Müügile on ilmunud ingliskeelne juhusuhte-reisijuht "Bang Estonia" ("Põruta Eestit")

Amazon'i raamatupoodi on müügile ilmunud ingliskeelne raamat nimega "Bang Estonia" ("Põruta Eestit"), mis jagab siiakanti sattuvatele testosteroonist pakatavatele turistidele lahkesti teadmisi ja nippe Eesti naistega juhusuhetesse astumise kohta.

Aasta tagasi liikus ringi kõlakas, et Eestit väisab kurikuulus seksiturist Roosh V, skandaalsete reisijuhtide "Bang Iceland", "Bang Poland", "Don't Bang Denmark" jpt palju pahameelt ent ilmselt ka paljudele rõõmu valmistanud raamatute autor. Nüüd on teada, et mees siin tõepoolest lõbutsemas ja oma uueks üllitiseks inspiratsiooni ammutamas käis.

33-aastane ameeriklane Roosh V on oma hinnatud nõuannetega rajamas midagi seksituristi Lonely Planet'i laadset, olles nüüd ette võtnud Ida-Euroopa riigid. Peale Eesti on "linade vahele" tõmmatud ka Läti ja Leedu.

Augusti lõpus välja antud "Bang Estonia" on bukletimahtu reisijuht, mis õpetab, kuidas Eesti naistele edukalt külge lüüa ja üheöösuhteid leida. Sisuliselt on raamatu peamiseks eesmärgiks juhatada selle lugeja "sihile" ilma et tal tuleks naiskompanjonile seltskonna eest maksta.

Raamat lubab täpset ja detailset kirjeldust Eesti naiste keha, iseloomu ja hoiakute kohta ning õpetab neid lantima päeval ja öösel, päriselt ja internetis, koos logistiliste juhendite ning strateegiliste nõuannetega levinumatest takistustest üle saamiseks. Ülevaate saab ka Tallinna ja Tartu kuumematest paikadest, kus paremini peaks näkkama. Boonusena on autor kaante vahele talletanud ka kaks isiklikku kogemust Eesti naistega.

Mehe kirjanduse ja seiklustega saab tutvuda aadressil http://www.rooshv.com/

Infoallikas: http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/seksiturist-ullitas-eesti-kohta-juhusuhte-reisijuhi.d?id=65008664

Huvitav, kuidas see Parvetiga võrreldes on?

Loodame, et Rahvusraamatukokku võetakse mitu eksemplari. Eesti naistele külgelöömise juhendeid ei ole kunagi liiga palju!!!

Eks praktilised näpunäited ja juhendid kuluvad alati marjaks ära :P

Autor on mingi Ameerikas elav hindu, johhaidii. Käis aasta alguses Tartus ja Tallinnas.

Ahaa, nüüd on selge! Seda ma imestasin et miks ma aasta esimesel poolel enam Tartus ja Tallinnas löögile ei saanud :( Kartsin juba et hakkan vanaks jääma ;) Nüüd pole muud kui tuleb raamat kiiresti läbi tudeerida ja siis konspekt näpus linna peale bängima :))))

Jessas, kas sellepärast mul ongi viimastel päevadel tänaval selline menu?

Ilmselt peaks seda raamatut lugema üks vennike, kes oli end sättinud reedel kõrtsis baarileti otsale seisma ja pöördus iga naise poole, kes järjekorda sättis, lausega: "Mis tunne on järjekorras viimasena seista?" Tema, vaeseke, vist küll kedagi sel õhtul ei bänginud...

Väidetavalt pakub ta selleks parimat võimalust liitumist coachsurfinguga :)

Hindud eelistavaki talvekuudel ikka kusagil soojas nahistada ;) Vaevalt et tal jaanuaris kuskil metsa all telgis ööbides eriti pärast millestki kirjutada oleks olnud. Kui siis ehk oravatest ja jänestest :D

Hoooooo! Ma leidsin just netiavarustest enda kaksikvenna üles! Uskumatu!

Kirjutada ja analüüsida mees oskab. Lisaks VÄGA hea psühholoog.

Skoorimine skoorimiseks - praegu on muidugi enda ja teiste silmis kõva mees. Aga elu lõpus....kui Viagra ka enam ei aita...vaevalt, et tal siis rind rõõmu täis on kui üksiku hundina metsa poole vaatab ja ulub. Eks tal neid järeltulijaid sigib siia maailma üksjagu - aga vaevalt nad tema vanadekodu kilest linade ja hirsi pudru eest nõus maksma on.

Igatahes seda blogi ja raamatut tasub juba sellepärast lugeda, et aduda, mil viisil muu maailm meid ja meie maad hoomab. Arutlused on huvitavad ja minu arvates tabab ta eestlase loomust üsna täpselt.