Nesma Airlines

Kas on keegi nimetatud lennufirma lennukiga lennanud ja kuidas on olnud? Täitsa tundmatu firma igatahes.

Sel hooajal 2 korda Nesmaga lennatud ja siin ma nüüd istun, täisa ok lennufirma. Esimesel korral kutsuti kahele raskes deliiriumis hängivale eestlasele kenasti politseieskort trappi. Teisel korral oli probleeme eelmiste eestlastega sarnases olekus venelaste tualetis suitsetamisega ja osa lennuajast oli reisijaile elevust kui palju. Kohe nii palju, et rinnalaste kisa polnud enam kuuldagi, mis on igati positiivne ju! Nii et - lennake aga julgesti, Egiptusesse lendav publik kompenseerib vähimagi lennufirma vajakajäämise niikuinii.

4
0

Iseenesest pole ju viga, istmevahed suht kitsad nagu tšarterite puhul ikkka. Ja see on ka tõsi, et üks osa reisiseltskonnast joob end pildituks ja kakerdab vahekäikudes juhuks kui sõber lennuki teises otsas istub, vaja ju sõbraga kokku lüüa. Ja siis on veel need ringi silkavad ja turnivad lapsed, kes sageli terve lennu aja oma jalgadega otsustavad sinu seljatuge toksida. Pole mõtet märkust ka teha, sest sageli teatab emme, ta on ju laps ning lapsel on igav. Ärge saage minust valesti aru, ma ei vihka lapsi - kohe väga meeldivad. Kuid kui otsustad oma lapsga lennureisi ette võtte, siis palun tegelege oma lastega et neil igav ei hakkaks.

5
0

Hea teenindus ja kui seltskond kes lendab on tasemel siis mida paremat tahta. Edasi-tagasi lend Sharmi tehtud ja väga rahul.

0
1

Hurghadasse lennates ei piiratud joodikute tegevust kuidagi, suurem seltskond oli üle lennuki laiali jagatud ja nii nad siis mööda lennukit tuigerdasid. Tagasiteel korjas pardameeskond alkoholi lennu ajaks oma kätte ja lend oli üpris rahulik.

0
0

Kas see on mingit uuemat sorti lennuk?

0
0

Selle aasta jaanuaris sai lennatud Tallinn - Sharm - Tallinn. Suht vana Airbus 320-200 oli. 4,5 tundi sellises olematute istmevahedega tšarteripurgis on minusuguste gabariitidega tüübi jaoks ilmselge liig. Polnud aastaid tšarteriga lennanud ja nüüd järgmised aastad ka kindlasti mitte. Kui oled normaalsete mõõtudega ja umbjoobes või lihtsalt debiilikuid satub samale reisile vähe, siis täiesti tavaline reis täiesti tavalise lennukiga. Ahjaa...toit, mida pakuti, oli julmalt kehva kvaliteediga.

1
0

Kes Nesma Airbusidega lendama läheb, siis vihje - küsige istekohti 12. või 13. ritta varuväljapääsu juurde, seal rohkem ruumi.

0
0

Mis rea istmekohalt on parem vaade välja, nii et lennuki tiivad vaatevälja segama ei jääks?

0
0

Maila, tiivad on täpselt 12. ja 13. rea kohal. Arvesta selle järgi siis, et täitsa taga või rohkem ees. Samas... mis vaadet seal ikka nii väga lennureis ajal on - puha pilved :)

0
0

Mulle ka meeldib lennuki aknast välja vaadata. Kui lennukis on monitorid, mis näitavad marsruuti, siis on tore vaadata, kus parasjagu oled. Kogu maailm ka pidevalt pilves ei ole.

1
0

Nesma bussides monitore ei ole.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased