või pole vahet? Sõit on juuli lõpus.

0
0

tipphooajal ilmselt oleks endale muretum auto ette broneerida,

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased